Editörler : swat3410
«304305306307308309310311312313314315»

parabellium
Aday Memur
18 Ocak 2018 22:35

Hint filmi vardı..bizim durumda ona benzedi..benim adım khan ben terörist değilim.. Haykırıyoruz da duyan yok

R*E*İ*S
Genel Müdür
19 Ocak 2018 03:32

Degerli Kader Arkadaslarım,

Sosyal Medyanin Onemi

Ve

Son Gelismelerden Dolayi,

Polis Teskilatina Yapilan Kumpasi

Ve

Mağduriyetimizi Duyurmak Adina

Cuma Aksamı

Saat: 21:30'da

Tweter Gundem Çalışmamiz Olacaktir.

Gundemde Genel Bir Başlik Kullanilacaktir.

Çalişmaya Yoğun Katilımin Olmasi Cok Onemli Oldugundan Tum Mağdur Arkadaşlarin Yarin 1 Saatini Bu İşe Ayirmalarini Rica Ediyoruz.

R*E*İ*S
Genel Müdür
19 Ocak 2018 03:34

Arkadaslar Tweterda TrendTopic Yani Gundem Olabilmemiz İçin Gerekenler,

1-Aynı Anda, Cok Sayıda Hesaptan Ve Seri Birsekilde Twet Atmamız Gerekiyor. Bundan Dolayi İlk 10-15 Dakika Twetlere Metin Yazmakla Zaman Kaybetmeyelim.

Ilk 10-15 Dakika İçin ÖRNEK TWET:

" PoliseKumpasVar "

@zihniçakir @gulumseyeter @avaliaktaş

TT Açısindan Doğru Twet Bu Sekilde Yazılmalıdir.

(Örnekte Kullanilan Twet Gundemde Kullanılacak Olan DEĞİLDİR)

2-Tag'ın Altına Yaptığımiz Etiketler Bizleri Degil Sesimizi Duyurmak Yada Katılmalarini İstediğimiz Kişileri Etiketlemeliyiz.

3-Aynı Twette Sadece 1 Tag Kullanmamız Gerekiyor.

YANLIŞ TWET

" PoliseKumpasVar "

#26nisanfetokumpası

Bu Sekilde Atilan Twetin Faydadan Cok Zarari Olmaktadır.

4-Twette Foto Kullanabiliriz,

Ancak Fotoğraf Linki, Haber Linki Ve Hertürlü Link TT Olmaya Zarar Vermektedir.

Attığımiz Twet Ozellikle İlk 10-15 Dakika Sadece Tag,Kisi Etiketi İcermeli Ve Seri Sekilde Paylaşılmalıdir.

5-Profili Takip Onayı Isteyen (Korumalı Hesaplarin) Kullanıcılarin Twetleri TT Açısından Yok Hükmündedir.

Degerli Arkadaslarimiz Sizlerden Ricamız,

Tweter Kullanmayanlarin Tweter Hesabi Açmaları,

Yarin Saat 21.30 da Tweter Çalışmamıza Katilmanız,

Ozellikle İlk 15 Dakika Yoğun Ve Seri Sekilde Twet Atılması,

Ilk 15 Dakika Atilan Twetlerde Seri Paylaşim Açısindan Mesaj Yazmakla Uğraşmamaniz Bunun Yerine;

" PoliseKumpasVar "

@zihniçakir @gulumseyeter @avaliaktaş

Örnekteki Sekilde Sesimizi Duyurmak Yada Katılmalarını İstedigimiz Kişileri Etiketleyerek Hızlı Ve Peşpeşe Twet Atmamız,

Busekilde Yazar Ve Katilım Saglayabilirsek İlk 15 Dakikada TT Listesine Gireriz,

TT Olduktan Sonra Twet Ve Retwet Yaparak Üst Siralara Tırmanacağız.

NOT: Yapilan Begenilerin TT Açısından Hicbir Onemi Yoktur.

ÖZELLİKLE RICAMIZ

Yarin 21.30 Da Mumkun Oldugu Derecede Yoğun Katılim Ve İlk 15 Dakika Cok Onemli Hızlı Ve Yoğun Paylaşım Yapmalıyız.

ersoy-55
Aday Memur
19 Ocak 2018 16:31

4 ekim açık 6 ocak EGEM den ihracım. Kriter yok. adli idari soruşturma yok.

edevlet 4c tescil kaydı sorgulamada

Ad ...........

Soyad ............

İşe Başlama Tarihi

1997-07-14

Sigortalı Durumu Açıklaması

Aktif Çalışan Sigortalı[AKTİF]

şeklinde çıkıyor.

eşim devlet memuru olarak çalıştığından dolayı mı aktif gözüküyorum yoksa işe başlamam ile ilgili birşey mi bu.

dünkü edevlet muhabbetinden sonra kafam biraz karıştı o yüzden soruyorum arkadaşlar kusura bakmayın...

se2424
Genel Müdür
19 Ocak 2018 16:36

Ala ala acaba değitirmeyi mi unuttular khk ile görevden çıkarma yazmaları lazım normalde bende öyle yazıyor en azından daha önce baktınmı

ersoy-55, 6 yıl önce

Ad ...........

Soyad ............

İşe Başlama Tarihi

1997-07-14

şeklinde çıkıyor.

eşim devlet memuru olarak çalıştığından dolayı mı aktif gözüküyorum yoksa işe başlamam ile ilgili birşey mi bu.

dünkü edevlet muhabbetinden sonra kafam biraz karıştı o yüzden soruyorum arkadaşlar kusura bakmayın...

nemege
Aday Memur
19 Ocak 2018 17:39

benim durumumda aynı aktif çalışan yazıyor. ben bu durumu netleştirelim. mutemet sigortaya ihraç edildi diye yazmamış ondan öyle gözüküyor. yanlışlık var yani umutlanmayın

se2424, 6 yıl önce

Ala ala acaba değitirmeyi mi unuttular khk ile görevden çıkarma yazmaları lazım normalde bende öyle yazıyor en azından daha önce baktınmı

aras2434
Aday Memur
19 Ocak 2018 17:49

Turanca44 Öncelikle çok geçmiş olsun hangi ilde işlem gördünüz Ankara sigorta harici başka bir Kriteriniz var mıydı? Benim de aynı konu 2011 yılında bir kere aramam sebebiyle 18 Temmuz açık 6 Ocak ihraç ve toplamda 19 aydır Ne arayan var ne soran var... Nasıl takipsizlik aldınız. Bu konuda biraz yardımcı olurmusunuz ben Ve benim gibi durumda olanlar Yani tek kriteri Ankara Sigorta olanlar takipsizlik almak için ne yapmalı?

Turanca44, 6 yıl önce

Ben de 6 ocak ihraç. 4 ay tutuklu kaldım. Ankara sgorta meselesi. çok şükür takipsizlik aldım 2 gün önce. Benle aynı durumda biride takipsizlik aldı o da 6 ocak. Görüyorum ki 6 ocakcıların çoğunda kriter yok.

ersoy-55
Aday Memur
19 Ocak 2018 18:32

Daha once bakmamistim. Bu konu netlesirse bilgi verirseniz sevinirim

se2424, 6 yıl önce

katre dilhun
Kapalı
19 Ocak 2018 18:40

Arkadaşlar bugün saat 21:00 da Twitter da etkinlik olacaktır. Katılmak isteyenler için hashtag 20:50 de açıklanacaktır. Biz sesimizi duyurmazsak kimse de duyurmaz. 20:50 de yazarım. 23:00 e kadar devam edecek.

se2424
Genel Müdür
19 Ocak 2018 18:44

Sadece 26nisansa vermem kardeşim kusura bakmayın aynı gemideyiz ayırma yapmanız kötü

katre dilhun, 6 yıl önce

Arkadaşlar bugün saat 21:00 da Twitter da etkinlik olacaktır. Katılmak isteyenler için hashtag 20:50 de açıklanacaktır. Biz sesimizi duyurmazsak kimse de duyurmaz. 20:50 de yazarım. 23:00 e kadar devam edecek.

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
19 Ocak 2018 19:50

E devlette iki yer var daha önce dikkat etmemiştim ama yazınca bende merak ettim ve baktım aktif yazıyor ama alttaki seçeneği tıkladığımda khk ile ihraç edilen yazıyor yanlış anlamayın ama boşuna heyecana kapılmayın

ersoy-55, 6 yıl önce

Ad ...........

Soyad ............

İşe Başlama Tarihi

1997-07-14

şeklinde çıkıyor.

athena006
Memur
19 Ocak 2018 19:53

OLAĞANÜSTÜ HAL İŞLEMLERİ İNCELEME KOMİSYONU KARARLARI

VE BAŞVURU TAKİP SİSTEMİ HAKKINDA DUYURU

Komisyona Başvuru Süreci

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu, olağanüstü hal kapsamında doğrudan kanun hükmünde kararname hükümleri ile tesis edilen işlemlere ilişkin başvuruları değerlendirip karara bağlamaktadır. Komisyon bünyesinde, 80'i Raportör (hakim, uzman, müfettiş) olmak üzere toplam 200 personel görevlendirilmiştir.

Komisyona, haklarında 695 sayılı KHK ile işlem tesis edilenlerin son başvuru tarihi 21 Şubat 2018, 697 sayılı KHK ile işlem yapılanların son başvuru tarihi ise 12 Mart 2018'dir.

Olağanüstü hal kapsamında yayımlanan KHK'lar ile 107.175'i kamu görevinden çıkarılma olmak üzere toplam 111.895 tedbir işlemi gerçekleştirilmiştir.

Kurumlardan intikal eden personel dosyaları, mahkeme dosyaları ve eski başvurularla birlikte toplam 251.600 dosyanın tasnif, kayıt ve arşivleme işlemi tamamlanmıştır.

Komisyon Kararları

18/01/2018 tarihi itibariyle Komisyona yapılan başvuru sayısı 104.789'dur. Komisyon tarafından verilen karar sayısı (mahkemelere gönderilenler hariç) dikkate alındığında, incelemesi devam eden başvuru sayısı 101.885'tir.

22 Aralık 2017 tarihinden itibaren karar verme sürecine başlamış olan Komisyon tarafından 18/01/2018 tarihi itibariyle verilen karar sayısı;

(1) 206'sı mahkemelere gönderme şeklinde ön inceleme kararı ve Komisyonda başvurusu bulunan kişilere ilişkin verilmiş 1.984 ön inceleme kararı,

(2) Başvuru dosyası üzerinden verilen (40'ı kabul ve 880'i ret) 920 inceleme kararı, olmak üzere toplam 3.110'dur.

Komisyonumuz, başvurulara ilişkin inceleme ve değerlendirme çalışmalarına devam etmektedir.

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Başvuru Takip Sistemi

Komisyon kararları, 685 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 10 uncu ve Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonunun Çalışmasına İlişkin Usul ve Esaslar Tebliğinin 15 inci maddesi uyarınca kişilerin en son görev yaptıkları kurumlara gönderilecek ve bu kurumlar tarafından başvurucuya tebliğ edilecektir.

Komisyona yapılan başvuruların safahatı hakkında başvuruculara bilgi edinme imkanı sağlamak amacıyla

https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr

internet adresi üzerinden, "OHAL Komisyonu Başvuru Takip Sistemi" uygulaması yazılımının tamamlanmasını müteakiben Şubat ayının ilk haftasında erişime açılacaktır.

Başvurucular, bu takip sistemi üzerinden giriş yaptıktan sonra "Başvurunuzun incelemesi devam etmektedir." ya da "Başvurunuz hakkında verilen karar ilgili kuruma gönderilmiştir." bilgilerini göreceklerdir.

Kamuoyuna duyurulur.

ersoy-55
Aday Memur
19 Ocak 2018 19:56

neresi tam söylermisiniz. ben de kendimde ne yazıyor bakmak istiyorum

Yaktın06ocak, 6 yıl önce

E devlette iki yer var daha önce dikkat etmemiştim ama yazınca bende merak ettim ve baktım aktif yazıyor ama alttaki seçeneği tıkladığımda khk ile ihraç edilen yazıyor yanlış anlamayın ama boşuna heyecana kapılmayın

katre dilhun
Kapalı
19 Ocak 2018 20:45

26 Nisan ne alaka. Burası 6 Ocak ihraç sayfası. Twitter a gelmek isteyen gelsin dedim zaten. Takipsizlik alan, beraat alan, adli işlem görmeyenlerin sesini duyurması için yapılıyor.

se2424, 6 yıl önce

Sadece 26nisansa vermem kardeşim kusura bakmayın aynı gemideyiz ayırma yapmanız kötü

katre dilhun
Kapalı
19 Ocak 2018 20:58

#OHALdeKararanHayatlar

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
19 Ocak 2018 21:36

E devlette

SGK hizmet dökümü var oradan üç kısım var 4a 4b ve 4c hizmet dökümleri

4A hizmet döküm kısmında AKTİF yazıyor

4c hizmet döküm kısmında khk ile ihraç edilen yazıyor kardeşim

ersoy-55, 6 yıl önce

neresi tam söylermisiniz. ben de kendimde ne yazıyor bakmak istiyorum

Talha2013
Memur
19 Ocak 2018 22:37

Aynen bizimde ankara sigorta 2009 yılı ne arayan var ne de soran savcılıkta dosya var ama bakan yok

aras2434, 6 yıl önce

Turanca44 Öncelikle çok geçmiş olsun hangi ilde işlem gördünüz Ankara sigorta harici başka bir Kriteriniz var mıydı? Benim de aynı konu 2011 yılında bir kere aramam sebebiyle 18 Temmuz açık 6 Ocak ihraç ve toplamda 19 aydır Ne arayan var ne soran var... Nasıl takipsizlik aldınız. Bu konuda biraz yardımcı olurmusunuz ben Ve benim gibi durumda olanlar Yani tek kriteri Ankara Sigorta olanlar takipsizlik almak için ne yapmalı?

aslan leon
Daire Başkanı
20 Ocak 2018 00:32

aktif demesi kişinin emekli olmadığını belirten bişeymiş arkadaşlar sigorta yatıp yatmadığını göstermezmiş

Turanca44
Aday Memur
20 Ocak 2018 01:29

Ankara sgorta mağdurları benim 2007 de yapılmş 105 saniyelik bir görüşme varmış hattın bana ait olmadığını belirttim. Sizler şanslıymışsınız ben 4 ay cezaevinde yattım.kocaeli il. Başka hiç bir kriter yok. O yüzden takipsizlik verildi. Burda iki kişi vardı bu konudan ikimiz de takipsizlik aldık.

Talha2013, 6 yıl önce

Aynen bizimde ankara sigorta 2009 yılı ne arayan var ne de soran savcılıkta dosya var ama bakan yok

kemal ziya
Memur
21 Ocak 2018 19:32

Allah devletimizi milletimizi ve şanlı ORDUMUZU korusun. Başarılı ve MUZAFFER kılsın.

Toplam 9325 mesaj
«304305306307308309310311312313314315»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi