Editörler : swat3410
«421422423424425426427428429430431432»

Ebediyatçı
Şube Müdürü
19 Şubat 2020 00:01

Hadi hayırlısı, inşallah en kısa zamanda başlarsın

Ezan Bayrak, 4 yıl önce
evet. 7 şubatta emn. yaptı

Ebediyatçı
Şube Müdürü
19 Şubat 2020 00:02

Hadi bakalım hayırlısı ile başlamak nasip olsun

Ezan Bayrak, 4 yıl önce
evet. 7 şubatta emn. yaptı

Ezan Bayrak
Memur
19 Şubat 2020 00:36

amin. darısı tü mağdur olanlara
Ebediyatçı, 4 yıl önce

Hadi bakalım hayırlısı ile başlamak nasip olsun

bayşah
Şef
19 Şubat 2020 22:42

güncel

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
20 Şubat 2020 23:37

Şurada kaç kişi kaldık sayfa da yahu acaba bizi toplu mu karar verecekler kuzey amir, edebiyatçi, özel hareket ve bayşah ve yorumsuz bizi takip edenler hadi yarın cuma şu güzel gün hatrına Rabbim bize mesleğimize dönmemizi nasip etsin

umutluyuz22
Aday Memur
20 Şubat 2020 23:39

bekemeye alistik kac senedir bekliyoruz malesef hocam yapacak birsey yok
Yaktın06ocak, 4 yıl önce

Şurada kaç kişi kaldık sayfa da yahu acaba bizi toplu mu karar verecekler kuzey amir, edebiyatçi, özel hareket ve bayşah ve yorumsuz bizi takip edenler hadi yarın cuma şu güzel gün hatrına Rabbim bize mesleğimize dönmemizi nasip etsin

Ebediyatçı
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 01:15

Devrem âmin inşallah. Şu komisyon sayfasına bakmaktan ve aynı yazıyı görmekten sıkıldım artık.

Yaktın06ocak, 4 yıl önce

Alkeas
Aday Memur
21 Şubat 2020 01:32

Amin İnşallah. Bu hafta son bulsun, 3 seneyi devirdik, dediğiniz gibi her hafta incelenmekten bıktık artık, ne suçumuz var bizim yahu...

21 Şubat 2020 07:35

istanbuldan bir arkadaş daha Takipsizlik aldı. 701 KHK lı kodu DIL 0

bayşah
Şef
21 Şubat 2020 14:32

Haydi,güzel haberleri bekliyoruz artık...

Ebediyatçı
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 14:43

İncelemeye devam ediyorlar ...kyok olsa bile illa bekleyeceğiz. İade olsak yine bekleyeceğiz, sahi biz neyi bekliyoruz.

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 15:03

Bir güzel haberim var babam ameliyattan çıktı durumu gayeti dua eden arkadaşlardan Allah razı olsun....

Diğeri zaten malum işte aynen kaldığımız yerden devamdayız

polic
Aday Memur
21 Şubat 2020 19:35

Vallahi bizim de takipsizlik geldi E harfi ile kodla mışlar zaten diğer hususlar da herhangi bir şeyin olmadığını söylemiyorum bile yani ihraç edildik geri döneceğiz takipsizlik belgesinde de neden ihraç edildi mi öğrenemedin e kodu fetö ile önceden veya sonradan ilişkisi olmayan kişiyi tekabül ediyor Allah Adalet versin Allah herkesin yardımcısı olsunTek tesellim elimin hiç bir masumun kanına bulaşmamış olması

Ebediyatçı
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 19:42

Gelmiş geçmiş olsun devrem, darısı senin iade haberini almaya

Yaktın06ocak, 4 yıl önce

Bir güzel haberim var babam ameliyattan çıktı durumu gayeti dua eden arkadaşlardan Allah razı olsun....

Diğeri zaten malum işte aynen kaldığımız yerden devamdayız

Ebediyatçı
Şube Müdürü
21 Şubat 2020 19:45

Hayırlı olsun devre t

Kyok. Biz de ad kodu ve kyok ile bekliyoruz.

polic, 4 yıl önce

Vallahi bizim de takipsizlik geldi E harfi ile kodla mışlar zaten diğer hususlar da herhangi bir şeyin olmadığını söylemiyorum bile yani ihraç edildik geri döneceğiz takipsizlik belgesinde de neden ihraç edildi mi öğrenemedin e kodu fetö ile önceden veya sonradan ilişkisi olmayan kişiyi tekabül ediyor Allah Adalet versin Allah herkesin yardımcısı olsunTek tesellim elimin hiç bir masumun kanına bulaşmamış olması

Alkeas
Aday Memur
21 Şubat 2020 23:02

Geçen hafta cuma günü ile bu haftaki cuma günü arasında bir fark varmı benim için, malesef yok bu haftada inceleniyoruz. Hayırlısı olsun bakalım. İade olan devrem hayırlı olsun Rabbim başka dert vermesin inşallah. Birde bir önceki yorumuma 1 arkadaş eksi vermiş nedenini anlayamadım ama canı sağolsun. Tüm masumlara sabırlar dilerim

21 Şubat 2020 23:15

Buda fişlemelerin yalan yanlış olduğunu garson denen puştun rastgele bişeyler yazdığını gösteriyor
polic, 4 yıl önce

22 Şubat 2020 13:59

Çağlayan adliye santraline yeni bir karşılama mesajı koymuşlar artık telefonla bilgi verilmeyecek diyor. Zaten bu zamana kadar bilgi alamadık bundan sonra hiç alamayacağız. Zalimlere de adaletin lazım olduğu günleri görmeyi Allah nasip etsin

Ebediyatçı
Şube Müdürü
22 Şubat 2020 18:52

Komserim bayadır var o uyarı artık

Kuzey992009, 4 yıl önce
Çağlayan adliye santraline yeni bir karşılama mesajı koymuşlar artık telefonla bilgi verilmeyecek diyor. Zaten bu zamana kadar bilgi alamadık bundan sonra hiç alamayacağız. Zalimlere de adaletin lazım olduğu günleri görmeyi Allah nasip etsin
22 Şubat 2020 19:53

Ben zaten katiple hiç gorusemedigim için aramıyordum yeni duydum daha
Ebediyatçı, 4 yıl önce

Komserim bayadır var o uyarı artık

Toplam 9325 mesaj
«421422423424425426427428429430431432»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi