Editörler : swat3410
«447448449450451452453454455456457458»

ÖzelHarekat_61
Kapalı
28 Eylül 2020 00:34

Kardeş boş konuşuyorsun kuzey abi baştan beri aynı kişi sayfanın kurucusu ayrıca polis Emre ile ben birebir görüşen bir insanım burda ne olduğu belli olmayan sen varsın herkese ve heryere salça olmayı kes işine bak kaybol git sayfana kendine küfr ettirme zorla bak canımız burnumuzda kaşınma kardeşim bas git uza bak gereksiz dalaşa girmeyelim
Adcet, 4 yıl önce
Kardeşim bütün masumların sayfası benim sayfam. Lakin şuanda kuzey diye yazan kişi kuzey5534 değil. O emekli oldu.Ama bu arkadaşın iade olmasına sevindim. Allah yolunu bahtını açık etsin. polisemre denen trolu bilmiyorsan öğren. burada herkesi fetocu ilan eden fetonun eniklerinden biridir. kaos çıkarmaya çalışır. Beni de bilen bilir bilmeyen kendi bilir.

magdur2124
Şef
28 Eylül 2020 06:00

Sayın Kuzey iadeniz hayırlı olsun.iadenize cok sevindim.benim kod da AD .2018 de BERAAT ettim.677 khk.ben de iade olacağıma inanıyorum.Allah biliyorki Hain fetöcüleden degilim.Tum vatansever sucsuz masumların en kisa sürede iade olması dilegiyle

28 Eylül 2020 08:47

çok teşekkür ediyorum kardeşim. İnşallah siz ve tüm masumlar bir an önce görevine iade olur. 2017 ocak ayindan bu yana bu sayfada yattik bu sayfada kalktık. bircok iadelere şahit olduk. Cok sevindik çünkü her iade de bir aile kurtuldu. Sevinirken içimiz burkulmadi mi? burkuldu ama sıranın bize geleceğinden emindik. Simdi sira size de gelecek. Arkadaşlar trollara cevap dahi vermeyin eksiyi verin geçin. Beni bilen biliyor bircok kisi ile ya telefonla ya da yüzyüze gorusmuslugum var. Yılbaşına kadar bircok arkadaşımızın iade olduğuna burada şahit olacağız insallah. En son masum iade olana kadar buradayim.
magdur2124, 4 yıl önce

Sayın Kuzey iadeniz hayırlı olsun.iadenize cok sevindim.benim kod da AD .2018 de BERAAT ettim.677 khk.ben de iade olacağıma inanıyorum.Allah biliyorki Hain fetöcüleden degilim.Tum vatansever sucsuz masumların en kisa sürede iade olması dilegiyle

syildiz66
Aday Memur
28 Eylül 2020 22:44

abi gözün aydın olsun allahım bir daha böyle şeyler yaşatmasın. kovuşturmaya yer yok kararını ne zaman almıştın ne kadar sürdü kabul kararıyla arasında ve kararı sen kendinde gönderdinmi komisyona yoksa savcılıkmı gönderdi...
Kuzey992009, 4 yıl önce
Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Bugun iade oldum. Bütün masum kardeşlerimin iade olmasini cani gönülden diliyorum. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah.
29 Eylül 2020 08:57

teşekkür ederim kardeşim. Kyok kararını haziranda aldim komisyona gönderdim 24 Eylül'de kabul kararini gördüm. Hicbir kriteri olmayip hakkinda hala karar verilmeyenlerin iadeye cok yakın olduğunu soyleyebiliriz. Allah tüm masumların yar ve yardımcısı olsun
syildiz66, 4 yıl önce
abi gözün aydın olsun allahım bir daha böyle şeyler yaşatmasın. kovuşturmaya yer yok kararını ne zaman almıştın ne kadar sürdü kabul kararıyla arasında ve kararı sen kendinde gönderdinmi komisyona yoksa savcılıkmı gönderdi...

meeete
Aday Memur
30 Eylül 2020 13:30

Araştırma merkezi 'nden bilgisi tecrübesi olan varmı arkadaşlar bizi ne zaman nasıl çağıracaklar bizim yapmamız gereken birşey varmı

islemsizihrac679
Aday Memur
30 Eylül 2020 19:35

beyler, 10 sene önce iltisakli kurumda 1 aylık SGK kaydı sonra istifa ettim. aradan 1 yıl sonra POMEM kazandım. 6 Ocak ihraç hiçbir adli idari işlem görmedim. komisyon inceleme devam. kodum kesinlikle yoktur olsa işlem yapılırdı. aynı KHK ihraç olduklarım kodlarindan dolayı ret aldı. bu konu da bilgisi olan var.mi. acaba kurum kanaati.mi bekliyorlar ?

kışmevsimi05
Aday Memur
30 Eylül 2020 22:53

Bende sizin gibi herhangi bir kodlama yok diyordum ama bir ay önce ifadeye çağrıldığımda AD kod olduğunu öğrendim. Seninde mutlaka bir kodun vardır

islemsizihrac679, 4 yıl önce
beyler, 10 sene önce iltisakli kurumda 1 aylık SGK kaydı sonra istifa ettim. aradan 1 yıl sonra POMEM kazandım. 6 Ocak ihraç hiçbir adli idari işlem görmedim. komisyon inceleme devam. kodum kesinlikle yoktur olsa işlem yapılırdı. aynı KHK ihraç olduklarım kodlarindan dolayı ret aldı. bu konu da bilgisi olan var.mi. acaba kurum kanaati.mi bekliyorlar ?

islemsizihrac679
Aday Memur
01 Ekim 2020 07:44

bugüne kadar sayısız defa tem savcılığına gittim yazılı olarak haricen müdafii de yönlendirdim hakkımda soruşturma var.mi? ihraç oldum tahkikata konu durum varsa ifade vermek istiyorum şeklinde yazılı taleplerime karşı tem savciligi hakkınızda soruşturma kaydı yok bir sürü aynı yazı aldım. bunları rulo yapıp komisyona göndermek gerek
kışmevsimi05, 4 yıl önce

Bende sizin gibi herhangi bir kodlama yok diyordum ama bir ay önce ifadeye çağrıldığımda AD kod olduğunu öğrendim. Seninde mutlaka bir kodun vardır

slm21
Aday Memur
01 Ekim 2020 09:55

merhabalar. bütün ihraç lar ile ilgili savcılık tarafından açılan dosya mevcuttur. bunu unutmayın. ve bu dosyaların tamamında gizlilik kararı mevcuttur. ta ki savcılık tahkikata başlayıncaya kadar bunu öğrenemez siniz... eğer durumunuzda sıkıntılı bir süreç yok ise ifade için zaten cagrilirsiniz...
islemsizihrac679, 4 yıl önce
bugüne kadar sayısız defa tem savcılığına gittim yazılı olarak haricen müdafii de yönlendirdim hakkımda soruşturma var.mi? ihraç oldum tahkikata konu durum varsa ifade vermek istiyorum şeklinde yazılı taleplerime karşı tem savciligi hakkınızda soruşturma kaydı yok bir sürü aynı yazı aldım. bunları rulo yapıp komisyona göndermek gerek
02 Ekim 2020 18:02

Arkadaslar yeni bir sayfa kurdum. sayfanin adi Ohal komisyonu iade ( Eylül 2020 ve sonrası) şeklinde. İade olmakla sikintilar bitmiyor maalesef. 2 ila 10 ay arasi bir atanma süreci var önümüzde. Buradan veya başka sayfalardan Eylül ayi ve sonrasi iade olanlari sayfama bekliyorum. Tüm masumların bir an once iade olmasi dileğiyle

Alkeas
Aday Memur
02 Ekim 2020 21:13

679 KHK incelenmeye devam Allah sonumuzu hayreylesin inşallah...

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
02 Ekim 2020 22:58

Hayırlı cumalar

Yine bir cuma ve yine devamla devam eden bir süreç

Ohal komisyonu 3 ay sonra lütfedip bir açıklama yapma gereği duymuşlar ve arkadaşlar tam 90 günde 2050 kişi hakkında karar vermişler...

Ben en kötü ihtimal karar verilecek son kişi olursam bu hızla komisyon devam ederseki gün geçtikçe adamlar hızlarını düşürüyorlar kalan son 16050 kişi varmış bu son 3 ay da 2000 kişi hakkında karar verdiklerine göre 2 sene sonra benim hakkımda da bir karar verilecek gibi...

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim

Bunda da bir hayır vardır diyelim....

Benim gibi devamda olan arkadaşlara başarılar diliyorum

selo_01
Aday Memur
04 Ekim 2020 21:19

679 khk incelemeye devam bu hızla 2 yıl daha devam ederler.. :(

Benzema06
Memur
04 Ekim 2020 23:31

İyi geceler herkese uzun bı aradan sonra foruma tekrar bi göz atmak istedim.. iade olanlara hayırlı olsun , benim gibi hala iade bekleyenlere de Allah yardım etsin tez zamanda iade olalım inşallah.. bi duyumumu paylaşmak istiyorum takipsizlik beraat alanlarla alakalı sn cumhurbaşkanının bi talimatı olduğu doğrultusunda bu sene sonuna kadar iade edilsinler die umarım dogru çıkar tüm masumlar işine döner..
04 Ekim 2020 23:34

Inşallah doğru çıkar devrem

Benzema06, 4 yıl önce
İyi geceler herkese uzun bı aradan sonra foruma tekrar bi göz atmak istedim.. iade olanlara hayırlı olsun , benim gibi hala iade bekleyenlere de Allah yardım etsin tez zamanda iade olalım inşallah.. bi duyumumu paylaşmak istiyorum takipsizlik beraat alanlarla alakalı sn cumhurbaşkanının bi talimatı olduğu doğrultusunda bu sene sonuna kadar iade edilsinler die umarım dogru çıkar tüm masumlar işine döner..
04 Ekim 2020 23:40

Tüm ihraçlar için geçerli mi duyumunuz birde acikta iken takipsizlik almıştım 26 haziranda ihraç oldum

Benzema06, 4 yıl önce

Benzema06
Memur
04 Ekim 2020 23:59

Hayır sadece takipsizlik ve beraat alanlarla alakalı tüm ihraçlar değil tabikide.. inşallah zaten hukuken olması gereken de bu

Trendline06
Kapalı
05 Ekim 2020 00:00

Benzema06 4 Ekimden beri takip ettiğim daha önce de baskka sayfalar da duyumlar getirmiş güvenilir bir arkadaş tır inşallah duyumu doğru çıkar da tüm masumlar iade olur..

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
05 Ekim 2020 07:23

Biz ne talimatlar gördük be devrem. Fakat bunlarla bu iade işi olmaz. Çünkü simsarlar var. böyle bir şey olsa onlar hemen karşı çıkar. "Fetoculer iade ediliyor" diye yaygara koparırlar hele ki Nedim Şeneri hiç düşünemiyorum. Kısaca bunlar bu saatten sonra hicbir şey yapamazlar. Çünkü iş onlardan cıktı.
Benzema06, 4 yıl önce
Toplam 9325 mesaj
«447448449450451452453454455456457458»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi