Editörler : swat3410
«448449450451452453454455456457458459»

Bulutkseec
Şube Müdürü
05 Ekim 2020 11:34

Bu arkadaş 3 yıl önce gece yarısı bir duyum getirmişti iade listesi var dedi kimse inanmadı trol bu dediler sonra korludag aynı şeyi yazınca inandılar duyum doğru çıktı o gün
Benzema06, 4 yıl önce
Hayır sadece takipsizlik ve beraat alanlarla alakalı tüm ihraçlar değil tabikide.. inşallah zaten hukuken olması gereken de bu
05 Ekim 2020 11:48

Inşallah Allah'ın izni ile bu duyumda doğru çıkar

Bulutkseec, 4 yıl önce
Bu arkadaş 3 yıl önce gece yarısı bir duyum getirmişti iade listesi var dedi kimse inanmadı trol bu dediler sonra korludag aynı şeyi yazınca inandılar duyum doğru çıktı o gün

Peaches
Aday Memur
05 Ekim 2020 16:45

Adlisi olmayan aciktakiler icin de gecerli mi yilsonuna kadar iade durumu acaba
Benzema06, 4 yıl önce
Hayır sadece takipsizlik ve beraat alanlarla alakalı tüm ihraçlar değil tabikide.. inşallah zaten hukuken olması gereken de bu

7ocak2017
Daire Başkanı
05 Ekim 2020 21:28

Selamünaleyküm 7 ocak 2017 açık 26 haziran 2020 ihraç.. Benzema06 yı tanırım formdan. Sözünün eridir sağlamdır boş şeyler yazmaz. Onun adını görünce bende yazmak istedim.. İnşaallah yapılan bu yanlıştan demiyorum bu kıyımdan bir an önce dönerler. Adalet işlesin yeter..

Benzema06
Memur
05 Ekim 2020 23:01

Arkadaşlar iyi geceler.. bu benim yaklaşık bir ay önceden çok sağlam diyebileceğim bi aile dostundan öğrendiğim Bilgi ve Bugun yani 1 ay sonra tekrar sordum son durum nedir die yılbasından önce meclisten gececegını söyledi.. yani evet haklısınız inancımızı yitirdik hepimiz ama bu duyduğum kişi sağlam olduğu için yıllardır ilk kez bende umutlandım 1 kaç güne daha detaylı Bilgi alıcam ama maalesef Burda yazamam.. umarım hepimiz için bu sene sondur

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
05 Ekim 2020 23:39

Amaan canım şunun şurasında yılbaşına ne kaldı ki!

FREDY66
Şube Müdürü
05 Ekim 2020 23:41

inşallah dediğin gibi olur dvrem ama son 3 ayda700 kişi takipsizlik beraat alan ihraç edildi bekleyen de 1000 den fazla kişi var ve ihraç edilmeleri için son savunmaları alındı..öyle bi beklenti varsa bu acele neden olaki
Benzema06, 4 yıl önce
Arkadaşlar iyi geceler.. bu benim yaklaşık bir ay önceden çok sağlam diyebileceğim bi aile dostundan öğrendiğim Bilgi ve Bugun yani 1 ay sonra tekrar sordum son durum nedir die yılbasından önce meclisten gececegını söyledi.. yani evet haklısınız inancımızı yitirdik hepimiz ama bu duyduğum kişi sağlam olduğu için yıllardır ilk kez bende umutlandım 1 kaç güne daha detaylı Bilgi alıcam ama maalesef Burda yazamam.. umarım hepimiz için bu sene sondur

Benzema06
Memur
05 Ekim 2020 23:57

Kardeşim o işler rutin devam ediyor o ayrı konu memlekette yapılan her uygulama tek bi merkezden çıkmıyor maalesef herkes kafasına göre bişeyler yapıyor.. bizim için önemli olan adaletin yerini bulması gerisine çok takılmayın.. ben şahsen umutluyum adalet yerini bulacak inş.. suç işleyen cezasını çeker masumlugu kanıtlanmış insanlara da hakkı teslim edilir
FREDY66, 4 yıl önce
inşallah dediğin gibi olur dvrem ama son 3 ayda700 kişi takipsizlik beraat alan ihraç edildi bekleyen de 1000 den fazla kişi var ve ihraç edilmeleri için son savunmaları alındı..öyle bi beklenti varsa bu acele neden olaki
06 Ekim 2020 00:09

Inşallah devrem Allah senden razı olsun biran önce tüm masumlar olarak haklarımıza kavuşuruz

Benzema06, 4 yıl önce

islemsizihrac679
Aday Memur
07 Ekim 2020 09:36

benzeme06 inandırıcı bulmuyorum seni. bir kaç güne net bilgi alacakmış da buraya yazmayacakmis . insanların umutlariyla oynama.

Şamil Şahin
Şube Müdürü
07 Ekim 2020 10:04

Arkadaşlar bazı gelişmeler yaşanıyor galiba Twitter da Kanlı darbe gecesi eline silah almayan Askeri öğrencilerin dosyaları yeniden incelenmesi vermiş galiba Cumhurbaşkanı.

kozanoglu0188
Kapalı
07 Ekim 2020 10:34

masumlar için bir hareketlilik başladı sanırım
Şamil Şahin, 4 yıl önce
Arkadaşlar bazı gelişmeler yaşanıyor galiba Twitter da Kanlı darbe gecesi eline silah almayan Askeri öğrencilerin dosyaları yeniden incelenmesi vermiş galiba Cumhurbaşkanı.
07 Ekim 2020 13:56

Hadi inşallah

Şamil Şahin, 4 yıl önce
07 Ekim 2020 13:59

Devrem duyumun çıkacak galiba hareketlilik başladı Rabbim geride tek bir masum bırakmasın inşallah tez zamanda tüm haklarımıza kavuşuruz

Benzema06, 4 yıl önce

Benzema06
Memur
07 Ekim 2020 14:59

Bilader inandırıcı bul bulma.. kimse inansın veya inanmasın diye yazmadım 3 senedinde girmiyorum zaten buraya... polis olmuşsun ama polisliği öğrenememişsin hersey heryerde söylenmez bunu bilmiyor musun..? sadece böyle bi gelişme var diye anlattım kısaca. Aldığım bilginin seceresini dökecek halim yok burda. Evet gergin olabiliriz yaşadıklarımız kolay şeyler degıl ama burda sizinle bişey paylaşan bi insana onu da geçtim devrene onu da geçtim aynı kaderiz paylaşıyoruz.. böyle bi muamele hiç hoş degıl hepimiz devreyiz ve aynı kaderi paylaşıyoruz buna göre davranmamız lazım
islemsizihrac679, 4 yıl önce
benzeme06 inandırıcı bulmuyorum seni. bir kaç güne net bilgi alacakmış da buraya yazmayacakmis . insanların umutlariyla oynama.

Ebediyatçı
Şube Müdürü
07 Ekim 2020 15:27

Devrem dediğin gibi herkes gergin. İnanmak istiyor insanlar ama çok duyum oldu ondan bu tepkiler.

İhraç ve açıktakiler için geçerli değil mi bu duyum ? Takipsizlik ve beraat alan çok kişi var.

Ben de komisyon ret ama takipsizlik var. Kodlama ad . İdare mahkemesine egm ilk savunmayı vermiş. Olumsuz kanaat raporunu yollamamış ama çünkü komisyon var dese de egm yok diyor.

İhraçlar dahil ise meclisle bunu nasıl halledecekler? Khk şeklinde mi

Benzema06, 4 yıl önce
Bilader inandırıcı bul bulma.. kimse inansın veya inanmasın diye yazmadım 3 senedinde girmiyorum zaten buraya... polis olmuşsun ama polisliği öğrenememişsin hersey heryerde söylenmez bunu bilmiyor musun..? sadece böyle bi gelişme var diye anlattım kısaca. Aldığım bilginin seceresini dökecek halim yok burda. Evet gergin olabiliriz yaşadıklarımız kolay şeyler degıl ama burda sizinle bişey paylaşan bi insana onu da geçtim devrene onu da geçtim aynı kaderiz paylaşıyoruz.. böyle bi muamele hiç hoş degıl hepimiz devreyiz ve aynı kaderi paylaşıyoruz buna göre davranmamız lazım

Eses25
Şef
07 Ekim 2020 15:32

Sizin red almanıza çok şaşırdım yani daha ne istiyorlar kod ad takipsizlik var, daha ne yapmanız gerekiyor anlamış değilim

Ebediyatçı, 4 yıl önce

Devrem dediğin gibi herkes gergin. İnanmak istiyor insanlar ama çok duyum oldu ondan bu tepkiler.

İhraç ve açıktakiler için geçerli değil mi bu duyum ? Takipsizlik ve beraat alan çok kişi var.

Ben de komisyon ret ama takipsizlik var. Kodlama ad . İdare mahkemesine egm ilk savunmayı vermiş. Olumsuz kanaat raporunu yollamamış ama çünkü komisyon var dese de egm yok diyor.

İhraçlar dahil ise meclisle bunu nasıl halledecekler? Khk şeklinde mi

Benzema06
Memur
07 Ekim 2020 15:50

Beraat takipsizlik alan herkes dahil diye biliyorum.. ama içlerinden seçerler mi orda da bi ayrım yaparlar mi tabiki bilemiyorum.. meclisten yasa çıkacak diye biliyorum

Benzema06
Memur
07 Ekim 2020 15:51

Daha da bu konuyu kapatıyorum belki burdan yazmam bile hataydı.. umarım tüm masumlar bir an önce işine döner kalın sağlıcakla

Ebediyatçı
Şube Müdürü
07 Ekim 2020 16:12

Egm savunmasını görseniz gülmekten bayılırdınız. 15 sayfa yazmış sadece üç satırı benle ilgili gerisi fetö ve 15 temmuz

Eses25, 4 yıl önce

Sizin red almanıza çok şaşırdım yani daha ne istiyorlar kod ad takipsizlik var, daha ne yapmanız gerekiyor anlamış değilim

Toplam 9325 mesaj
«448449450451452453454455456457458459»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi