Editörler : swat3410
«449450451452453454455456457458459460»

Muho2321
Aday Memur
07 Ekim 2020 16:19

Devrem sen yanlış yapıyorsun tek bir umut kırıntısina evliliğinden boşanmaktan vazgeçecek veya intahar etmeyi düşünmekten vazgeçecek insanlar var. Kim inanır inanmaz o onun bileceği iş. Çıkar çıkmaz senin de elinde değil. Boşver. Sen yeni bir gelişme bilgi vs varsa getir üstü kapalı da olsa. Kimse de kimden vs şeceresini dök de demiyoruz. Boşver. Hepimiz bunaldık. Belki bu sefer doğru olur inşallah sen yazmaya devam et

Benzema06, 4 yıl önce
Daha da bu konuyu kapatıyorum belki burdan yazmam bile hataydı.. umarım tüm masumlar bir an önce işine döner kalın sağlıcakla

Bulutkseec
Şube Müdürü
07 Ekim 2020 17:47

Bu işler böyle kardeşim heyacanla bişey paylaşırsın bir sivri çıkar olumsuzluk yazar böyle bir duyum gelince inşallah dersin olursa ne güzel olur dersin zaten aklı mantığı olan burada bu duyuma umut da bağlamaz umutsuzlukta ama sevinir olsa keşke diye dua eder herkes iki seçenekten birini bir gün kapısını calacagini biliyor belki bu haberle ihraç olanda iade olanda rahat bir nefes alır sen duyumu söyledin kanunu çıkaracak sen değilsin ya sonuçta
Benzema06, 4 yıl önce
Daha da bu konuyu kapatıyorum belki burdan yazmam bile hataydı.. umarım tüm masumlar bir an önce işine döner kalın sağlıcakla

islemsizihrac679
Aday Memur
07 Ekim 2020 20:14

o malumatı malum Parti'nin üst düzey kisisinden aylar öncesinden ben de öğrendim.ama onlari inandırıcı bulmadım. hep aynı hikayeler anlattılar. bana da söylediler çalışma yapılıyor, beraat takipsizlik ve askısı olmayanlar için iade edilecekler ama emin ol bu bilgiyi Ocak ayında almıştım. benim de komisyon karar vermedi. senden önce çok kişi geldi gitti umutlarımızla oynadı dolayısıyla inşallah sen haklı çıkarsın da ben sulçi lisan ettiysem özür dilerim. ama emin ol o sana bilgi verenler de biliyor ki baştaki şahıs talimat vermediği sürece kimse iade etmez. ayrıca komisyona da hiçbirinin gözünün yaşına bakmayın şeklinde başkaca da inanmak istemedigim bilgi edindim. e tabi bilgi şüphelidir. yani Allah'tan başka kimseye güvenmiyorum.
Benzema06, 4 yıl önce
Beraat takipsizlik alan herkes dahil diye biliyorum.. ama içlerinden seçerler mi orda da bi ayrım yaparlar mi tabiki bilemiyorum.. meclisten yasa çıkacak diye biliyorum

Benzema06
Memur
07 Ekim 2020 20:40

Hiç bir partiyle ne bi bağım var nede bi ilgim ben herhangi bir partiden Bilgi falan alamadım ayriyeten söyledikleri ve yaptıkları her eylem yalan ve rüzgardan ibaret.. yani burda kalkıp şundan şundan dolayı böyle bi Bilgi var die açıklayamam yani az buçuk anlamanızı umuyorum beni.. tek bir gerçek var sn cumhurbaşkanının kesin ve net bir talimati oldugu ve yıl sonundan önce yetiştirileceği. Bu duyum boş bir duyum degıldır bunun altını çizerek söylüyorum.. yazmıcam diyorum ama özelden yazan arkadaşların hatrina kiramadıgım için cevap verme gereği duyuyorum..
islemsizihrac679, 4 yıl önce
o malumatı malum Parti'nin üst düzey kisisinden aylar öncesinden ben de öğrendim.ama onlari inandırıcı bulmadım. hep aynı hikayeler anlattılar. bana da söylediler çalışma yapılıyor, beraat takipsizlik ve askısı olmayanlar için iade edilecekler ama emin ol bu bilgiyi Ocak ayında almıştım. benim de komisyon karar vermedi. senden önce çok kişi geldi gitti umutlarımızla oynadı dolayısıyla inşallah sen haklı çıkarsın da ben sulçi lisan ettiysem özür dilerim. ama emin ol o sana bilgi verenler de biliyor ki baştaki şahıs talimat vermediği sürece kimse iade etmez. ayrıca komisyona da hiçbirinin gözünün yaşına bakmayın şeklinde başkaca da inanmak istemedigim bilgi edindim. e tabi bilgi şüphelidir. yani Allah'tan başka kimseye güvenmiyorum.

dostum yaşar
Daire Başkanı
07 Ekim 2020 20:54

herkese zarf geliyo belliki hızlandırma var.
Benzema06, 4 yıl önce
Hiç bir partiyle ne bi bağım var nede bi ilgim ben herhangi bir partiden Bilgi falan alamadım ayriyeten söyledikleri ve yaptıkları her eylem yalan ve rüzgardan ibaret.. yani burda kalkıp şundan şundan dolayı böyle bi Bilgi var die açıklayamam yani az buçuk anlamanızı umuyorum beni.. tek bir gerçek var sn cumhurbaşkanının kesin ve net bir talimati oldugu ve yıl sonundan önce yetiştirileceği. Bu duyum boş bir duyum degıldır bunun altını çizerek söylüyorum.. yazmıcam diyorum ama özelden yazan arkadaşların hatrina kiramadıgım için cevap verme gereği duyuyorum..

Bulutkseec
Şube Müdürü
07 Ekim 2020 21:58

Yaz sen boşver en azından olacağa çare yok en azından bir sonuç gelene kadar uykularimiz kaçmaz
Benzema06, 4 yıl önce

murtazag
Aday Memur
09 Ekim 2020 15:23

Arkadaşlar allah herekese yardım etsin öncelikle, 701 khk lı olupta komisyon yada idare mahkemesi dönen varmı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

metmet.met
Aday Memur
09 Ekim 2020 15:39

Herkese merhaba İlk defa yazıyorum.

metmet.met
Aday Memur
09 Ekim 2020 15:44

Merhaba,

1-) kodlamam ea , bu kod ile elinde beraat kararı olan var mı acaba, mahkemeye sunmak istiyorum. Elinde olan varsa özelden yazarsa sevinirim.

2-) idare mahkemesine başvurmak için dilekçe örneği lazım. Ayrıca hukuki olarak tayin olduktan sonra ilgili müdürüm hakkımda 3 kez farklı tarihlerde olumsuz giriş yapmış sisteme, beni görmediği halde 15 temmuzdan sonra 3 kez yazı yazmış bu normal mi , idare mah buna karşı ne gibi savunma yapabilirim.

Herkese teşekkür ederim şimdikten...

mustafa1990
Aday Memur
10 Ekim 2020 22:13

Polis ihraçlarında encok iade 679 KHK 6 Ocak ihraçlarında çünküü Rus büyük elçi süakasti le biz hemn ihraç edildik belki bir çogumuz acıkta kalıp iade olacaktı ama bu şerefsiz kanı bozuk polis yüzünden devlet hepimizi gözden çıkardı risk e girmek istemedi...masum olan herkez döneceketir komisyon yd mahkeme ile..bu arada ben de iade oldum dün gördüm CD kodu ile fişlemem vardı şube çıkşlıydı.m Şubat'ta takipsizlik almıştım

Tuna2121
Memur
10 Ekim 2020 22:31

devrem ilk defa kendi kodumla ilgili birisini görüyorum benim de kodum CD .mahkeme mayıs 2019 beraat 26.06.2020 bakanlık oluru ile ihraç oldum.şimdi dava idare mahkemesinde sen komisyondan iade oldun değil mi bana emniyet 6 sayfa savunma göndermiş adım geçmiyor hiçbirinde ama bakanlık ihraç etti.

mustafa1990, 4 yıl önce

Polis ihraçlarında encok iade 679 KHK 6 Ocak ihraçlarında çünküü Rus büyük elçi süakasti le biz hemn ihraç edildik belki bir çogumuz acıkta kalıp iade olacaktı ama bu şerefsiz kanı bozuk polis yüzünden devlet hepimizi gözden çıkardı risk e girmek istemedi...masum olan herkez döneceketir komisyon yd mahkeme ile..bu arada ben de iade oldum dün gördüm CD kodu ile fişlemem vardı şube çıkşlıydı.m Şubat'ta takipsizlik almıştım

Tuna2121
Memur
10 Ekim 2020 22:33

iaden de hayırlı olsun bu arada

kozanoglu0188
Kapalı
10 Ekim 2020 22:42

CD kodu acılı ne acaba
mustafa1990, 4 yıl önce

Tuna2121
Memur
10 Ekim 2020 22:45

cd:17 25 den önce bir tarihte ilişiğini kesmiş kazanılması en zor 4.grup demekmiş devre

kozanoglu0188
Kapalı
10 Ekim 2020 22:52

SCD ile aynı o zaman
Tuna2121, 4 yıl önce

cd:17 25 den önce bir tarihte ilişiğini kesmiş kazanılması en zor 4.grup demekmiş devre

Tuna2121
Memur
10 Ekim 2020 23:30

scd ile cd farkı varmı yok bilmiyorum devre

Eses25
Şef
11 Ekim 2020 14:00

SC: 17 25 ten sonra irtibatı kopan demek

Scd: irtibatı kopanlardan kazanılması en zor 4. Derece

Sca, scb scc scd diye gidiyor devamıda var, kodu şimdi hatırlamıyorum ama sc ile başlıyor mesela irtibatı koparıp gammazcı olarak kodlananda var, avukat mesut bey bunun raoorunu yayınlamıştı, oradan bakabilirsiniz

kozanoglu0188
Kapalı
11 Ekim 2020 15:50

Dereece 1 SC derece2 scd bu kodla etrafda dönen çalışan var mı bildiğiniz veya idarisi kapanan

Eses25
Şef
11 Ekim 2020 19:19

Aynı kodlama ile beraatim var, ihracım komisyon incelemede.. her yere yazıyorsun devrem merak ettim ihraçmısın açıktamı??

Tuna2121
Memur
11 Ekim 2020 20:44

kod mod da hikaye kişi itirafçı olmuş 100 den fazla kişinin adını vermiş kodlama ad yani fetö ile irtibatı yok demek irtibatı yoksa nasıl 100 den fazla kişinin adını verebiliyor üstelik bu dediğim kişi aktif çalışıyor

kozanoglu0188, 4 yıl önce
Dereece 1 SC derece2 scd bu kodla etrafda dönen çalışan var mı bildiğiniz veya idarisi kapanan
Toplam 9325 mesaj
«449450451452453454455456457458459460»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi