Editörler : Cüneyt Barışoglu
«289290291292293294295296297298299300301
21 Kasım 2017 01:30

acımadıki
Aday Memur

Resmi gazete çıkmadı henüz. Bozdağın açıklamasından sonra bu gece khk gelir mi ki

22 Kasım 2017 19:07

Mavzer Efe
Aday Memur

Arkadaşlar masum ihraçlar için tek sayfa mı kursak böyle bi o sayfa bi bu sayfa yeni bi gelişme var mı diye dolaşmak zorunda kalmazdık

22 Kasım 2017 20:03

zeynepbatur
Şef

Arkadaşlar masum ihraçlar için tek sayfa mı kursak böyle bi o sayfa bi bu sayfa yeni bi gelişme var mı diye dolaşmak zorunda kalmazdık

Mavzer Efe, Dün - Alıntıya git

Kurmak sorun değilde bazı dengesizler varya Troll dedikleri onlarla ugrasmak zorunda kalırız

22 Kasım 2017 22:51

Çevreee
Aday Memur

Komisyondan bir karar varmı. Takipsizlik alan ihrac iade olurmu. Bilgisi olan cevap yazabiliri mi.

22 Kasım 2017 23:07

se2424
Şef

Komisyondan bir karar varmı. Takipsizlik alan ihrac iade olurmu. Bilgisi olan cevap yazabiliri mi.

Çevreee, Dün - Alıntıya git

Olması lazım şimdi olmasa ilerde olur bence senin adli konun neydii

23 Kasım 2017 14:11

Mavzer Efe
Aday Memur

tüm masum ihraçları tek bi sayfaya bekliyoruz arkadaşlar

https://forum.memurlar.net/konu/2297738/

23 Kasım 2017 16:38

zehir063458
Şef

Sevgili kader arkadaşlarım malumunuz önümüzdeki günlerde bir khk çıkması daha bekleniyor. Kim bilir kaç kişinin ocağı sönecek ve Ateş çemberine atılacaklar. Bunları düşünmek istemiyorum. Asıl meseleye gelince ihraçtan iade konusunda lütfen ama lütfen çok fazla umut bağlamayın. Önceki khklarda olduğu gibi hüsrana uğramamak adına söylüyorum. Ha olursa zaten en büyük sevinç olur. Bugün tesadüfen adalet bakanlığında çalışan bir memurla tanıştım. Benim durumundan bahsetmedim. Konuyu hemen komisyona getirdim. Var mı haberin falan bir sürü masum insan var komisyonu bekliyorlar dedim. Aldığım cevapla resmen yıkıldım. Abi daha dosyaların yüzüne bakan olmadı dedi. Dedim ya fazla umutlanmayalım ama hiç umutsuz da olmayalım. Selametle kalın

23 Kasım 2017 16:49

zeynepbatur
Şef

Sevgili kader arkadaşlarım malumunuz önümüzdeki günlerde bir khk çıkması daha bekleniyor. Kim bilir kaç kişinin ocağı sönecek ve Ateş çemberine atılacaklar. Bunları düşünmek istemiyorum. Asıl meseleye gelince ihraçtan iade konusunda lütfen ama lütfen çok fazla umut bağlamayın. Önceki khklarda olduğu gibi hüsrana uğramamak adına söylüyorum. Ha olursa zaten en büyük sevinç olur. Bugün tesadüfen adalet bakanlığında çalışan bir memurla tanıştım. Benim durumundan bahsetmedim. Konuyu hemen komisyona getirdim. Var mı haberin falan bir sürü masum insan var komisyonu bekliyorlar dedim. Aldığım cevapla resmen yıkıldım. Abi daha dosyaların yüzüne bakan olmadı dedi. Dedim ya fazla umutlanmayalım ama hiç umutsuz da olmayalım. Selametle kalın

zehir063458, 3 saat önce - Alıntıya git

Teşekkürler inanin onlardan daha stres oluyorum Khk stresi her akşam bekliyorum inşaallah Masum olan arkadaşlar o listelerde olmaz..Nasıl bir duygu olduğunu bizler çok iyi biliyoruz..Komisyona gelince inşaallah onlara da Rabbim bi gayret verir insaf verir vicdan verir yani temennimiz...

Toplam 6008 mesaj
«289290291292293294295296297298299300301
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?