Editörler :
«396397398399400401402403404405406407408
15 Aralık 2019 14:23

Reco54
Memur
en buyuk sorun komisyonun sorusturma kapanmadan karar verememesi. her seyin olumlu ama bekleniyor komisyon gorev suresi bitip sorusturmasi acik kalanlara muhtemelen red verebilir. idare mahkemesiyle dönsun der veya sorusturma dosyasinin icerigi ile ilgili bilgi alip kodlama olumluysa kabul verir. genelde olumsuz kodlama olsaydi daha önceden red verip gecer. 692 ve 701 fisleme ihraci oldugu icin red veriliyor.
15 Aralık 2019 15:06

Kuzey992009
Aday Memur
amin. benim dosyda ayni savcida. 4 yila yakindir bekliyorum. gelim ifade vereyim diyorum yok diyorlar. ya dosyam neden boyle diyorum beklwyeceksin diyor katibi. bende diyorum ki insallah bu adalete sizde birgun muhtac kalirsiniz
Korkusuzadalet, Dün - Alıntıya git
Yıllardır fetöcülerden çektim terfi hayatımi kararttılar devrelerim 3. sınıf Emniyet Müdürü şimdi de niye fetocu değilsin niye bir suçunu bulup dava açamıyorum diye savcı bekletiyor. Tam da Fetö ortaya çıktı şimdi haklarımı alırım derken elimizdeki haklarimiz da gitti. Sanırım bu dünyada bize huzur yok Rabbim simav üstüne sınava tabi tutuyor. Sınavı kazanan cennetin kapısını acar sınavı kaybedenin hali yaman. Dediğim gibi bu zulumde zerre kadar katkısı olana hakkım haram olsun Peygamber efendimizin bir hadisi var ' Birine hakkını helal etmeyen onun nasıl bir azap çektiğini görseydi hakkını helal ederdi' diye. Peygamberimize canım feda olsun amma ben yinede hakkımı helal etmiyorum çünkü 4 senedir ölmekten beter bir şekilde cayır cayır yanıyoruz ateş düştüğü yeri yakıyor
15 Aralık 2019 16:52

Berdik25
Şef
Evet Savci yuzunden bekliyoruz. Muammet Akçaer Savcı. El insaf artık 4 sene oldu yahu. Ölüm var vallahi de billahi de hakkım helal değil. Kula kulluk edip mazluma zulüm edenlerin Allah belasını versin
Kuzey992009, Dün - Alıntıya git

Benimde aynı savcı... geçenlerde yine gittim caglayana.. kalemiyle görüştüm yapmayın etmeyin dedim ne yapacaksaniz yapın artık dedim.... dediği tek şey savcının insifiyatinda yapacak bişey yok... Senin hakkında emniyete 2 defa yazı yazılmış bilgi için ama o yazıya cevap gelmemiş... Sana bir iyilik yapayım tekrar yazı yazacam dedim.. başka birşey yok..... Yazıklar olsun böyle adalete. ..

15 Aralık 2019 19:13

Ebediyatçı
Memur

Malesef uzatıyor savcı ve egm İstanbul kadrosu öyle. 677 den de var bir arkadaş söyledi. Neden bu kadar uzatıyor. Komisyon eğer sorun olsaydı zaten red ederdi ama en azından artık belli olsun

15 Aralık 2019 19:15

Ebediyatçı
Memur

Benimde aynı savcı... geçenlerde yine gittim caglayana.. kalemiyle görüştüm yapmayın etmeyin dedim ne yapacaksaniz yapın artık dedim.... dediği tek şey savcının insifiyatinda yapacak bişey yok... Senin hakkında emniyete 2 defa yazı yazılmış bilgi için ama o yazıya cevap gelmemiş... Sana bir iyilik yapayım tekrar yazı yazacam dedim.. başka birşey yok..... Yazıklar olsun böyle adalete. ..

Berdik25, Dün - Alıntıya git

Bence gün belirleyin hepimiz aynı gün arayalım belki insafa gelir

15 Aralık 2019 19:16

Ebediyatçı
Memur
en buyuk sorun komisyonun sorusturma kapanmadan karar verememesi. her seyin olumlu ama bekleniyor komisyon gorev suresi bitip sorusturmasi acik kalanlara muhtemelen red verebilir. idare mahkemesiyle dönsun der veya sorusturma dosyasinin icerigi ile ilgili bilgi alip kodlama olumluysa kabul verir. genelde olumsuz kodlama olsaydi daha önceden red verip gecer. 692 ve 701 fisleme ihraci oldugu icin red veriliyor.
Reco54, Dün - Alıntıya git

Reco devrem sen iade oldun mu ? Sanki iade edilen sayfasında gördüm yorumlarını.

15 Aralık 2019 19:18

Reco54
Memur

Reco devrem sen iade oldun mu ? Sanki iade edilen sayfasında gördüm yorumlarını.

Ebediyatçı, Dün - Alıntıya git
incelemeye devam.677 AD 30 Ay oldu takipsizlik
15 Aralık 2019 19:32

Ebediyatçı
Memur

Cimere kaç kere yazdım bugün yine yazdım direk adalet bakanlığına. Bakalım ne cevap gelecek. Telefonda bilgi verirler mi farklı ildeyim çünkü

15 Aralık 2019 23:47

Berdik25
Şef

Bence gün belirleyin hepimiz aynı gün arayalım belki insafa gelir

Telefonla hergun arıyorum ama acmiyorlar artık....

16 Aralık 2019 00:07

Korkusuzadalet
Aday Memur

Cimere kaç kere yazdım bugün yine yazdım direk adalet bakanlığına. Bakalım ne cevap gelecek. Telefonda bilgi verirler mi farklı ildeyim çünkü

bilgi vermezler. ben cimere sikayet ettim. gonderilen evrak numarasina gore aradim yapacak bisey yok dediler.
16 Aralık 2019 02:24

toguzataaslan
Aday Memur

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım. EGM personeliyim. 4 Ekim açık, 6 Ocak ihraç. Gerek açık, gerekse ihraç sonrası hiçbir digital istenmedi, alınmadı, el konulmadı.Bu güne kadarda adli idari hiçbir işlem yapılmadı ve Komisyon incelemesini hâla bitiremedi. Benimle aynı durumda olup komisyondan kararı çıkan veya gıyabında takipsizlik alan var mı acaba.

16 Aralık 2019 03:18

Ebediyatçı
Memur

Devrem bizim dijitaller alındı da adlı işlem durumu kimsenin tam belli değil. 679 sayılı khk adlı işlemlik değil ama komisyon asli işlemler bitmeden karar vermiyor malesef

16 Aralık 2019 09:00

AbidinKuban
Aday Memur

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım. EGM personeliyim. 4 Ekim açık, 6 Ocak ihraç. Gerek açık, gerekse ihraç sonrası hiçbir digital istenmedi, alınmadı, el konulmadı.Bu güne kadarda adli idari hiçbir işlem yapılmadı ve Komisyon incelemesini hâla bitiremedi. Benimle aynı durumda olup komisyondan kararı çıkan veya gıyabında takipsizlik alan var mı acaba.

toguzataaslan, 8 saat önce - Alıntıya git

Aynı bende sizin gibiyim. Savcılıkta bu zaman oldu henüz açılmış bir dosya bile yok. her hafta düzenli olarak açılmış bir dosya var mı diye soruyorum. bemin tahminim eğer rütbeli isen sınav araştırması yapılıyor, o nedenle olabilir.

Toplam 8153 mesaj
«396397398399400401402403404405406407408

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;