Editörler : swat3410
«40414243444546474849505152

İmmoltalturk
Kapalı
16 Kasım 2017 18:27

Devrem adli yok tu derken. Ön soruşturma da mı olmadı?

Yani adli idari Bir şey olmadı demek araştırılmadan iade oldu ya gelir.?

Adliyeye gidip sordunmu hiç dosyan var mı diye

masum81, 6 yıl önce

Ocak acigiydim adli idari hic bisey yok. Az once iade haberini aldım.

bozbey59
Kapalı
16 Kasım 2017 18:32

Hayırlı olsun.

İl bilgisi verirseniz çok yararlı olacaktır.

Yalnızkurt1071 ağrıdan bu arada geçmişte bilgisi mevcut.

masum81, 6 yıl önce

Ocak acigiydim adli idari hic bisey yok. Az once iade haberini aldım.

masum81
Aday Memur
16 Kasım 2017 18:39

Sadece 7ocskta silahim kimligim alinmisti. Ne arayan oldu ne soran. Sadece bugun aradilar iade oldun dediler. Ne birini soktum araya ne de ugraştim . sadexe bi kactane dilekce yazmistim. Hala neden alindigimi bilmiyorum. Ama cok sukur ki iade oldum. Bu arada tayinim cikmisti haziranda. 1. Tercihim gelmisti. İl 69

caferler
Kapalı
16 Kasım 2017 18:49

72 ili beklemeye dewam. 1 kisi var iade ocakci bildigim.

yakishikli
Aday Memur
16 Kasım 2017 18:55

kaderdaşlarım tüm masumlar iade olacak inşallah. bi iftira ile açığa alındım. sabrettim. devletime küsmedim. siyasi polemiklere girmedim. yanımda siyaset konuşturmadım.

mtlh
Şef
16 Kasım 2017 19:12

Arkadaşlar tükendim bittim isyan edesim var küfredesim var herşeye ne desem bu saatten sonra suç olacak bu süreç masumdan suçlu imal etme süreci artık pes sessiz takibe geçiyorum hakkınızı helal edin.....

yakishikli
Aday Memur
16 Kasım 2017 19:40

devrem sabret isyan etme. arada yazacağım. iade oldum diye bırakmıcam sayfayı. bolca dua et

mtlh, 6 yıl önce

Arkadaşlar tükendim bittim isyan edesim var küfredesim var herşeye ne desem bu saatten sonra suç olacak bu süreç masumdan suçlu imal etme süreci artık pes sessiz takibe geçiyorum hakkınızı helal edin.....

enes38
Kapalı
16 Kasım 2017 19:59

Arkadaşlar telefondan dolayı cevap yazamadım. Adli idari bir şey yoktu.7 ocak il 35

16 Kasım 2017 20:34

Anlaşılan adlı idari olmayanlar iade oldu sadece

k-b-r
Daire Başkanı
16 Kasım 2017 20:56

Arkadaşlar bende 6 ocak açığıyım iade olmadım 11 aydır beni ne arayan var ne soran ne ifade verdim nede iadri soruşturma için aradılar ne ev araması oldu ne dijital alma sadece geçenlerde savcılığa gittim bir tane dosyam varmış gizlilik kararı olduğu için bilgi vermiyorlarmış başkada bir şey yok iade olanların içerisinde adli kontrolle iade olan 6 ocakcılar var hiç ifade vermeyen de var bu işin matematiği fiziği ne anlamadım

ahmeteymen4422
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 20:58

Adli kontrolün konusu ne ?

k-b-r, 6 yıl önce

Arkadaşlar bende 6 ocak açığıyım iade olmadım 11 aydır beni ne arayan var ne soran ne ifade verdim nede iadri soruşturma için aradılar ne ev araması oldu ne dijital alma sadece geçenlerde savcılığa gittim bir tane dosyam varmış gizlilik kararı olduğu için bilgi vermiyorlarmış başkada bir şey yok iade olanların içerisinde adli kontrolle iade olan 6 ocakcılar var hiç ifade vermeyen de var bu işin matematiği fiziği ne anlamadım

Serkomiserziver
Aday Memur
16 Kasım 2017 21:34

7 Ocak acigıyım. Daire Başkanlığı personeliyim. Bugün iade haberini aldım. Hakkımda darbe gecesi göreve gelmedi diye idari soruşturma vardı. sonradan öğrendiğim kadarı ile birim amiri tarafından hakkımda yazı olduğunu bu sebeple açığa alındığımi öğrendim.. Abdestimden şüphem yoktu ama yine de bu kadar zaman boşuna bekledik. İnşallah tez zamanda bütün masumlar görevine döner. Bir bilgiyi yazmak için üye oldum yazıyorum yoksa sessiz takipçiydim. Göreve dönüş yazısını incelediğimde hakkımızda alınan bakan olurunda herhangi bir tarih yoktu. Anladığım kadarıyla açıklar hakkında bir Bakan Oluru alınmış ve bütün iadeler için o kullanılıyor. Yani top siyasi idarede değil bizim teşkilatta ve bu kadar beklemenin sebebi de o..

Ciksinbiri
Aday Memur
16 Kasım 2017 21:54

Hayırlı olsun iade olmanıza sevindim bende 7 Ocak'ta açığa alındım darbe gecesi raporluydum 7 şubatta ihraç oldum ne adli ne idari bi soruşturma geçirmedim başka bi kriterim Yok benim bildiğim. neye göre ihraç oldum 9 ay oldu öğrenemedim

Serkomiserziver, 6 yıl önce

7 Ocak acigıyım. Daire Başkanlığı personeliyim. Bugün iade haberini aldım. Hakkımda darbe gecesi göreve gelmedi diye idari soruşturma vardı. sonradan öğrendiğim kadarı ile birim amiri tarafından hakkımda yazı olduğunu bu sebeple açığa alındığımi öğrendim.. Abdestimden şüphem yoktu ama yine de bu kadar zaman boşuna bekledik. İnşallah tez zamanda bütün masumlar görevine döner. Bir bilgiyi yazmak için üye oldum yazıyorum yoksa sessiz takipçiydim. Göreve dönüş yazısını incelediğimde hakkımızda alınan bakan olurunda herhangi bir tarih yoktu. Anladığım kadarıyla açıklar hakkında bir Bakan Oluru alınmış ve bütün iadeler için o kullanılıyor. Yani top siyasi idarede değil bizim teşkilatta ve bu kadar beklemenin sebebi de o..

mrtak
Aday Memur
17 Kasım 2017 02:03

Adli idari hiçbir soruşturma yok 14 Temmuz ihraç (: İade edilenlere hayırlı olsun.

mrtak
Aday Memur
17 Kasım 2017 02:08

Varsa da hala haberimiz yok. İnşallah ondan tez zamanda haberimiz olur.

yakishikli
Aday Memur
17 Kasım 2017 20:35

selamün aleyküm kaderdaşlarım. bugün sabah göreve gittim. her şey bıraktığım gibiydi. bir kaç arkadaşın tavırları biraz soğuktu sadece. Rabbim tüm masumlara iadeyi nasip etsin. üzüntüye kapılmayın sabredin. inşallah sabrınızın sonu selamet olsun

mtlh
Şef
18 Kasım 2017 07:00

Bilgeye sormuşlar:

" İnsan nasıl sabreder.? " diye.. Demiş ki;

"Unutursun sabredersin" bu en güzelidir.

"Kabul edersin sabredersin" bu en doğru'sudur.

"Vazgeçersin, sabredersin" bu en zoru'dur.

Bir de "işini ALLAH'a havale eder, sabredersin"

İşte bu, en Yüce'sidir ...

19 Kasım 2017 01:17

Rg temiz

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletip görevlerinde başarılar dilerim.

Geriye kalan 6 ocakçılar olarak hala buradayız inşallah Allah bize de o mutluluğu yaşatır.

mtlh devrem güzel duyumlarını bekliyoruz. aktif olarak çok yazmasam bile kıvırcık kardeşin takip ediyor. Bol iade li günlerde kavuşmak dileği hayırlı geceler..

yakishikli
Aday Memur
21 Kasım 2017 23:50

selamün aleyküm devreler. Rabbim tüm masumların yardımcısı olsun

mtlh
Şef
21 Kasım 2017 23:52

Aleykümselam kardeşim hg sen bari kırtuldun bu zulümden şükürler olsun

yakishikli, 6 yıl önce

selamün aleyküm devreler. Rabbim tüm masumların yardımcısı olsun

Toplam 1032 mesaj
«40414243444546474849505152