Editörler : crops35
«838485868788899091929394»

m.r_f
Aday Memur
26 Aralık 2018 20:20

Başlıktaki eski mesajları okuyun, bi akademisyen arkadaş vardı. Fetö üniversitesinde eğitim görevlisi olarak çalışmış, gs olumsuz gelmiş. Mahkeme açıp kazanmıştı. Geçmiş olsun ayrıca.

gokhan343434, 5 yıl önce

Güvenlik soruşturması khk ile kapatılan kurumlarda çalısması sonucu olumsuz gelen arkadaş var mı?? 2012 yılında 2 ay çalıştığım için benim olumsuz geldi (o zaman 2012 de bu konu yoktu haberimiz bile olmadan çalışmış bulunduk kendimi haklı çıkarmak için bişeler yazmıcam durum açık ve net zaten )dava sürecini başlattık Benimle aynı durumda olupta davayı kazanan arkadaş var mı ? Diye yazdım teşekkür ederim

26 Aralık 2018 22:55

Herkese selamlar. Forumda gördüğümüz kadarıyla davasını kazananlar var ben de dahil olmak

üzere. Peki davayı istifnaf mahkemesine götüren bir kamu kurumu var. Varsa istifnaf mahkemesi

hangi yönde karar verdi ve ortalama kaç ayda karar alındı? Umarım bu sitede bu sorunun yanıtını

bulmak mümkün olur. Yanılmıyorsam istifnaf da kararı onayladıktan sonra emsal karar niteliği

taşıyor olacak GS. davaları ve bundan sonra davalar çok daha hızlı sonuçlanacak.

27 Aralık 2018 00:03

Hangi birinizin g.tu yeter acaba derece yapıp bu puanı almaya. Soruşturan yalamacı hayatında açıp iki kitap okumamış cahillere sözüm. 13 ay oluyor mahkemeyi açalı 3-4 aydır keyfini bekliyoruz haysiyetsizlerin yazışma dahi yok. Ben bıraktım çoktan takibi ama aklıma gelmişken az söveyim dedim. Adalet falan boş işler çoktan da bıraktım inanmayı. Mahkeme açarak kimi kime şikayet ediyoruz o da ayrı konu zaten, hepsi hısım. Oçları. Az rahatladım.

Demirzengin
Kapalı
01 Ocak 2019 02:19

Selamlar mesajları okudum otel kaydından elenen görmedim ben bi kaç yol önce tatilde kalmıştım kız arkadaşımla ben evliyim kaldığım kişi bekar öğretmenlikmülakatını geçtim güvenlik soruşturmasında otel kayıtlarına bakılıyor mu??? Net bilen var mı ya da elenenlerde emsal karar meraktayım ??? Yaşayan var mı acaba bu durumu

Demirzengin
Kapalı
01 Ocak 2019 16:59

yunuserva
Memur
01 Ocak 2019 19:46

Hocam burda mağdur olanlar çok fazla fakat ben de şunu sormak istiyorum ailede tutuklu ihraç vs olduğu halde gs i olumlu sonuclanan var mı etrafinizda

kaan001
Aday Memur
01 Ocak 2019 21:41

Hocam, ailesinde davası sürüp elenen bile var, ve davada ne bı tutuklama var nede ceza aldı.

kaan001
Aday Memur
01 Ocak 2019 21:42

Gs olu

kaan001
Aday Memur
01 Ocak 2019 21:44

Pardon, g.s birazdaz

mamadak
Aday Memur
01 Ocak 2019 21:55

bende onu merak ediyorum ailede sikinti olup guvenlik olumlu gelme ihtimali varmi?
yunuserva, 5 yıl önce

Hocam burda mağdur olanlar çok fazla fakat ben de şunu sormak istiyorum ailede tutuklu ihraç vs olduğu halde gs i olumlu sonuclanan var mı etrafinizda

kaan001
Aday Memur
01 Ocak 2019 22:13

Bu bahsettiğiniz durum daha çok başvurduğunuz kurumla alakalı, bı kurum kişinin sicili temiz diye g.s olumlu verirken diğer bı kurum ailesinde bir kişinin sicilinden dolayı, bu daha çok kurumun insiyatif alması ile alakalı, kişinin g.s olumsuz verebiliyor maalesef.

Demirzengin
Kapalı
01 Ocak 2019 23:24

Otel kaydına bakılıp bakılmadığını bilen yok mu ???

yunuserva
Memur
02 Ocak 2019 00:39

Orası öyle ama hiç örnek gördünüz mü olumlu sonuclanan

Matgeo06
Aday Memur
02 Ocak 2019 11:18

İtiraz dilekçe örneği gönderebilir misiniz acaba

kabataşlı
Aday Memur
02 Ocak 2019 12:01

aga güvenlik soruşturması iki türlü biri emniyetin yaptığı basit soruşturma, ikincisi emniyet + mit in yaptığı her türlü veriyi delil kabul eden kapsamlı soruşturma

örnek olaydaki kişi hakim olacağı için tabiki kapsamlı yaparlar soruşturmayı

otel kaydı olayı biraz başvurduğun yerin hangisinin kapsamına girdiği ile ilgili

Demirzengin, 5 yıl önce

Otel kaydına bakılıp bakılmadığını bilen yok mu ???

Demirzengin
Kapalı
02 Ocak 2019 12:27

Öğretmenlik için otel kaydı Hocam normal memurluk yani

Demirzengin
Kapalı
02 Ocak 2019 22:34

????

Larock
Memur
03 Ocak 2019 21:25

Arkadaşlar davayı açıp kaybettiğimizde karşı tarafın ücretini de biz ödüyoruz sanırım. Bu ücret ne kadar olur acaba?

toprak2230
Aday Memur
04 Ocak 2019 15:37

merhaba arkadaşlar benim sosyal medyada beğendiğim 2 resim vardı 4 - 5 yıl önce resimler . bunlardan dolayı güvenlik soruşturmam olumsuz sonuçlandı . bu durum sonraki başvurularıma engel olurmu .bu olaydan sonra beğendiğim resimleri sildim ve hesabımı kapatırdım . bu konuyla ilgili net bişey bulamadım .tecrübeli arkadaşlar cevabınızı bekliyorum.

ozkaneslem
Aday Memur
04 Ocak 2019 15:39

eger birkere olumsuz gelirse surekli aynı yerden gelir itiraz etseydin eminmisin resim beğendiğinden dolayı olumsuz geldiğine

toprak2230, 5 yıl önce

merhaba arkadaşlar benim sosyal medyada beğendiğim 2 resim vardı 4 - 5 yıl önce resimler . bunlardan dolayı güvenlik soruşturmam olumsuz sonuçlandı . bu durum sonraki başvurularıma engel olurmu .bu olaydan sonra beğendiğim resimleri sildim ve hesabımı kapatırdım . bu konuyla ilgili net bişey bulamadım .tecrübeli arkadaşlar cevabınızı bekliyorum.

Toplam 4443 mesaj
«838485868788899091929394»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi