Editörler : Mehmet Balci
«56575859606162636465666768
18 Mayıs 2018 21:11

kayamelike
Aday Memur

Ne zaman acaba durusmaniz

Bitikçi3112, 1 hafta önce - Alıntıya git
yakında
19 Mayıs 2018 01:48

asdf77100
Memur

Bu ülkede adalet,hukuk,hak,eşitlik,Yok.Bu ülkede haksızlık,hukuksuzluk,adam kayırma,torpil,eşitsizlik var.Devlet dairelerinde liyakat Yok sadakat var.Hakimler kandırıldık diyenler önünde önlerini iliklemeye devam ettiği sürece daha çok böyle insanların hakları yenecek.

19 Mayıs 2018 02:21

Memur adayi12
Memur
yakında
kayamelike, 1 hafta önce - Alıntıya git

Allahkolaylık versın gerekce neydı hocam

19 Mayıs 2018 03:10

Loran21
Aday Memur

Arkadaşlar Allah kısmet eder de davayı kazanırsak geçen zamanın maddi haklarını alır mıyız, kazanıp da alan oldu mu? Bazıları SGK girişi yapılmadığı için vermezler diyorlar da

19 Mayıs 2018 05:06

Valentinıus0681
Aday Memur

Arkadaşlar Allah kısmet eder de davayı kazanırsak geçen zamanın maddi haklarını alır mıyız, kazanıp da alan oldu mu? Bazıları SGK girişi yapılmadığı için vermezler diyorlar da

Loran21, 1 hafta önce - Alıntıya git

Mahkeme buna hükmeder zaten kaybedilen hakların yasal faiziyle beraber ödenmesine şeklinde hukuksal olan budur

19 Mayıs 2018 12:39

kayamelike
Aday Memur

Allahkolaylık versın gerekce neydı hocam

Memur adayi12, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah hocam çok sağolun.. birinci derece yakınlardan mütevellit benim..

19 Mayıs 2018 12:40

kayamelike
Aday Memur

Loran21, 1 hafta önce - Alıntıya git

avukatım alınacağını söylemişti hocam.

19 Mayıs 2018 16:21

jiyanyuekbun2
Memur

Mahkeme buna hükmeder zaten kaybedilen hakların yasal faiziyle beraber ödenmesine şeklinde hukuksal olan budur

Valentinıus0681, 1 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaş düşünkü bize atamanız yapılmayacağı tebliğ edildikten 5 gün sonra eşimin doğum gerçekleşti. Eğer eşimi atasalar eşim 16 haftalık annelik iznine ayrılacaktı ve sonrasında süt izinleri vardı . Biz bu durmları mahkemeyi kazandıktan sonra dile getirip tazminat talep edeceğiz. Gerçi şöyle bir durumda var biz yürütme durdurma davası açıyoruz bunu kazanıraak kuruma başlıyoruz ancak kurumda daha üst mhkemeye başrup iptal davası açar muhtelen. Bu da siz çalıltığınızda dahi mahkeme devam edeceği anlamına geliyor. Tazmintı belki bu dvalar tam alamıyla bittikten sonra talebi olyr diye düşünüyorum

20 Mayıs 2018 00:53

Valentinıus0681
Aday Memur

İnşallah hocam çok sağolun.. birinci derece yakınlardan mütevellit benim..

kayamelike, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ailede fetöden tutuklu veya ihraç mı var hocam, benim de benzer bir durum var da ondan soruyorum

20 Mayıs 2018 20:33

kayamelike
Aday Memur

Ailede fetöden tutuklu veya ihraç mı var hocam, benim de benzer bir durum var da ondan soruyorum

Valentinıus0681, 6 gün önce - Alıntıya git
hayır hocam yok benim ki daha basit bir neden..
22 Mayıs 2018 10:09

Arftsdmr
Aday Memur

danıştaya atandı eşim annesi kozada çalıştı diye güvenlik soruşturması olumsuz geldi ama kadın iş yerinin kapanması olarak çıktı ve bütün yasal hakları verilierek çıktılar , verilmeyenler varken ddüşünün anne mağdur edilmiyor ama orda sgk kaydı var diye kızı mağdur dava açtık beklemedeyiz

22 Mayıs 2018 17:54

Fizikciiyiz
Aday Memur

Arkadaşlar babam mahkemelık oldu.Para cezası aldı.Güvenlık sorusturmam olumsuz gelır mı?

24 Mayıs 2018 19:36

Lisanshem1
Aday Memur

Erkek arkadaşımla 3 4 kere otelde kaldım sorun olur mu sorusturmada

25 Mayıs 2018 13:33

gülcem88
Aday Memur

merhaba,

güvenlik soruşturması olumsuz gelip dava açıp bekleme sürecinde olan arkadaşlardan, başka kurumlara başvuru yapan varmı açıktan ilanlarla.

A belediyesi red cevabı verdi diye B belediyesinden de aynı cevap gelicek diye bir şart yok sonunda. kurum kendi bünyesinde karar veriyo. nitekim başka kurumlara başvurup işe başlayanlar vardı bu şekilde okuduğum. bi yer almamış diğer yer almış.

düşünüyorum ,tartıyorum, deneyip denememek de kararsızım.

aynı duurmda olup başvuran ya da düşünen varmı.

25 Mayıs 2018 23:34

anizobo
Aday Memur

merhaba,

güvenlik soruşturması olumsuz gelip dava açıp bekleme sürecinde olan arkadaşlardan, başka kurumlara başvuru yapan varmı açıktan ilanlarla.

A belediyesi red cevabı verdi diye B belediyesinden de aynı cevap gelicek diye bir şart yok sonunda. kurum kendi bünyesinde karar veriyo. nitekim başka kurumlara başvurup işe başlayanlar vardı bu şekilde okuduğum. bi yer almamış diğer yer almış.

düşünüyorum ,tartıyorum, deneyip denememek de kararsızım.

aynı duurmda olup başvuran ya da düşünen varmı.

gülcem88, Dün - Alıntıya git
Mümkün böyle şeyler .
Toplam 1355 mesaj
«56575859606162636465666768