Editörler : Mehmet Balci
«69707172737475767778798081
15 Ekim 2018 21:03

klimaetkisi
Aday Memur

*klimaetkisi* eger olumlu bir sonuc aldiysaniz bi zahmet belgenizi buraya atinda herkes gotsun emsal bi karar olsun. ozelden msj atmamiza ragmen cevap vermeyen bilgilerinizde avulat oldugunuz yazan bi kisisiniz burada herkes bi umit haber emsal karar icin dort gozle bekliyor burada inandirici olmaniz icin kararinizi atinda herkes inansin evet idare mahkemesinden olumlu kararlar alanlar var ama kimse avukat avukat diyede cagirtkanlik yapmiyor

Ndnsz, 2 gün önce - Alıntıya git

Açıkçası başlarda daha çok paylaşım yapıyordum, çok kişiye de reelde yardımcı oldum. Tanıyanlar var, buradan gerçek hayatta da iletişimde olduğum kişiler. Kararımı da görenler tabiki. Millet olumsuzu yalan konuşur, olumluyu yalan konuşan olsa burası pozitiflikten geçilmezdi ama ümitsizlik abidesi.. O ümitsizlik kuyusu sizleri çekmesin diye olumlu bir şey yazıyoruz, ona da çığırtkanlık diyorsunuz. Avukatlık aktif yapmıyorum, öğretim üyesi olduğumdan dolayı. Ama bu avukat ünvanımın olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kendim bakamıyorum ki davalara çığırtkanlık yapayım. İki yorum yapıyoruz hemen heves kaçırıyorsunuz. Neyse haklı olan herkese bol şans diliyorum. Özelden yüzlerce mesaj geliyor. Çok nadir denk gelirse dönüş yapıyorum. Yoğunluğum ve tez çalışmalarım var, mesaimi ayıramam herkese. Ayrıca önce fetö ile ilgili hiçbir durumum yok diyip, sonrasında ama şu da var yok evlerinde de kaldım, yok sohbetlerine gitmiştim diye itirafları daha sonra sıralayan tipler de hiç az değil.

15 Ekim 2018 22:34

Ndnsz
Aday Memur

iki senedir hakkim olanin almanin pesindeyim ve inaniyorumki on yil gecsede hakkim olani alacam hic umitsiz degilim konustugum kisilere elimden geldigince yardimci oluyorum ve mucadele etmelerini soyluyorum. hiii emin olunki ilgi ve alaka konusunda insanlari inandirmama gerk olmadigi gibi bunu adalet yonundende ispatlamis durumdayim yine eminim ki neyse soylenecek cok sey varken bu oyle seyler basima gelmisken cok yerde susmayi ogrenmisken burada da susuyorum ama sakin ha sakin yalandan palavralar atmayin

16 Ekim 2018 23:43

Cekkyyy

17 25 aralık tan once yurt kaydı olup güvenlik soruşturmasi olumsuz gelen var mı kafama takıldı baya

Toplam 1603 mesaj
«69707172737475767778798081