Editörler :
05 Kasım 2018 17:08

regretit
Aday Memur

olumlu cevap alamadım demişsiniz olumsuz herhangi bir cevap geldi mi peki ???

Designer1, 2 yıl önce - Alıntıya git
Bende 14 Temmuz 2016 da siber faaliyet uzmanı mulakatina gitmiştim.Bir gün sonrası malum darbe terörü yaşandı. Sonrasında mail olarak olumsuz dönüş almıştım.
05 Kasım 2018 17:20

Designer1
Aday Memur
Bende 14 Temmuz 2016 da siber faaliyet uzmanı mulakatina gitmiştim.Bir gün sonrası malum darbe terörü yaşandı. Sonrasında mail olarak olumsuz dönüş almıştım.
regretit, 2 yıl önce - Alıntıya git

Anladım.Size en azından olumlu olumsuz dönüş yapılmış.Bana hiç mail gelmedi.

03 Temmuz 2019 22:11

falcomx

Anladım.Size en azından olumlu olumsuz dönüş yapılmış.Bana hiç mail gelmedi.

Designer1, 2 yıl önce - Alıntıya git

Sınavları filan geçtiniz mi?Herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı mı?

05 Temmuz 2019 12:27

Designer1
Aday Memur

Sınavları filan geçtiniz mi?Herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı mı?

falcomx, 1 yıl önce - Alıntıya git

Evet sınavları geçtim,güvenlik soruşturması aşaması da oldu ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Açıkçası bu saatten sonra çok da umrumda değil...

26 Aralık 2019 16:26

vitoscaletta
Şube Müdürü

+

26 Aralık 2019 16:29

vitoscaletta
Şube Müdürü

Evet sınavları geçtim,güvenlik soruşturması aşaması da oldu ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Açıkçası bu saatten sonra çok da umrumda değil...

Designer1, 1 yıl önce - Alıntıya git

ne olarak başvurmuştunuz sınava nasıl çağırıldınız bilgi alabilir miyim konu ile ilgili

01 Ocak 2020 04:41

D.DEMIR1
Kapalı

Cvp gelen yok heralde mülakat dan

19 Ocak 2020 15:44

vitoscaletta
Şube Müdürü

Cvp gelen yok heralde mülakat dan

D.DEMIR1, 10 ay önce - Alıntıya git

varsada bilgi verecek kimse yok.Siz başvurdunuz mu

06 Ağustos 2020 04:24

Designer1
Aday Memur

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Çook büyük bir beklenti içine girmesin kimse,"işte ben sınav davetiyesi aldım,sınavlara katıldım,geçtim tamamdır bu iş"diye kimse demesin havanızı alırsınız...(ben aldım,adana sıcaklarında iyi oluyor)3 senelik bir beklentinin ardından geçtiğimiz aylarda gelen bir mesajla üzülen bir kardeşiniz olarak yazıyorum.Aslında fazla uzatmak istemiyorum sonuçta olmadı yapacak bir şey yok.Hayat devam ediyor.Şunu da belirtmek isterim,sınavlarına gidin,tabiri caizse 2 eliniz kanda olsa da gidin,o kuruma alınmayacağınızı bilseniz bile kapısından içeriye adım atmak bile çok büyük bir gurur.Belki farklı bir özelliğiniz vardır kurumun işine yarayacak o zaman seçilebilirsiniz belli olmaz ama referansınız olmazsa (benim gibi) çok zor.Söyleyeceklerim bu kadar benimkisi naçizane bir tavsiye.Allah Devletimize Zeval Vermesin...

Toplam 29 mesaj

ANKET
Amaçtan uzaklaşıldığı için, MEB tarafından, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında yapılan değişiklikleri onaylıyor musunuz?