Editörler : supporters.

regretit
Aday Memur
05 Kasım 2018 17:08

Bende 14 Temmuz 2016 da siber faaliyet uzmanı mulakatina gitmiştim.Bir gün sonrası malum darbe terörü yaşandı. Sonrasında mail olarak olumsuz dönüş almıştım.
Designer1, 5 yıl önce

olumlu cevap alamadım demişsiniz olumsuz herhangi bir cevap geldi mi peki ???

Designer1
Kapalı
05 Kasım 2018 17:20

Anladım.Size en azından olumlu olumsuz dönüş yapılmış.Bana hiç mail gelmedi.

regretit, 5 yıl önce
Bende 14 Temmuz 2016 da siber faaliyet uzmanı mulakatina gitmiştim.Bir gün sonrası malum darbe terörü yaşandı. Sonrasında mail olarak olumsuz dönüş almıştım.
03 Temmuz 2019 22:11

Sınavları filan geçtiniz mi?Herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı mı?

Designer1, 5 yıl önce

Anladım.Size en azından olumlu olumsuz dönüş yapılmış.Bana hiç mail gelmedi.

Designer1
Kapalı
05 Temmuz 2019 12:27

Evet sınavları geçtim,güvenlik soruşturması aşaması da oldu ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Açıkçası bu saatten sonra çok da umrumda değil...

falcomx, 5 yıl önce

Sınavları filan geçtiniz mi?Herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı mı?

vitoscaletta
Şube Müdürü
26 Aralık 2019 16:29

ne olarak başvurmuştunuz sınava nasıl çağırıldınız bilgi alabilir miyim konu ile ilgili

Designer1, 5 yıl önce

Evet sınavları geçtim,güvenlik soruşturması aşaması da oldu ama herhangi bir geri dönüş olmadı.Açıkçası bu saatten sonra çok da umrumda değil...

D.DEMIR1
Kapalı
01 Ocak 2020 04:41

Cvp gelen yok heralde mülakat dan

vitoscaletta
Şube Müdürü
19 Ocak 2020 15:44

varsada bilgi verecek kimse yok.Siz başvurdunuz mu

D.DEMIR1, 4 yıl önce

Cvp gelen yok heralde mülakat dan

Designer1
Kapalı
06 Ağustos 2020 04:24

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Çook büyük bir beklenti içine girmesin kimse,"işte ben sınav davetiyesi aldım,sınavlara katıldım,geçtim tamamdır bu iş"diye kimse demesin havanızı alırsınız...(ben aldım,adana sıcaklarında iyi oluyor)3 senelik bir beklentinin ardından geçtiğimiz aylarda gelen bir mesajla üzülen bir kardeşiniz olarak yazıyorum.Aslında fazla uzatmak istemiyorum sonuçta olmadı yapacak bir şey yok.Hayat devam ediyor.Şunu da belirtmek isterim,sınavlarına gidin,tabiri caizse 2 eliniz kanda olsa da gidin,o kuruma alınmayacağınızı bilseniz bile kapısından içeriye adım atmak bile çok büyük bir gurur.Belki farklı bir özelliğiniz vardır kurumun işine yarayacak o zaman seçilebilirsiniz belli olmaz ama referansınız olmazsa (benim gibi) çok zor.Söyleyeceklerim bu kadar benimkisi naçizane bir tavsiye.Allah Devletimize Zeval Vermesin...

yunusesss
Memur
23 Şubat 2021 18:51

mit e özgeçmiş bırakmıştım nereye bıraktığımı da hatırlamıyorum siber güvenlik falan olabilir. konu hakkında da çok bilgim yok sadece yabancı dilim var.

bu gün mesaj atmışlar ankarada sınava davetlisiniz diye. istanbuldan gidilir mi? çünkü yabancı dilden başka siber güvenlik hakkında hiçbir bilgim yok boşuna git gel yapmasam mı

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
23 Şubat 2021 23:46

siber güvenlik için yabancı dilden daha çok bilgisayar ve genel ağ ile alakalı meziyetler gerekiyor gibi.

ama madem davet aldınız. sizin yorumunuzdan bir önceki yorumda belirtildiği gibi kurumun kapısından girmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamak için bile gidebilirsiniz.

yunusesss, 3 yıl önce

mit e özgeçmiş bırakmıştım nereye bıraktığımı da hatırlamıyorum siber güvenlik falan olabilir. konu hakkında da çok bilgim yok sadece yabancı dilim var.

bu gün mesaj atmışlar ankarada sınava davetlisiniz diye. istanbuldan gidilir mi? çünkü yabancı dilden başka siber güvenlik hakkında hiçbir bilgim yok boşuna git gel yapmasam mı

yunusesss
Memur
23 Şubat 2021 23:57

hiçbir bilgi verilmemiş. kaç kişi çağırdılar, kaçını alacaklar, sınav ne sınavı? ne kadar sürecek?

insan dönüş biletini ne zamana alacağını bile bilemiyor. zaten 2 gün sonrası sınav var diye mesaj atılmış uçak biletleri erken tarihlerde ateş pahası

diyelim gittim, bir seminer, toplantı tarzı birşeye sokup yollasalar o kadar emek ve para boşa gitmiş olacak.

ha neye başvurduğumu da hatırlamıyorum valla. belki siber güvenlik belki de istihbarat uzmanı bilemiyorum. sadece cv bıraktım diye hatırlıyorum. yabancı dilden başka bir meziyetim de yok bu meslekler için. biraz açık bir mesaj olsaydı gidecektim ama hiçbir bilgi verilmeyip şu saatte şurada olun denilmiş.

sitesinden de birşey bulamıyorum. neye ne için gideceğimi açıklayacak biri çıkmazsa boşa gidip gelmemek için pas geçeceğim sanırım.

psikolojikdanışman42, 3 yıl önce

siber güvenlik için yabancı dilden daha çok bilgisayar ve genel ağ ile alakalı meziyetler gerekiyor gibi.

ama madem davet aldınız. sizin yorumunuzdan bir önceki yorumda belirtildiği gibi kurumun kapısından girmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamak için bile gidebilirsiniz.

erkan355
Şef
25 Şubat 2021 22:30

ne zaman başvurunuzu yaptınız bu 2-3 ay önceki alımamı başvurmuştunuz?

yunusesss, 3 yıl önce

hiçbir bilgi verilmemiş. kaç kişi çağırdılar, kaçını alacaklar, sınav ne sınavı? ne kadar sürecek?

insan dönüş biletini ne zamana alacağını bile bilemiyor. zaten 2 gün sonrası sınav var diye mesaj atılmış uçak biletleri erken tarihlerde ateş pahası

diyelim gittim, bir seminer, toplantı tarzı birşeye sokup yollasalar o kadar emek ve para boşa gitmiş olacak.

ha neye başvurduğumu da hatırlamıyorum valla. belki siber güvenlik belki de istihbarat uzmanı bilemiyorum. sadece cv bıraktım diye hatırlıyorum. yabancı dilden başka bir meziyetim de yok bu meslekler için. biraz açık bir mesaj olsaydı gidecektim ama hiçbir bilgi verilmeyip şu saatte şurada olun denilmiş.

sitesinden de birşey bulamıyorum. neye ne için gideceğimi açıklayacak biri çıkmazsa boşa gidip gelmemek için pas geçeceğim sanırım.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi