Editörler : Pangaea
12 Ocak 2017 21:34

2016/2 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na atananlar

arkadaşlar merhaba bu başlık altında yardımlaşıyoruz.

ben belgeler için kurumu aradım. bana bu hafta olmasa haftaya siteden duyururuz dediler.

avicenna88
Aday Memur
12 Ocak 2017 23:48

nereye atandınız hocam

13 Ocak 2017 01:06

evet bende bakanlıkla konustum güvenlik soruşturması çok uzun sürüyormuş ben samsuna

atandım sizler nereye atandınız arkadaşlar

MühG90
Kapalı
13 Ocak 2017 13:55

Çsb personel başkanlığı istenilen belgeleri yayınladı. Sağlık durumunu bildirir beyan belgesini tam olarak anlayamadım, yardımcı olabilecek var mı ?

assassin62
Kapalı
13 Ocak 2017 14:19

sağlık ocağından alabilirsiniz hocam

ssxibalba
Aday Memur
13 Ocak 2017 14:27

hepimize hayırlı olsun arkadaşlar, belgeler yayınlandı. mal bildirimi beyanını kaymakamlıktanmı alcaz bilen varmı. bide formları bilgisayar ortamında mı dolduralım yoksa elle mi?

aytekinmelek
Kapalı
13 Ocak 2017 15:47

Hocam mal bildirimi el ile doldurucak diye yazılıyordu

13 Ocak 2017 20:33

arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun yayınlanan belgelerle ilgili sorum var cevaplarsanız sevinirim... sağlık belgesi beyan formunu zaten yayınlamışlar ekstradan sağlık raporu almamız

gerekiyor mu? ayrıca bu güvenlik soruşturması ve araştırma formunu biz mi dolduracaz yoksa evrakları teslim ettiğimiz yer mi dolduracak...

psby
Aday Memur
13 Ocak 2017 20:47

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun herkese. Bu mal bildiriminde kurumu görevi falan yazıyo sağ en üstte. Oralara yeni atandığımız yeri mi yazıyoruz acaba yoksa boş mu bırakıcaz. birde banka kartında bulunan paramızı bile yazmamız gerekiyo herhalde :)

tagul
Aday Memur
16 Ocak 2017 09:52

arkadaşlar hayırlı olsun herkese.öncelikle sağlık durumu bildirir belgesinde herhangi bir doktor onayına ihtiyaç yokmuş.Ayrıca güvenlik soruşturması belgesi hariç diğer belgeleri elle doldursanız da olur önemli olan bilgilerin doğruluğu ve ıslak imza olması.Bir de dikkat edin güvenlik soruşturması belgesi için.Çünkü bir xls. dosyasında 2 si boş olmak üzere toplam 3 sayfa var.o 3 sayfanın bi nüshasını göndermeyin.dolu olan ,yani bilgilerin istendiği ilk sayfanın 3 nüshası gönderilecek,nüfus sureti onay kısmı da boş bırakılacak.personel daire başkanlığına sordum bunları teker teker.

kevssser
Aday Memur
16 Ocak 2017 10:38

hayırlı olsun arkadaşlar tagul güvenlik soruşturması belgesinde iki boş sayfa görünmüyor bende sadece iki sayfa görünüyor onlarda dolu kısım bi de sağlık raporunu sağlık ocağından alsak yeterli miymiş yani

plancı.gulsum
Şube Müdürü
16 Ocak 2017 10:55

Sağlık durum beyan belgesine ek olarak sağlık raporu almayı düşünüyor musunuz peki? Bunu da sordunuz mu acaba. sadece o belge yeterli olacak mı yani

tagul, 7 yıl önce

arkadaşlar hayırlı olsun herkese.öncelikle sağlık durumu bildirir belgesinde herhangi bir doktor onayına ihtiyaç yokmuş.Ayrıca güvenlik soruşturması belgesi hariç diğer belgeleri elle doldursanız da olur önemli olan bilgilerin doğruluğu ve ıslak imza olması.Bir de dikkat edin güvenlik soruşturması belgesi için.Çünkü bir xls. dosyasında 2 si boş olmak üzere toplam 3 sayfa var.o 3 sayfanın bi nüshasını göndermeyin.dolu olan ,yani bilgilerin istendiği ilk sayfanın 3 nüshası gönderilecek,nüfus sureti onay kısmı da boş bırakılacak.personel daire başkanlığına sordum bunları teker teker.

Kurtpolaz
Aday Memur
16 Ocak 2017 12:01

onay kısmının hepsimi bos kalacak yoksa sadece imza kısmımı

ssxibalba
Aday Memur
16 Ocak 2017 17:15

atama başvuru formunu pc ortamında mı dolduralım yoksa elle mi?

plancı.gulsum
Şube Müdürü
16 Ocak 2017 17:31

Elle ya da pc de dolması gerekenleri özellikle belirtmişler. Atama demek ki bize bırakılmış ben pcde doldurdum daha düzgün olması açısından.

ssxibalba, 7 yıl önce

atama başvuru formunu pc ortamında mı dolduralım yoksa elle mi?

psby
Aday Memur
16 Ocak 2017 17:59

1- Arkadaşlar sağlık raporuna gerek yok ayriyeten. sağlık beyan belgesine ruh sağlığı açısından bi

probleminiz yoksa sağlam diye yazabilirsiniz. Görevime engel olacak bir rahatsızlığım bulunmamaktadır yazılabilir.

2- kyk borcu olanlar mal bildiriminde belirtmesi gerekiyor.

3- güvenlik sorusturması formu dısında diğerleri elle doldurulabilir.

4- fotoğraf olan kısımları bilgisayardan da ekleyip çıkarabilirsiniz. illa fotoğraf yapıstırmanıza gerek yok.

5- Ben diplomamı çevre ve şehircilik il müdürlüğünde tasdik ettirdim ücretsiz olarak.

Hayırlı olsun herkese

psby
Aday Memur
16 Ocak 2017 18:10

Arkadaşlar ayrıca bir sorum olacak. Bu dilekçe örneğinde "kadrosuna" yazan yere kadro kodu mu yazıcaz yoksa direk mesleği mi yazıcaz. teşekkürler şimdiden

kevssser
Aday Memur
17 Ocak 2017 08:44

Psby kadro unvanı yaziyo kadro yazılır o yüzden heralde

Üç soru da benim var arkadaşlar

Güvenlik soruşturması nda nüfus cüzdanı suretini onaylayan kısmını kim dolduracak

Adli sicil ve arşiv kaydı ni e devletten alsak olur mu

Mal bildirumini nerden öğrenecegiz

Kolay gelsin

asedem
Aday Memur
17 Ocak 2017 09:56

onaylayan kısımlar boş bırakılacak

e devletten adli sicil alınır

mal bildiriminin formunu yayınlarlar onu da sen doldurursun

kevssser, 7 yıl önce

Güvenlik soruşturması nda nüfus cüzdanı suretini onaylayan kısmını kim dolduracak

Kolay gelsin

plancı.gulsum
Şube Müdürü
17 Ocak 2017 10:07

Güvenlik ve arşiv araştırması onaylamasını bakanlık yapacak siz o kısmı boş bırakınız.

Adli sicil arşiv kaydı e devletten aldığınız tek belge yeterli. Resmi kurum çevre ve şehircilik diye giriş yaparsanız tamamdır.

Mal bildirimini kendinizin biliyor olması lazım. Üstünüze arsa arazi bina araba ya da borç alacak o formda yazan şeyler varsa yazmanız lazım. Özellikle öğrenebileceğiniz bi yer eğer varsa üstünüze bir şeyler tapu müdürlüğü olabilir.

kevssser, 7 yıl önce

Kolay gelsin

nidanida123
Kapalı
17 Ocak 2017 12:35

ARKADAŞLAR MAL BİDİRİMİNDE sicil no ya ne yazılır

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi