Editörler : Pangaea
16 Ocak 2017 13:58

Mal bildirim formu

arkadaslar kurum gorev sicil noya ne yazacagim lutfen bilen biri yardimci olabilir mi

Bruce.Lee
Yasaklı
16 Ocak 2017 16:47

ilk kez atanıyorsanız eğer boş bırakılabilir. Öyle hatırlıyorum.

16 Ocak 2017 20:00

tesekkurler

MrExpert
Daire Başkanı
16 Ocak 2017 20:08

Boş degil kurum adını ve unvanınızi yazin sicil no boş kalacak

ilovebudgies
Kapalı
17 Ocak 2017 22:54

Unvan dediğimiz yere memur yazıcaz herhalde (memur olarak atandım da :D ) Kurum imzanızı falan da atın demiş ama onun için yer göremedim.Kimlik bilgilerinde adımın yanına atsam olur mu ki?? Diğer kısımlar tamamen boş zaten mal ya da eş olmadığından :p

MrExpert
Daire Başkanı
17 Ocak 2017 23:00

Arka sayfada bildirim sahibi dediği yerde ad soyad imza ve tarih var imzayı oraya atacaksiniz

ilovebudgies
Kapalı
17 Ocak 2017 23:02

Kurum da arkalı önlü falan demiş ama görmüyorum ben arka sayfayı yaf.Çıktı da tek sayfa bişi çıktı :S

MrExpert, 7 yıl önce

Arka sayfada bildirim sahibi dediği yerde ad soyad imza ve tarih var imzayı oraya atacaksiniz

PurposeLess Man
Kapalı
17 Ocak 2017 23:03

Hocam excel'de açtığınızda alt tarafta ön sayfa arka sayfa diye sekme var oraya tıklayın göreceksiniz ve onu arkalı önlü şekilde yazdıracaksınız.

ilovebudgies, 7 yıl önce

Kurum da arkalı önlü falan demiş ama görmüyorum ben arka sayfayı yaf.Çıktı da tek sayfa bişi çıktı :S

ilovebudgies
Kapalı
17 Ocak 2017 23:08

Sağ olun hocam.Hiç arkadalı önlü çıktı almamıştım daha önce.Bi uğraşayım :D Ama dediğiniz ön sayfa arka sayfa kısmını gördüm en azından:)

PurposeLess Man, 7 yıl önce

Hocam excel'de açtığınızda alt tarafta ön sayfa arka sayfa diye sekme var oraya tıklayın göreceksiniz ve onu arkalı önlü şekilde yazdıracaksınız.

PurposeLess Man
Kapalı
17 Ocak 2017 23:09

O en basiti hocam :D Ön yüzü yazdırın sonra kağıdı ters çevirip tekrar yazıcıya koyun arka tarafını yazdırın :)

ilovebudgies, 7 yıl önce

Sağ olun hocam.Hiç arkadalı önlü çıktı almamıştım daha önce.Bi uğraşayım :D Ama dediğiniz ön sayfa arka sayfa kısmını gördüm en azından:)

ilovebudgies
Kapalı
17 Ocak 2017 23:15

Allah razı olsun hocam.Becerdim hehe :) Çok teşekkür ederim.Hocam orda pul yazan yeri boş bırakcaz herhalde di mi??? Bi de sicil kaydını boş bırakın demislerçGörev kısmına ise memur yazayım mı.İlk sayfada en tepedeki yer

O en basiti hocam :D Ön yüzü yazdırın sonra kağıdı ters çevirip tekrar yazıcıya koyun arka tarafını yazdırın :)

PurposeLess Man
Kapalı
17 Ocak 2017 23:17

Atandığınız kurumu yazın görevinizi yazın hangi kadroya atandıysanız memur vhki gibi ön sayfa tamm arka sayfaya tarih isim soyisim imza at tamamdır. Evli değilsen 1 numaralı kısma kendini yaz ve üstüne herhangi bir şey yoksa boş kağıt ver tamamdır :)

ilovebudgies, 7 yıl önce

Allah razı olsun hocam.Becerdim hehe :) Çok teşekkür ederim.Hocam orda pul yazan yeri boş bırakcaz herhalde di mi??? Bi de sicil kaydını boş bırakın demislerçGörev kısmına ise memur yazayım mı.İlk sayfada en tepedeki yer

ilovebudgies
Kapalı
17 Ocak 2017 23:20

Aynen dediğiniz gibi yaptım :D Sağ olun hocam.Aslında basit şeyler ama sanki bi yanlış yapsam her şeyi mahvetcekmişim gibi gelio.Kafa kalmadı artık.Belgeleri de verelim de rahatlayalım inşalla.h.Çok teşekkürler :)

Atandığınız kurumu yazın görevinizi yazın hangi kadroya atandıysanız memur vhki gibi ön sayfa tamm arka sayfaya tarih isim soyisim imza at tamamdır. Evli değilsen 1 numaralı kısma kendini yaz ve üstüne herhangi bir şey yoksa boş kağıt ver tamamdır :)

PurposeLess Man
Kapalı
17 Ocak 2017 23:21

Rica ederim hocam anlıyorum sizi çok iyi aynı şeyleri ben de yaşıyorum çünkü yalnız değilsiniz :)

ilovebudgies, 7 yıl önce

Aynen dediğiniz gibi yaptım :D Sağ olun hocam.Aslında basit şeyler ama sanki bi yanlış yapsam her şeyi mahvetcekmişim gibi gelio.Kafa kalmadı artık.Belgeleri de verelim de rahatlayalım inşalla.h.Çok teşekkürler :)

MrExpert
Daire Başkanı
18 Ocak 2017 00:50

Öğrenim kredisi borcunu alacak -borç kısmına yazmali miyiz ben yazdim borç sonuçta ve sistemde gözüküyor henuz odemesi 2018de baslayacak ama bir de alacaklı kısma tüzel kisi unvani girdim de sigmiyor bir türlu " Yüksek Ögretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü " alt satırı da kullandim valla ben yazdim onlar satiri uzun tutsaydi :P

Bir de sağlık raporunda foto kısmı boş sekilde verdi aile hekimi ben de foto yapıştırdim sorun olur mu acabs :)

ilovebudgies
Kapalı
18 Ocak 2017 08:24

O borç kısmında 5 katı olayı falan var ama pek de anlamayamadım.Benim borç 1000 tl falan.Bi şeyin 5 katı olamayacağından yazmadım :D

MrExpert
Daire Başkanı
18 Ocak 2017 08:58

Benim borç 5 katı rahat var :D

18 Ocak 2017 10:57

5 katı olayını izah edeyim arkadaşlar

şimdi ilk defa mal bildirimi dolduruyorsak

ne var ne yok yazacaksınız 5 katı olayı burada yok

ne zaman mallarınızın HER BİRİ maaşınızın 5 katını geçer

işte o zaman müdürünüze ek mal bildirimi veriyorsunuz oda sisteme işliyor olay bundan ibaret

FAZLA YAZIN AMA EKSİK YAZMAYIN

fazla yazmanızın bir sakıncası yok ama eksik yazarsanız sıkıntı olur maaş kesimi cezası var

eğer bir gün büyük bir şey alırsanız

devlet, yav bunun neyi vardı ki bunu alabildi?

diye mal bildirim beyanınıza bakar olay bu

officer45
Aday Memur
19 Ocak 2017 18:55

öğrenim kredisi borcu ödeyen arkadaşlar kalan borçları mal bildiriminde yazmamız gerekiyor mu acaba?

MrExpert
Daire Başkanı
19 Ocak 2017 19:06

Öğrenim kredisi borcu yazılıyor kalan borc tutari neyse alacak kismina " Yüksek öğrenim kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü " yazilacak satıra sigmiyor alt satırı da kullanabilirsiniz

officer45, 7 yıl önce

öğrenim kredisi borcu ödeyen arkadaşlar kalan borçları mal bildiriminde yazmamız gerekiyor mu acaba?

havkimey
Kapalı
26 Ocak 2020 22:46

eski bir konu ama acaba malz bildirim formunda Konut kredisi kullanıyorum o yazılırmı ? borç kısmına

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi