Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
21 Ocak 2017 17:58   

Gölcük Tersane

Arkadaşlar tekne onarımcı olarak gölcük tersane alımlarını beklemekteyim.Haberi olan arkadaşlar birbirimizi bilgilendirelim.Ne zaman alım olur acaba

23 Ocak 2017 03:28

yasinsezan
Aday Memur

il dışından alım yapılıyor mu ??

23 Ocak 2017 03:44

4128tornaci
Aday Memur

alim olmucak özellesıcek tersane

23 Ocak 2017 09:05

kmürsel
Aday Memur

Tornaci4128 ; her yerde her zaman şerefsizlik yapıyon bilader .! Ne demek alım olmucak ne özelleşmesidevletin kaç tane tersanesi var milleti caydırmaya calısma ! İtirazın varsa bu dediklerime mulakat günü B kapısında görüşürüz..!

Sehit dısından alım yapıyormu dıyen arkadasa ithafende izmit ve ilçeleri istiyor kardeşim. Dışarıdan gelen her sene olfugu gibi sahilde 2 çay içip döner malesef bu böyle..

23 Ocak 2017 10:33

karakan41
Aday Memur

tornacı4128 bende duydum tersane özelleşmesini fakat o iş olmaz.Devlet kendi savunma sanayisini özelleştirmeye vermesi çok mantıksız.hem özelleşse bile bu tersanede illa çalışan olacak kadro illa açılır yani.

1,5 senedir alım yapmadı tersane daha bu ay 112 kişi emekli oldu.Acaba ne zaman alım ilan edilir ?

23 Ocak 2017 17:33

memur işçi 41
Aday Memur

Beyler tershane özelleşecek evet fakat bu içerdeki askeri personelle ilgili bir durum içerdeki yetkililer sivil memur ve mühendisler olacak büyük ihtimal benim duyumum bu yönde buda alım olmayacak demek değil bende gölcükde oturmakdayım bölüm kaynak bende alım bekliyorum alım olursa puanlarınızı bölümünüzü yazında konuşalım..?

24 Ocak 2017 15:42

4128tornaci
Aday Memur

karamulselllıı bekle gor , bu arada duz gun konus , ozellısecek tersane alım olmucak bunu kucuk beyn

24 Ocak 2017 15:46

4128tornaci
Aday Memur

karamulsellı kaç puanın varda kapıda goruselım dıyosun , alımlar turkıye genelınde artık sıralamya

24 Ocak 2017 15:48

4128tornaci
Aday Memur

sahılde ca ıcıp donerlermısler , yalan ınanmayın karamulsellıye eger adam alınırsa basvur kardesım i

24 Ocak 2017 15:53

4128tornaci
Aday Memur

karmamusleelı duz konuss , sen daha cok beklersın tersaneye gırmek ıcın , atı alan uskudarı geçtı artık alımlar turkıye genelınde , kapıda goruselım demısın , kaç puanın varda kapaıda gorusucez , herkez başvursun alımlar turkıye genelınde , karamulseelı cok cay ıcmıss ordan bılıyoo , bu arada alımda olmucak , tersane kusulu tosorana verıcekler , karumulseelı sen bekle omrunun sonuna kadar tersaneye gırmyı...

24 Ocak 2017 15:54

karakan41
Aday Memur

4128 hocam bu kadar bilgiyi sen kimden öğrendin ? ve hem alım olmucak diyosun hemde alımlar ülke geneli olcak diyosun anlayamadım

24 Ocak 2017 16:00

4128tornaci
Aday Memur

4128 hocam bu kadar bilgiyi sen kimden öğrendin ? ve hem alım olmucak diyosun hemde alımlar ülke geneli olcak diyosun anlayamadım

karakan41, 10 ay önce - Alıntıya git

golcuklu degılmısın kardesım , gıt sendıkaya soylesınler sana , bunu herkez bıylıyo

24 Ocak 2017 16:07

karakan41
Aday Memur

karmamusleelı duz konuss , sen daha cok beklersın tersaneye gırmek ıcın , atı alan uskudarı geçtı artık alımlar turkıye genelınde , kapıda goruselım demısın , kaç puanın varda kapaıda gorusucez , herkez başvursun alımlar turkıye genelınde , karamulseelı cok cay ıcmıss ordan bılıyoo , bu arada alımda olmucak , tersane kusulu tosorana verıcekler , karumulseelı sen bekle omrunun sonuna kadar tersaneye gırmyı...

4128tornaci, 10 ay önce - Alıntıya git

gölcüklüyüm söylenenleri bende duydum.Fakat tersane ülkenin savunma sanayisinden bir kurum vermezzler taşerona gibime geliyor.Hem verseler bile emekli olanların yerini doldurmaları için illa alım yapılması lazım

24 Ocak 2017 16:10

4128tornaci
Aday Memur

gölcüklüyüm söylenenleri bende duydum.Fakat tersane ülkenin savunma sanayisinden bir kurum vermezzler taşerona gibime geliyor.Hem verseler bile emekli olanların yerini doldurmaları için illa alım yapılması lazım

karakan41, 10 ay önce - Alıntıya git

evet hakılısın kardesım bu konuda ama , soylenenler bunlar yapıcak bısey yok malasef oyle,,,

24 Ocak 2017 16:11

kmürsel
Aday Memur

Puana bakmıyor bu işler kütüğü bakıyor sen hala ayıkamamışın. 78 puanım var listeye gırecegıme emin ol önüne gececegimede ;) geçen sene 131 kısıde 19 makınacı aldı kardesım 75 le girdiben 70 le lıste dısı kaldım 71.80 de kapadı şimdi gorusurz özelden yaz gostereyım kmurselliyi akıllı ol akıllı konus tamammı abisi 600 kişi istendi 350 400 une onay gelecek hazırana kadarda os bası yapacakşar burda mılletı caydırmaya calısma asabımı bozma nasıbı olan girer ..! Sen inşallah giremezsin burda bısı yazdıgını gormeyeyim ilan cıktıgında.

24 Ocak 2017 16:15

4128tornaci
Aday Memur

ooo karmulsellii , senı ıyı keklemısler , saf oldugun belı oluyodu zaten , hadı bakalım alım olursa inşallah olur bunu bende ıstıyorum , gorusuruz kapıda , ıstersen gel golcuğe orada sana gazoz ısmarlığım... caydan bıkmısındır sen

24 Ocak 2017 16:16

kmürsel
Aday Memur

Sade ocak ayında 300 emekli oldu hırbo hala alım yok dıo tr geneli olsa ne olur mke de tr genelıydı makına 69 da kapadı ;) 25 senedir tersane ozellesvek muhabbeti var :) sen hıcbısı bılmıon acemısın daha ben oyak renaultta makina bakımcıyım sen rahat ol olmasada olur benım ış. Hayatımı memlekette sürdürmek ıstıyom o kadar tammmı agaa.. Bak bakımcı olmamda senın 1 adım onune gecmeme yettı bıle devletın denız altı projesı var kaç tane adam eksık bu hala ozellescekdıo he ya he attırma benım Boşnak damarımı.

24 Ocak 2017 16:20

kmürsel
Aday Memur

alım olcagına ınanmıyo ısrarla olmucak dıyor sonra inş olur bende beklıyorum dıyor sen nasıl bı kamilsin izmitin ekmegini sana yedirmezler;) biz yicez o ekmegi unutma bunu :) sen kütükten ksybettin sana puanım -1 :)

24 Ocak 2017 16:22

4128tornaci
Aday Memur

karmaulsellı 300 emeklımı oldu :)))), nakadar yalancı oldugun herkez oğrenmıs oldu, gıt sen kendını kadır kendını oyle tatmın et...

24 Ocak 2017 16:23

kmürsel
Aday Memur

Tornaci2841 butun medya ve forumlarda donanmadan sogutma adına provake yapıyor ve bı dediği bi dedıgını tutmuor . Bır yerdede 6 ay olmadı daha inş yakında ılan cıkcaz benım ıcın cok ıyı olur. Dıyecek kadar ınsanları saf yerıne koyuyor :) memlekete kuş bitti martılara abanıyor :) cıkarcı kendini dusunen vasıfsız adam seni :)

24 Ocak 2017 16:25

4128tornaci
Aday Memur

sen nakar kucuk begınlı bı ınsansın , ben duydukları soyluyorum , alım olmasını bende ısterım , sen anlama ozuluğusen ben napıyım..

Toplam 42 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?