Editörler : crops35
27 Ocak 2017 16:04

Özel hastahanelerde ön muhasebe görevlisi

merhaba değerli arkadaslarim özel hastahanelede ön muhasebe gorevlisi nedir nerede durur hastahane icerisindeki önemi nedir isi yoğunluğu olanaklari nedir. bilgisi olanlar bana yazabilir mi çok rica ediyorum.

ön muhasebe gorevlisi nedir.

hastahanelerde kac tane muhasebe gorevlisi olur

hepsi birbiri ile ayni yerde mi calisir

yoksa ön muhasebe elemani karsilama elemani midir

hastalarin ucret yatirdiği para ödediği kişi midir

bilgisi olan tanidigi calisan kendisi hastahanede calisan yazabilir mi

on muhasebe elemani kimin yaninda calisir kimlerle

Ürgüp2011
Kapalı
27 Ocak 2017 16:24

Arkadaşım yanlış yere yazmışsın. Burada belki biri iyiliğine cevap verir ama sana şunu söyleyeyim.

Özel Hastane adı üstünde özel sektör.

Kaç kişi çalıştırcağını kimi nerede nasıl çalıştıracağını kendisi bilir kendisi karar verir. Ön muhasebeci diye alır temizlik yaptırır.Buna hiçbir şey engel olmaz. Aklına yatmadı mı istifa edersin.

Özel sektör bu ülkede kendi kurallarını uygular çalıştırma konusunda.

Ha şöyle birşey yaparsan girişte sözleşme imzalarsan şunu yaparım bunu yaparım şunu kabul etmem diye. O zaman sana sözleşme dışındaki işleri yaptıramaz. Yok sözleşme imzalamadıysan herşeyi peşinen kabullenmişsindir demektir.

Burası GİH (657 tabi forumdur) yasa ve kanunlara göre belki fikir beyan edilebilir ama özel sektör için kimse şunu yapar diyemez.

Bu tarz soruları ben saçma bulurum. kim nerden bilsin özel sektörde kim nasıl çalıştırılır.

Yok sen kendin için şartların varsa sözleşme imzala.

Ürgüp2011
Kapalı
27 Ocak 2017 16:25

Pardon hitap olarak arkadaşım yazmışım. Hanımefendi diye düzeltiyorum. Profilinizde bayan yazıyor. Hitap şekli için özür dilerim

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi