Editörler : Lanet
28 Ocak 2017 16:55

Belediye nakil

4 ay önce bodrum belediyesine atandım,şu anda 4 aylık aday memurum ama alışamadım memleketime geri dönmek istiyorum ordaki belediyede başkanı ayarlayacak tanıdık var acaba yıl olmasını bekleyip memur mu olmam gerekiyor nakil için bilgisi olan var mı ?

Bayramali1
Aday Memur
28 Ocak 2017 17:34

Aday memur iken yapabilirsen bana da haber ver :)

batın ener
Memur
28 Ocak 2017 18:01

Hakkari ile becayiş yaparmısın

ziraat3469
Kapalı
28 Ocak 2017 19:53

öncelikle aday memurlar nakil yapamazlar 12-24 ay aras?nda aday memurluk kalkar asaletinizi al?rs?n?z memur olursunuz .naklen yay?n içinde kar?? kurumu ayarlamak yetmiyor bulundu?unuz kurumdan muvafakat alman?z laz?m buda biraz s?k?nt?l? bir durum

Serhat4735
Aday Memur
30 Ocak 2017 14:26

Mardin Büyükşehir Belediyesi ile becayiş düşünürsen görüşelim.

Ökmen
Aday Memur
24 Mart 2017 09:47

Arkadaşlar benim merak ettiğim bi konu var cevap verebilecek varsa sevinirim.Büyükşehir belediyesinde çalışıyorum, başka bir ilde ki belediye nakil talebinde bulundu kendi kurumum muvafakat verdi ancak talep eden kurumum da atama onayı evrakım bekletilmekte. Sizce bu atamanın olumsuz olması halinde, talep eden kurumu mahkemeye verme şansımız var mı?

Hedsap
Aday Memur
12 Nisan 2017 15:55

volgadu ben de sen gibiyim , aday memururm ve atama isteyeceğim, araştirdim ekpss ile atananlar da s

Hedsap
Aday Memur
12 Nisan 2017 15:57

bence eline bişey gecmez, almak zorunda değil diye okumuştum

Ökmen, 7 yıl önce

Arkadaşlar benim merak ettiğim bi konu var cevap verebilecek varsa sevinirim.Büyükşehir belediyesinde çalışıyorum, başka bir ilde ki belediye nakil talebinde bulundu kendi kurumum muvafakat verdi ancak talep eden kurumum da atama onayı evrakım bekletilmekte. Sizce bu atamanın olumsuz olması halinde, talep eden kurumu mahkemeye verme şansımız var mı?

Serhat4735
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:57

Merhaba arkadaşlar. Ben Mardin Büyükşehir Belediyesinde VHKİ'yim. İzmir, Aydın, Muğla, Bursa, Balıkesir, Antalya ve Manisa merkez veya ilçe belediyelerinden becayiş yapmak isteyen arkadaşlarla becayiş yapabilirim. Teşekkürler

Serhat4735
Aday Memur
24 Temmuz 2017 11:23

Merhaba Arkadaşlar. Ben Mardin Büyükşehir Belediyesinde VHKİ'yim. Becayiş yapmak istiyorum. Öncelik İzmir Büyükşehir Belediyesi veya İzmir ilçe belediyeleri olmakla beraber Ege Bölgesindeki bütün belediyeler değerlendirilir. İlgilenen arkadaşlar [email protected] email adresinden ulaşabilirler. Teşekkürler.

bursabel
Aday Memur
28 Kasım 2017 16:43

merhaba ben bursa büyükşehir belediyesinde bilgisayar işletmeniyim ankaradaki herhangi bir belediyeye geçmek istiyorum becayiş düşünenler iletişime geçelim.

sultanaz
Aday Memur
15 Şubat 2018 16:55

adana seyhan belediyesine gelmek isteyen varmı antalya da bulunan belediyelerden

demetankara
Aday Memur
24 Şubat 2018 01:11

Antalya buyuksehir olurmu

Elaevren
Aday Memur
20 Mart 2018 13:16

adana belediyesine gelmek isterim.. antalya büyükşehirdeyim...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi