Editörler : E.Kayı Han
«242526272829303132333435»

mavikirmizi
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 18:45

Ofica adına çok sevindim çok güzel bir haber bu rabbim tüm masumlara nasip etsin iade edilmeyi

18 Ocak 2018 19:12

Daha dune kadar bende aciktaydim sonra şut

ahsan, 6 yıl önce

ofica hayırlı olsun sen açıkta mıydın yahu?

ofıca
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 19:35

Arkadaşlar rabbime çok şükür bugün iade oldum.buraya yazamadım kusura bakmayin.allah insallaj sizleride nasip eder.yemin ederim iade oldum ama ilk aklima gelen sizler oldunuz.insalah birgün hepimiz uniformalarimizi giyip görevimizin başında olacağız.hepinizden allah razı olsun.burayı bırakmak yok yine gepberaberiz

d.s.m
Daire Başkanı
18 Ocak 2018 19:41

Çok sevindim şefim.Çok geçmiş olsun.İnşallah iade olduğumda seninle aynı ekipte çalışırız.

ofıca, 6 yıl önce

Arkadaşlar rabbime çok şükür bugün iade oldum.buraya yazamadım kusura bakmayin.allah insallaj sizleride nasip eder.yemin ederim iade oldum ama ilk aklima gelen sizler oldunuz.insalah birgün hepimiz uniformalarimizi giyip görevimizin başında olacağız.hepinizden allah razı olsun.burayı bırakmak yok yine gepberaberiz

hagi2533
Şef
18 Ocak 2018 20:58

Hayırlı olsun kardeş senin adına sevindim.Allah bir daha yaşatmasın. Bizleri unutma ve bilgi-duyum aldığında bilgilendirme yaparsan seviniriz. Allahım tüm mağdur ve masumların yardımcısı olsun

ofıca, 6 yıl önce

ofıca
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 21:42

Teşekkürler sefim darisi senin Basina

mavikirmizi, 6 yıl önce

Ofica adına çok sevindim çok güzel bir haber bu rabbim tüm masumlara nasip etsin iade edilmeyi

ofıca
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 21:45

Teşekkürler arkadaşlar yine burdayım hep beraber olaxaz

harrani
Şef
18 Ocak 2018 22:37

Şefim hayrlı olsun. Çok sevindim. Allah bir daha böyle gün göstermesin. Masumları duanda unutma.

ofıca, 6 yıl önce

ofıca
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 22:54

Çok sağol sefim.

harrani, 6 yıl önce

Şefim hayrlı olsun. Çok sevindim. Allah bir daha böyle gün göstermesin. Masumları duanda unutma.

drsbt
Kapalı
18 Ocak 2018 23:37

Ofica hayırlı olsun

ahsan
Memur
18 Ocak 2018 23:39

hayırlı olsun bir iade yemeği de sen verirsin artık.

ofıca, 6 yıl önce

Çok sağol sefim.

drsbt
Kapalı
18 Ocak 2018 23:41

Hat mağdurları olarak whatsapta 11 kişi olduk. Sayımız biraz daha artarsa liste yapıp topluca mağduriyetimizi dile getirecek ve çözecek yerlere ulaştırabiliriz. Bu mağduriyeti yaşayan sayısının daha fazla olduğu aşikar, sesini duyurmak isteyen varsa özelden yazsın, ben böyle iyiyim beklemeye devam diyorsanız bol şanş

onkuzu
Memur
19 Ocak 2018 01:42

Gruba benide alır mısın yazamadm özelden

drsbt, 6 yıl önce

Hat mağdurları olarak whatsapta 11 kişi olduk. Sayımız biraz daha artarsa liste yapıp topluca mağduriyetimizi dile getirecek ve çözecek yerlere ulaştırabiliriz. Bu mağduriyeti yaşayan sayısının daha fazla olduğu aşikar, sesini duyurmak isteyen varsa özelden yazsın, ben böyle iyiyim beklemeye devam diyorsanız bol şanş

korcellat
Aday Memur
19 Ocak 2018 07:03

Takipsizlik verilmiş şükürler olsun.

Eylül 2016 da 4 ay tutuklu Eylül 2016 dan beri ihraç. Sabır sabır diye diye 1,5 yıl oldu. Şehir: Antalya

babaokulu20
Aday Memur
19 Ocak 2018 10:38

Özelden yazamadım hocam

drsbt, 6 yıl önce

hancı99
Aday Memur
19 Ocak 2018 11:05

Ofica gözün aydın çay borcunu unutma :)

ahsan
Memur
19 Ocak 2018 12:38

Darısı bizim başımıza inşALLAH , umarım iade olduğumuz günleri de görürüz.

korcellat, 6 yıl önce

Eylül 2016 da 4 ay tutuklu Eylül 2016 dan beri ihraç. Sabır sabır diye diye 1,5 yıl oldu. Şehir: Antalya

ofıca
Şube Müdürü
19 Ocak 2018 13:38

Sefim herzaman .izmirdeyim buyur gell :)

hancı99, 6 yıl önce

Ofica gözün aydın çay borcunu unutma :)

20 Ocak 2018 10:43

Hocam hayırlı olsun. İnşallah gün gelir iade haberinizi de alırız.

korcellat, 6 yıl önce

kuzeybatıdabiryer
Aday Memur
20 Ocak 2018 10:57

Kusura bakma hocam yanliş eksiye bastım. Kararınız hayırlı olsun. Darısı bizlere ve tüm masumlara.

standby14ekim, 6 yıl önce

Hocam hayırlı olsun. İnşallah gün gelir iade haberinizi de alırız.

Toplam 992 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi