Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

d.s.m
Daire Başkanı
09 Ağustos 2017 23:41

Başkasına verip İstanbul'da Ağır Ceza'da davası devam eden var mı?Btk sonuçları ve telefon incelemeleri gelen var mı bildiğiniz?

umit3432
Memur
15 Ağustos 2017 08:06

149 kisilik dava da btk hts raporları geldi. Ancak benim adsl wifi konusu oldugu icin ben ve benim gibi olan 3 kisinin ki yok daha.

d.s.m, 7 yıl önce

Başkasına verip İstanbul'da Ağır Ceza'da davası devam eden var mı?Btk sonuçları ve telefon incelemeleri gelen var mı bildiğiniz?

babaokulu20
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:02

var mı arkadaslar ıade olan son khk da

mdr_yetkili
Aday Memur
26 Ağustos 2017 09:39

Ne olacak bizim durumumuz

şekerli63
Memur
26 Ağustos 2017 11:26

Ohal Komisyonda iade olur....

mdr_yetkili
Aday Memur
26 Ağustos 2017 11:51

İnşallah

şekerli63, 7 yıl önce

Ohal Komisyonda iade olur....

AHMED 2746
Memur
30 Ağustos 2017 00:44

arkadaşlar ankara ilinde başkasına hat verip takipsizlik alan var mı. eğer varsa bu takipsizliği kaç ayda alabildi. yani soruşturma açıldıktan kaç gün sonra taipsizlik alabildiniz...

mavikirmizi
Şube Müdürü
03 Eylül 2017 18:23

Hocam siz ne kadar oldu Adli işlem geçireli benüç aydır bekliyorum....

AHMED 2746, 7 yıl önce

arkadaşlar ankara ilinde başkasına hat verip takipsizlik alan var mı. eğer varsa bu takipsizliği kaç ayda alabildi. yani soruşturma açıldıktan kaç gün sonra taipsizlik alabildiniz...

AHMED 2746
Memur
03 Eylül 2017 20:18

ben adli işlem geçirmedim . sadece 7 ay önce suç duyurusunda bulundum.

mavikirmizi, 7 yıl önce

Hocam siz ne kadar oldu Adli işlem geçireli benüç aydır bekliyorum....

mavikirmizi
Şube Müdürü
03 Eylül 2017 23:29

Hocam adli işlem geçirmeden takipsizlik alan duymadım dosyanın kapanması lazım bende başkasına hat vermeden yaşıyorum bu süreci

AHMED 2746, 7 yıl önce

ben adli işlem geçirmedim . sadece 7 ay önce suç duyurusunda bulundum.

bircan-5
Şef
04 Eylül 2017 08:27

arkadaskar merhsba birsey sormak istiyorum bir tanidigim var kendi adina baskasina hat vermis 8 yil once fakat 1 sene once o kisiye hatti devretti

simdiye kadar birsey olmadi fakat tanidigim bu satten sinra bir sey cikabilir mi diye tedirgin

sizce bir sey olabilir mi yani bu saate kadar birsey cikmadi bu saaten sonra sizce bir problem

olabilir mi sizce

simdiden teşekkürler

mavikirmizi
Şube Müdürü
04 Eylül 2017 08:41

Aynı durum benim ki ile ben 2015 10. Ayda devretmiştim 2015 5. Ayda indirilmiş görünüyor kabak benim başıma patladı.

bircan-5, 7 yıl önce

arkadaskar merhsba birsey sormak istiyorum bir tanidigim var kendi adina baskasina hat vermis 8 yil once fakat 1 sene once o kisiye hatti devretti

simdiye kadar birsey olmadi fakat tanidigim bu satten sinra bir sey cikabilir mi diye tedirgin

sizce bir sey olabilir mi yani bu saate kadar birsey cikmadi bu saaten sonra sizce bir problem

olabilir mi sizce

simdiden teşekkürler

bircan-5
Şef
04 Eylül 2017 08:48

arrkadasim su anda ihrac misiniz ve ne yspmamizi onerirsiniz siz soruşturma gecirdiniz mi durumunuz nedir o tanidigim bir soruşturma filan gecirmedi yani bu saten sonra bir seey cikar mi diyorsunuz

mavikirmizi, 7 yıl önce

Aynı durum benim ki ile ben 2015 10. Ayda devretmiştim 2015 5. Ayda indirilmiş görünüyor kabak benim başıma patladı.

mavikirmizi
Şube Müdürü
04 Eylül 2017 09:50

Ben ihraç oldum soruşturma adli işlem hepsini geçirdim hala adli kontrol var bylock varsa hepsi olur yoksa birşey olmaz.

bircan-5, 7 yıl önce

arrkadasim su anda ihrac misiniz ve ne yspmamizi onerirsiniz siz soruşturma gecirdiniz mi durumunuz nedir o tanidigim bir soruşturma filan gecirmedi yani bu saten sonra bir seey cikar mi diyorsunuz

bircan-5
Şef
04 Eylül 2017 10:00

Son bir sey sorabilir miyim o hattnizi o kisi kac sene kukksndi ve o kisiye bir sey oldumu ne bileyim tutsklsma adlikontrol gibu insalash ohal komisyonu ile donerseniz ve doneceginize inaniyorum butun yuregimle ha en kotusunu diyelim ohsl ile donemediniz idari mahkemesi ile donerseniz sonucta ohatti siz kullanmadiniz ve binu ispatlayabilirsiiz

inancinizi kaybetmeyin Allaha emenet olun

mavikirmizi, 7 yıl önce

Ben ihraç oldum soruşturma adli işlem hepsini geçirdim hala adli kontrol var bylock varsa hepsi olur yoksa birşey olmaz.

mavikirmizi
Şube Müdürü
04 Eylül 2017 10:05

Üç sene kadar kullandı iki sene benim üzerimde idi son bir sene devretmiştim zaten.

bircan-5, 7 yıl önce

Son bir sey sorabilir miyim o hattnizi o kisi kac sene kukksndi ve o kisiye bir sey oldumu ne bileyim tutsklsma adlikontrol gibu insalash ohal komisyonu ile donerseniz ve doneceginize inaniyorum butun yuregimle ha en kotusunu diyelim ohsl ile donemediniz idari mahkemesi ile donerseniz sonucta ohatti siz kullanmadiniz ve binu ispatlayabilirsiiz

inancinizi kaybetmeyin Allaha emenet olun

AHMED 2746
Memur
07 Eylül 2017 21:07

Arkadaslar Nisan ayında bloktan ıhrac olmuştum. hakkımda bayramdan once soruşturma acımıs gerekli evrakları pazartesi savcıya verecegım Benım uzerıme kayıtlı hattı kullanan arkadasın ıddıanamesı hazırlanmış. Zaten iddianamesinde benım uzerıme kayıtlı b hattan Block kullandığı acık bİr sekilde yazıyor. Bu ıddıana neyı savcıya verecek Insallah tez vakte takıpsızlik alırım

mavikirmizi
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 21:17

Süreci bekle biz bir yıldır öyle yapıyoruz biraz pişmek lazım :))

AHMED 2746, 7 yıl önce

Arkadaslar Nisan ayında bloktan ıhrac olmuştum. hakkımda bayramdan once soruşturma acımıs gerekli evrakları pazartesi savcıya verecegım Benım uzerıme kayıtlı hattı kullanan arkadasın ıddıanamesı hazırlanmış. Zaten iddianamesinde benım uzerıme kayıtlı b hattan Block kullandığı acık bİr sekilde yazıyor. Bu ıddıana neyı savcıya verecek Insallah tez vakte takıpsızlik alırım

mdr_yetkili
Aday Memur
12 Eylül 2017 12:02

Komisyonun en azından bizim durumda olanlara öncelik vermesi lazım.

kbrugr
Aday Memur
12 Eylül 2017 13:07

arkadaslar 1 ehlulde ihrac oldum akrabamin indirim var diye adima actigi internet aboneliginden . Hala takipsizlik alamadim savcimda izinde. .gecen gun Kom raporu geldi ankaradan gelmis o raporda benim degil akrabamin kullanici oldugu yaziyor . Ayrica intermet aboneligini odemeyo yapan kisinin banka bilgileri geldi ve benim o intermetim acildigi yerde ikamet etmedigim bilgisi geldi bu evraklarla komisyona basvurdum . Kom raporuda takipszlk kadar onemli degil mi sonucta bu raporla tutklama ve tahliye oluyor

Toplam 992 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi