Editörler : uzmantarik
12 Eylül 2017 15:57

ARD4606
Aday Memur

arkadaslar 1 ehlulde ihrac oldum akrabamin indirim var diye adima actigi internet aboneliginden . Hala takipsizlik alamadim savcimda izinde. .gecen gun Kom raporu geldi ankaradan gelmis o raporda benim degil akrabamin kullanici oldugu yaziyor . Ayrica intermet aboneligini odemeyo yapan kisinin banka bilgileri geldi ve benim o intermetim acildigi yerde ikamet etmedigim bilgisi geldi bu evraklarla komisyona basvurdum . Kom raporuda takipszlk kadar onemli degil mi sonucta bu raporla tutklama ve tahliye oluyor

kbrugr, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam umarım kısa sürede iade olursunuz. savcılık kom dan ne zaman istemiş. Yazının gelme süresi ne kadar acaba. Bende Kom dan yazı bekliyorum.savcılığa temmuz 20 si gibi gittiğimde emniyete araştırılmanız için yazı yazıldı dediler bide Eylül 15 i gibi tekrar uğra dediler.

12 Eylül 2017 17:48

kbrugr
Aday Memur

Hocam umarım kısa sürede iade olursunuz. savcılık kom dan ne zaman istemiş. Yazının gelme süresi ne kadar acaba. Bende Kom dan yazı bekliyorum.savcılığa temmuz 20 si gibi gittiğimde emniyete araştırılmanız için yazı yazıldı dediler bide Eylül 15 i gibi tekrar uğra dediler.

ARD4606, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam inanin benimde haberim yoktu bu evragin istendiginden savcilik boyle bir bilgi vermemisti . Evrak almaya gittigimde komdan boyle bir rapor geldigini ogrendim . 5 ekimde gozaltina alinmistm 7 eylulde elime ulasti .. ayrica sizin durumda birine hat verme olayiysa bi savcilga sorun bir cok ile gonderilmis gercek kullanici bilgileri

12 Eylül 2017 18:09

ARD4606
Aday Memur

Hocam inanin benimde haberim yoktu bu evragin istendiginden savcilik boyle bir bilgi vermemisti . Evrak almaya gittigimde komdan boyle bir rapor geldigini ogrendim . 5 ekimde gozaltina alinmistm 7 eylulde elime ulasti .. ayrica sizin durumda birine hat verme olayiysa bi savcilga sorun bir cok ile gonderilmis gercek kullanici bilgileri

Hocam benimki ortak wi-fi paylaşımdan dolayı (TTNet) hat benim üzerimeydi. Komşumla paylaşmıştım. Savcılığa tekrar gideceğim hakkımda dosya açılmış. Dosya içeriği olarak bylock olduğunu söyledi katip başkada bilgi vermedi. Bende ortak wi-fi sendika aracılığıyla öğrendim . Hakkımızda hayırlısı umarım biranönce çözülürde kurtuluruz bu illetten

12 Eylül 2017 18:43

kbrugr
Aday Memur

Hocam benimki ortak wi-fi paylaşımdan dolayı (TTNet) hat benim üzerimeydi. Komşumla paylaşmıştım. Savcılığa tekrar gideceğim hakkımda dosya açılmış. Dosya içeriği olarak bylock olduğunu söyledi katip başkada bilgi vermedi. Bende ortak wi-fi sendika aracılığıyla öğrendim . Hakkımızda hayırlısı umarım biranönce çözülürde kurtuluruz bu illetten

ARD4606, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bana resmen 1 yikda geldi 😔 ama eninde sonunda geliyor bir de benim akrabam olacak kisi kullandigini inkar etti . Beni surundurduler resmen daha 9 aylik ogrrtmendim .. ama her sey cikti o rapaorla resmen kullanann ben degil akrabam oldugu acikca yaziyor .su ana kadar aldigim tek ii haber bu oldu . Emin olun ortaya cikacaktir sizinde umarim artik hizlanir ayrica kesin gidip sorun belki sizinde gelmistr .gozaltina alindiniz mi siz ne kadar zamandr bekliosnz

12 Eylül 2017 18:55

yeniyaşam35
Aday Memur

Hocam bana resmen 1 yikda geldi 😔 ama eninde sonunda geliyor bir de benim akrabam olacak kisi kullandigini inkar etti . Beni surundurduler resmen daha 9 aylik ogrrtmendim .. ama her sey cikti o rapaorla resmen kullanann ben degil akrabam oldugu acikca yaziyor .su ana kadar aldigim tek ii haber bu oldu . Emin olun ortaya cikacaktir sizinde umarim artik hizlanir ayrica kesin gidip sorun belki sizinde gelmistr .gozaltina alindiniz mi siz ne kadar zamandr bekliosnz

Hocam akrabanız sizin hattı kullandığını mı inkar etti Yoksa proğramı kullandığını mı

12 Eylül 2017 19:16

ARD4606
Aday Memur

Gözaltına alınmadım. İhraç sebebimi Mayıs ayında sendika sayesinde öğrendim. Hemen savcılığa dilekçe vermek için gittiğimde hakkımda dosya açıldığını öğrendim. Dilekcemi de dosyama eklettim. En son temmuzda gittiğimde emniyete yazı yazıldığını söyledi katip. Bide Eylül 15 den sonra Ra tekrar uğramamı söyledi. Haftaya gitmeyi düşünüyorum.

12 Eylül 2017 19:17

ARD4606
Aday Memur

Hocam akrabanız sizin hattı kullandığını mı inkar etti Yoksa proğramı kullandığını mı

yeniyaşam35, 2 ay önce - Alıntıya git

Hakkımda herhangi bir işlem olmadı

12 Eylül 2017 19:18

ARD4606
Aday Memur

Hakkımda herhangi bir işlem yapılmadı

12 Eylül 2017 20:44

kbrugr
Aday Memur

Hocam interneti kullandiginida kabul etmedi k prpgrami kabul etsin .ayrica kullanan kisinin kendo telinde de program vardi 5 ay tutuklu kalip cikti

12 Eylül 2017 22:08

yeniyaşam35
Aday Memur

Hocam interneti kullandiginida kabul etmedi k prpgrami kabul etsin .ayrica kullanan kisinin kendo telinde de program vardi 5 ay tutuklu kalip cikti

Benim hattı kullanan kişi hattı kullandığını kabul ediyor ama o proğramı kullanmadım diyor.Kendi el yazısı ile hattı kullandığına dair beyanı nı savcılığa verdim. Bekliyorum 9 ay oldu

14 Eylül 2017 02:15

asker24
Aday Memur

Benim hattı kullanan kişi hattı kullandığını kabul ediyor ama o proğramı kullanmadım diyor.Kendi el yazısı ile hattı kullandığına dair beyanı nı savcılığa verdim. Bekliyorum 9 ay oldu

Aynı durum bende de var adli kontrol mü var sizdede ? İddanamemi bekliyorsunuz ?

14 Eylül 2017 12:31

bircan-5
Şef

yeniyaşam35 özelinize meaj attım bir bakar mısınız

28 Eylül 2017 11:04

mdr_yetkili
Aday Memur

Gelişme yok mu

28 Eylül 2017 16:25

babaokulu20
Aday Memur

maleseff

30 Ekim 2017 11:30

mavikirmizi
Şube Müdürü

Gelişme kaydeden oldu mu???

31 Ekim 2017 08:15

babaokulu20
Aday Memur

Gelişme kaydeden oldu mu???

mavikirmizi, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hala bekliyoruz hocam hiçbir gelişme yok

31 Ekim 2017 10:06

ahsan
Aday Memur

Beklemedeyiz ve elimizden de hiçbirşey gelmiyor maalesef.

Toplam 77 mesaj
ANKET
Lojmanlar, içinde oturana, satılmalı mı?