Editörler : F16 Gökçen
«19202122232425262728293031
16 Şubat 2018 17:23

size olumlu yada olumsuz dönüş oldu mu acaba

gldn08, 6 yıl önce

çağrı merkezi müşteri hizmetlerine mi başvurmuştunuz

16 Şubat 2018 17:27

son ıkı haftadır allianzdan çağrı merkezı için online sınavdan sonra olumlu olumsuz dönü

16 Şubat 2018 17:29

dönüş alan oldumu acaba

gldn08
Aday Memur
20 Şubat 2018 01:07

Bana herhangi bir dönüş olmadı ben de aradım şuan kontejyan yok kontejyan olduğunda sınav sonucunu görebiliyoruz dediler olumluysa aranırsınız olumsuzsa mailinize cevap gelir dediler ben de bekliyorum öyle

Dogiii, 6 yıl önce

dönüş alan oldumu acaba

pago
Aday Memur
28 Şubat 2018 16:24

bana dönüş oldu yetenek sınavından kaldım bugün kariyerden aynı işe yeniden başvurdum 8 yıllık tecrübem var ve 3 aşağı 5 yukarı hangi sigorta şirketinde ne kapasitede eleman çalışır biliyorum tecrübe denen değerli bilgi birikiminin ne denli zor kazanıldığını bilen biri olarak bu tip aptal sapsal sınavlarla onca yıllık bilgi birikiminin harcanmasına tahamül edemiyorum bu sebeple başvuru bölümünde yer alan ön yazı ekle bölümüne içimi döktüm ve aşağıdaki satırları yazdım bir faydası olur mu sanmam ama görsünler istedim kendimce

SAYIN YETKİLİ

Kocaeli bölgesinde ikamet ediyorum fakat gerektiğinde İzmir'de de ikamet edebilirim

aradığınız niteliklere uygun iş tanımını belirtmişsiniz bu işi tam 8 yıldır aktif olarak yapıyorum ve tecrübem oldukça iyi maaş beklentim 3.500 TL'dir

Bu işi layıkıyla yapacak tecrübeyi arıyorsanız belirtmiş olduğum gibi yeterli tecrübe bende mevcut beni işe alın derim inanın pişman olmazsınız J

tabi beni işe almamakta sizler için bir seçim olabilir!!

tabi bu tecrübeye sahip bir çalışanı herhangi bir hasar dosyasıyla ilgili olarak karşınızda bulmak isterseniz buda sizlerin bileceği bir konu J

işin latifesi bir yana

40 dakikada çözülmesi gereken 50 soruluk yetenek testlerini atlatır,kısmet olur da mülakat aşamasına geçersek (e malum orada da soracaksınız İngilizce var mı filan bu kısmı da atlatırsak) sizlere Allianz Sigorta'dan perte çıkan araçların mutabakat bedellerini nasıl yükselttiğimden,yetenek testlerini geçmiş,İngilizce bilen ama ikna yeteneği olmayan beklide tecrübesiz dosya sorumlularınız ile nasıl kıyasıya pazarlık yaptığımdan ve onları nasıl ikna ettiğimden büyük bir zevkle bahsedebilirim (amacım kimseyi küçümsemek değil lütfen yanlış anlamayın tecrübe gibi kolay kazanılmayan bir şeyin bu denli yetenek testleri vb kriterler ile göz ardı edilmesine isyan ediyorum sadece)

muhtemelen o dosya sorumlularını da aynı yetenek testi ve ingilizce bilgisi var mı gibi kriterlere tabi tutmuştunuz fakat tüm bu testler onların sanıyorum tecrübe sahibi yapmıyor

Belirtmiş olduğum gibi

tecrübe dışında ingilizce bilsin birbirinden ilginç sorular bulunan yetenek testlerini geçsin gibi beklentileriniz varsa bunlar hakkında ki tecrübelerim üzülerek bildirmeliyim ki kısıtlı yani ne zaman sınava girsem hep kaldım

halen bu kriterlere göre çalışacak birini seçiyorsanız benimle zaman kaybetmeyin lütfen

maalesef insanların iş tecrübelerini bu tür testlerle ölçmeye yarayan sistemler halen mevcut ve hayatımın her safhasında işimi layığıyla yapmama rağmen bu sınavlar yüzünden hep elendim

sizlerden yanıt gelmeyeceğini hatta bir şeyleri değiştiremeyeceğimi bilsem de sözlerime son verirken size değerli bir bilim adamının tamda hayatımı özetleyen bir sözüyle sözlerime son vermek istiyorum

Aslında herkes bir dahidir? Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü bir aptal olduğuna inanarak geçirecektir.?

A. Einstein

Dogiii, 6 yıl önce

dönüş alan oldumu acaba

Emrct
Aday Memur
02 Mart 2018 21:17

Ben geçen hafta perşembe başvuru yaptım. Cuma günü online sınav geldi. Pazar günü doldurup gönderdim. Çarşamba günü sınavın olumlu sonuçlandığı iş ile ilgili bilgi verim, maaş beklenti soruldu, eğitim sınıfının 3 nisanda açılacağı söylendi. Sizce ne zaman geri dönüş yapılır ? İk yı arasam cevap verirler mi ? başka bir yerle de görüştüm o şirketle sona gelmek üzere teklif her an gelebilir.

05 Mart 2018 12:41

Gecen hafta sinava girmistim donus olmadi henuz varmi donus alan

Bb92
Aday Memur
05 Mart 2018 14:06

Merhaba ben de sınavı çözdüm ve bugün geri dönüş aldım fakat telefona yetişemedim, aradıkları numara çağrı merkezine bağlandığı için hiç bir şekilde ulaşamıyorum ve geri de aramadılar. Sizi arayan numara ve biliyorsanız dahili numarayı öğrenebilir miyim? Mail adresi de bulamadım hiç bir yerde, mail atamıyorum.

Emrct, 6 yıl önce

Ben geçen hafta perşembe başvuru yaptım. Cuma günü online sınav geldi. Pazar günü doldurup gönderdim. Çarşamba günü sınavın olumlu sonuçlandığı iş ile ilgili bilgi verim, maaş beklenti soruldu, eğitim sınıfının 3 nisanda açılacağı söylendi. Sizce ne zaman geri dönüş yapılır ? İk yı arasam cevap verirler mi ? başka bir yerle de görüştüm o şirketle sona gelmek üzere teklif her an gelebilir.

05 Mart 2018 22:22

Ankara icin online sinava girmistim gecen hafta henuz bi donus almadim varmi herhangi bi donus alan

21 Mart 2018 11:29

Merhaba, mülakata girip sonuc alan oldu mu son zamanlarda? İkinci kısım egitimler baslıyor nisanın ilk haftası.

burçin.6
Aday Memur
28 Mart 2018 18:36

Merhaba arkadaşlar bugün başvuru yaptım,cv yolladım herhangi bir sınav daveti ya da dönüş ne zaman olur tahmininiz var mı acaba?

2009
Aday Memur
29 Mayıs 2018 14:32

Ben de bugün antalyada mülakata katıldım

gün içersinde olumlu olanlarla tekrar mülakat yapacaklarını söylediler

ben aranmadım muhtemelen olumsuz

2009
Aday Memur
31 Mayıs 2018 12:16

arkadaşlar antalya lokasyonundan o kadar mülakata katılan oldu

2009
Aday Memur
31 Mayıs 2018 12:19

Kimseyi aramadılar mı? Bölge müdürlüğünü arıyorum telefon a cevap veren yok .

2009
Aday Memur
31 Mayıs 2018 12:21

sonucunu öğrenen var mı arkadaşlar

böyle beklemek yoruyor.

işletmeci65
Aday Memur
28 Ağustos 2018 17:03

Allianz Sigorta Çagrı Merkezi İzmir online sinavina katilanlar var mi aramizda nasil gecti sinaviniz iş hakkinda detayli bilgiye sahip olan var mi aramizda ?

pheobe
Kapalı
02 Eylül 2018 15:51

Cuma günü telefonda mülakat yaptılar.Yarın genel yetenek sınavı yollayacaklarmış. Yani yarın giricem online sınava. Telefonda 3 kişi almayı düşünüyoruz bu pozisyon için dendi görev tanımı süresi biten sigortaları telefonda yenilemeye çalışma operasyona destek vs tarzı birşeyler.Yani sonrasını bende bilemiyorum tabi :)

işletmeci65, 6 yıl önce

Allianz Sigorta Çagrı Merkezi İzmir online sinavina katilanlar var mi aramizda nasil gecti sinaviniz iş hakkinda detayli bilgiye sahip olan var mi aramizda ?

Tly24
Aday Memur
19 Kasım 2018 00:45

Arkadaslar merhaba, allianz kampus cagri merkezi calisma kosullari hakkinda bilgi verebilcek var mi acaba sehir degistirmeye değecek mi emin olamiyorum.

Spkmagduru
Aday Memur
08 Mayıs 2019 19:32

Herkese merhaba

Hatay bölge bireysel güvence uzmanı olarak başvuru yapmıştım 4 gün sonra online sınav için geri dönüş yapıldı ve sınava girdim aynı gün içerisinde(dün oldu bu sınav)

bu pozisyonla ilgili bilgisi olan var mı?

Süreç hızı nedir?

Bankalarda olumluysa eğer 3 ay felsefe haberi gelir, sigorta firmaları nasıldır bilmiyorum.

Toplam 619 mesaj
«19202122232425262728293031

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi