Editörler :
19 Şubat 2017 12:06   

Yhs memurlar whatsup grubu kuralım

Mesaj atın lütfen grubumuzu kuralım

Daha hızlı bilgi alışverişinde bulunuruz

19 Şubat 2017 16:58

mutlu olmak
Kapalı

bana uyar da,siyasiler görecekmi arkadaşlar.Onlar görmeyecekse bir işe yaramaz.

19 Şubat 2017 18:16

beyzak86
Aday Memur

Amaç fikir alışverişi yapmak ve siyasilere nasıl ulaşabiliriz

Bu ve bunun gibi paylaşımlar işimize yarayabilir

19 Şubat 2017 20:48

rafetalp44
Aday Memur

Çok iyi düşünmüşsunuz bence

20 Şubat 2017 09:17

TadliSerdar
Kapalı

Arkadaşlar yardımcı hizmetler sınıfında olup da katılmak isteyen bilgi alış verişinde bulunmak isteyen yok mu ?

20 Şubat 2017 09:22

Dilemreharun
Kapalı

Güzel olur.

20 Şubat 2017 09:59

beyzak86
Aday Memur

Whatsup a katılmak isteyenler lütfen yazsınlar numaralarını mesaj olarak yazsınlar

20 Şubat 2017 22:55

mehmed1903
Memur

Arkadaşlar Facebook tan tekçatı yhs derneği sayfasını takip edin. Dernek olarak randevular Aldık..

20 Şubat 2017 22:57

mehmed1903
Memur

Derneğimize katılın.. Dernek olarak ilerleyelim.. Siyasilerden randevu almak daha kolay...

21 Şubat 2017 13:49

veddi
Aday Memur

Arkadaşlar bence Whatsapp olayın çok iyi bir fikir. Ancak; ne çalıştığımız birimler, nede siyasilerin farkında bile değiliz. Öncelikle bizim fark etmelerini sağlamamız lazım; nasıl yaparız bilmiyorum ama benim görüşüm bu şekilde. Saygılarımla.

21 Şubat 2017 14:03

Ozsev5860
Şube Müdürü

Bu dedikleriniz daha once uygulanmis ama hicbir sonuc alinamamistir. Cozum aranmak istenirken olay izdivac programina donusmustur. Olmasi gereken guclu bir engelli toplulugu dernek demiyorum artik dernekler kendi menfaatleri icin calisigorlar. Ben bir tane dernek gormedim ki calisanin menfaatine is yapsin. Guclu bir topluluk ankaraya gidip gelecek bir ayagi surekli ankarada olacak imza toplayacak vrkillerle gorusecek bakanliklari ayaga kaldiracak ozaman ses getirir ve talepler siralanir. Wattsapa gecerek kendi icinizde istediginiz kadar konusun ne sonuca varacaksiniz??

21 Şubat 2017 14:07

Ozsev5860
Şube Müdürü

Ve eminim burdaki yh cogu engellidir. Oncelikle engelli hizmetli mantigini yok etmemiz lazim. Kolu bacaginolmayani gozu gormeyenin kadrosunu hizmetli yapmanin mantigi 100 tl 150 tl fazla vermemek mi? Hizmetli al eger elinayaginntutuyo gozun goruyosa cilkini cikartana kadar calistie yoksa oturt masa basina mesaisini doldurmasini bekle bu ne bicim.bi mantiktir anlamadim.

21 Şubat 2017 14:57

veddi
Aday Memur

Bu dedikleriniz daha once uygulanmis ama hicbir sonuc alinamamistir. Cozum aranmak istenirken olay izdivac programina donusmustur. Olmasi gereken guclu bir engelli toplulugu dernek demiyorum artik dernekler kendi menfaatleri icin calisigorlar. Ben bir tane dernek gormedim ki calisanin menfaatine is yapsin. Guclu bir topluluk ankaraya gidip gelecek bir ayagi surekli ankarada olacak imza toplayacak vrkillerle gorusecek bakanliklari ayaga kaldiracak ozaman ses getirir ve talepler siralanir. Wattsapa gecerek kendi icinizde istediginiz kadar konusun ne sonuca varacaksiniz??

Ozsev5860, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ağzınıza sağlık üstadım; Söylemek istediğim tamda budur aslında, keşke tüm şehirlerimizde sosyal medya üzerinden organize olup bunu gerçekleştirebilsek.

21 Şubat 2017 21:47

mehmed1903
Memur

Biz yhs derneğini cebimizden para vererek kurduk. Sizden para da istemedim. Gelin destek vefan dedim

21 Şubat 2017 21:52

mehmed1903
Memur

Faceden dernek sayfasını takip edin destek olun dedim. Dernek olarak yaptığımız görüşmeler ortada. birçok bakan ve vekil ile randevu aldık.sayın Cumhurbaşkanından randevu talep ettik onu bekliyoruz Şuan. Dernek olmadan sendika ol adan hiçbirsey yapamazsınız...

21 Şubat 2017 23:17

hzmtli1907
Aday Memur

evet bu yhs sorununu ancak cumhurbaşkanı çözer. çsgb bakanının yaptığı açıklamalar malumunuzdur. yhs ile ilgili düzenleme ne bakanlığımızda ne de personel daire başkanlığında var yani yok yani bununla ilgili hiçbir çalışma yoktur diyor. Tek umudumuz sayın cumhurbaşkanıdır. Hayırlısı Allah'tan

22 Şubat 2017 10:53

Ozsev5860
Şube Müdürü

Bu konuyla jlgili Ali Osman Ardis bi dernek kurmus tekcati muhtemelen sizinki. Ben gecen gun kendisiyle gorustum telefonda temmuzda yapilacak atama engelliler adina yine hizmetli agirlikli olacak bisey yapilamiyor konustugumuz halde dedi. Yh sinifinda duzelme olurmu. Bence olmaz. Cunku 2007 de yh sinifi ile ilgili duzenleme yapiliyor normalde 4 sinifa 1 hizmetli olan okullari 10 sinifa 1 hizmetlinolarak degistirdiler. Pozitif icraat yapilacak olsaydi ozaman bu sekilde yapmazlardi. Su an 10 sinif 4 wc 2 koridor temizliyorum ama yine de yatiyo gorunuyorum amirime gore. Sizce duzelirmi yoksa yh duzenlemesii yapalim.diyip daha da isleri agirlastirirlar mi?

23 Mart 2017 16:28

meda06
Aday Memur

5553802486

25 Mart 2017 11:07

biyologkafkas
Daire Başkanı

Telefonumu memurlar net üye profiline gönderdim en az 100 kişilik sosyal tim kuralım. Birlikte etkinlik yapalım. Faks çekelim. Email atalım. Sendikalara yazalım. Mektup atalım. Bizzat görüşelim. Mitinglerde taleplerimizi belirteleim. Gelin birlikte olalım. Büyük ses getirelim. Varmisiniz

25 Mart 2017 11:47

biyologkafkas
Daire Başkanı

0 553 3978456

27 Mart 2017 15:40

Engin BAYTAN
Kapalı

bence derneği kurup işi sabitlemişler, yhs sınıfı kalkması durumunda bu dernek ne olacak :)

Toplam 21 mesaj