Editörler : F16 Gökçen
«106310641065106610671068106910701071107210731074»

Hariçten gazell
Genel Müdür
11 Mart 2019 13:19

Takipcilerim nerdesiniz huhu

06asım
Kapalı
11 Mart 2019 13:35

Liseye başladığımda sınıfta tahtaya kalkınca komik şeyler konuşup arkadaşlarımı güldürürdüm. Ne yıllardı bee. Hepsini özlüyorum şimdi. Yüzümüzü güldürecek pek ortam yok artık. O yüzden o turduğum yerde komik şeyler düşünüyorum, kendi kendime gülüyorum. (:-)))

Hariçten gazell
Genel Müdür
11 Mart 2019 15:31

Lise is guc girgir samata nerde o yillar

Hariçten gazell
Genel Müdür
11 Mart 2019 17:49

Kendi kendine gulucegine cem yilmaz izle:)

06asım, 5 yıl önce

Liseye başladığımda sınıfta tahtaya kalkınca komik şeyler konuşup arkadaşlarımı güldürürdüm. Ne yıllardı bee. Hepsini özlüyorum şimdi. Yüzümüzü güldürecek pek ortam yok artık. O yüzden o turduğum yerde komik şeyler düşünüyorum, kendi kendime gülüyorum. (:-)))

11 Mart 2019 21:34

Bencede asim. Sen gazel ablani dinle

Hariçten gazell
Genel Müdür
12 Mart 2019 08:39

Gunaydin gencler

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
12 Mart 2019 09:43

ne buluyorsunuz şu cem yılmazda anlamıyorum :S

06asım
Kapalı
12 Mart 2019 10:18

Günümüzde sinemadaki komedi filmlerine bakıyorum ki sizlerde farkediyorsunuzdur, küfür etmeden komiklik yapamıyorlar. Küfürsüz bir komedi filmi bekliyoruz artık. Filmlerde ana avrat dümdüz gidiyorlar. Ayıptır yahu. Cem Yılmaz da skeçleriyle ilgi çekiyor.

12 Mart 2019 10:28

küfür insanı gayet aciz canavar bir hayvan eder. bunu duymadılar mı ya

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
12 Mart 2019 10:45

malesef insanlarımız bel altına gülüyorlar digelreini anlamıyorlar :S biraz kültür meselesi sanırım... bi arkadasım vardı sımdı yolları ayırdık ooohhh iyi oldu cok sukur tabı dedım ya kültür mesleesi :D bayılırdı recep ivedike ona para verıyordu bi kac kere izliyordu hem de sinemada nasıl kıyıyorsa o paraya... ben meraktan izlemiştim 1 kere yetmişti o bana sonrasını bünyem kaldırmıyor...:D yabancı filmleri anlamdıgını gülemediğini demişti... ben cok gülüyorum ama ...haaa aklıma gelmişken vaktinizi güzel gecirmek isityorsanız friends dizisini tvasiye edeirm eski ama eskimeyecek...:) cem yılmaz herkesin bildigi esprileri derliyor sadece ben gülemiyorum acıkcası millete mal olmus seyleri edebik hale tiyatral hale getiriyor hepsı bu... filmleri berbat ötesi zaten ...öve öve bitiremedikleri gorayı izleyemedim hiç her seferinde uyudum :D

06asım, 5 yıl önce

Günümüzde sinemadaki komedi filmlerine bakıyorum ki sizlerde farkediyorsunuzdur, küfür etmeden komiklik yapamıyorlar. Küfürsüz bir komedi filmi bekliyoruz artık. Filmlerde ana avrat dümdüz gidiyorlar. Ayıptır yahu. Cem Yılmaz da skeçleriyle ilgi çekiyor.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
12 Mart 2019 10:52

haklisin emci baaaagaar paraya kiyip cimri olma ben ismarlayim sana sinemayi :D

cem falan hikaye filmleri zaten cirt . stand up gosterileri komik

ama kimse kemal sunal kadar olamaz . sinemaya filmlerini koysalar giderim

eem_bahar, 5 yıl önce

malesef insanlarımız bel altına gülüyorlar digelreini anlamıyorlar :S biraz kültür meselesi sanırım... bi arkadasım vardı sımdı yolları ayırdık ooohhh iyi oldu cok sukur tabı dedım ya kültür mesleesi :D bayılırdı recep ivedike ona para verıyordu bi kac kere izliyordu hem de sinemada nasıl kıyıyorsa o paraya... ben meraktan izlemiştim 1 kere yetmişti o bana sonrasını bünyem kaldırmıyor...:D yabancı filmleri anlamdıgını gülemediğini demişti... ben cok gülüyorum ama ...haaa aklıma gelmişken vaktinizi güzel gecirmek isityorsanız friends dizisini tvasiye edeirm eski ama eskimeyecek...:) cem yılmaz herkesin bildigi esprileri derliyor sadece ben gülemiyorum acıkcası millete mal olmus seyleri edebik hale tiyatral hale getiriyor hepsı bu... filmleri berbat ötesi zaten ...öve öve bitiremedikleri gorayı izleyemedim hiç her seferinde uyudum :D

Hariçten gazell
Genel Müdür
12 Mart 2019 10:54

Filmleri kotu gosterileri komik:)

iMAJJJ TURK
Yasaklı
12 Mart 2019 10:56

katiliyorum

Hariçten gazell, 5 yıl önce

Filmleri kotu gosterileri komik:)

Hariçten gazell
Genel Müdür
12 Mart 2019 10:56

Turkce dublaj varmi::)

eem_bahar, 5 yıl önce

Hariçten gazell
Genel Müdür
12 Mart 2019 10:59

Baar bayadr yoktun ayirdir:) inslh

iMAJJJ TURK
Yasaklı
12 Mart 2019 11:00

sampiyon filmine git

1 kilo gozyasi dök oyle cık :D

Baar bayadr yoktun ayirdir:) inslh

06asım
Kapalı
12 Mart 2019 11:02

Biz de stand up gösterisi yapsak tutar mı ki ? (:-D

Hariçten gazell
Genel Müdür
12 Mart 2019 11:03

Tutarya hepimiz komigiz:)

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
12 Mart 2019 11:04

CİMRİ Mİ? recep ivedike para vermem ben... cimrilikle akıllı harcamayı karıstırıyorsunuz ... ve evet malesef kemal sunal fikrinize katıldım...:S

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

haklisin emci baaaagaar paraya kiyip cimri olma ben ismarlayim sana sinemayi :D

cem falan hikaye filmleri zaten cirt . stand up gosterileri komik

ama kimse kemal sunal kadar olamaz . sinemaya filmlerini koysalar giderim

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
12 Mart 2019 11:06

türkçesindne izleyecekseniz asla izlemeyin... en azından alt yazılı izlemelisiniz... her şeyin orijinali güzel...;)

Turkce dublaj varmi::)

Toplam 25986 mesaj
«106310641065106610671068106910701071107210731074»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi