Editörler : muhtesem32ulsgkc
«933934935936937938939940941942943944945
19 Ekim 2018 14:45

ŞİZOFREN43.5
Şef

aaa aşkolsun siz işi bilmiyorsunuz....:) her yerde erkeğin sözü gecer :D 'peki aşkım sen nasıl istersne!' diyeceksiniz ahahaha son sözü siz söylemiş oluyorsunuz :D neyse şaka bi tarafa da evet erkek egemn bi eylemdir dans dısardan kaıdn işiymiş gibi görunse de :) biraz arastırın bence cok hosunuza gidecek ;)

eem_bahar, 2 gün önce - Alıntıya git

Ataerkil bir toplum olarak sözümüzün geçmemesi ne kadar acı bir durum :)

dans'a gelince beceremem ben diye düşünüyorum :)

dans ederken eğlenemiyorum :)

göbek atmam lazım benim :))

19 Ekim 2018 14:58

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı

Ataerkil bir toplum olarak sözümüzün geçmemesi ne kadar acı bir durum :)

dans'a gelince beceremem ben diye düşünüyorum :)

dans ederken eğlenemiyorum :)

göbek atmam lazım benim :))

ŞİZOFREN43.5, 2 gün önce - Alıntıya git

yok yok bence bi yerlerdne baslayın cok hopsunuza gidecek kıvırmanıza gerek yok siz sadece yonlendıreceksınız kadını evırıp cevıreceksınız :P topac gibi :D erkeklerin oyuncagı olur yanı sonuc olarak... emin olun bi tadına bakın bence nasıl guzel nasıl tatmınkar edecek sızı :D kontrol bende heheheh diye kasıla kasıla gezersınız :P sözünüz gecer de yanlıs kişilere cattıgınız ıcın gecirtemiyorsunuz kadınlarmınz cingene napalım...her seyı buyutmekte ustalar :)

19 Ekim 2018 14:58

Ahmedim Ahmedim
Daire Başkanı

kesinlikle dogru yoldasınız :D bu üye akıllı cıktı hemen deneyecek :D bakın o zaman hatunlar nasıl sizinle dans etmek icin sıraya gırecek wuhhuuu :P

sen sen ol bida benim laflamı alıntı edme

sona senede sapığın argadeşi derle selamı sabaı gesele dımdızlag gala galısın

19 Ekim 2018 15:01

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı

sen sen ol bida benim laflamı alıntı edme

sona senede sapığın argadeşi derle selamı sabaı gesele dımdızlag gala galısın

Ahmedim Ahmedim, 2 gün önce - Alıntıya git

istediklerini diyebilirler ben o kadar dar kafalı degilim... sapık da diyebilirler sıkıntı deigl... edepsiz de desinler... onlar öyle dedi diye ben öyle olmam... cok sukur kendı degerleim var ve benı ben yapıyor ...onun bunun lafıyla yasarsak ha bı de dıkkate alırsak nefes almayalım o zaman...:D aman be ya sabahlar olmasın takma :P

19 Ekim 2018 15:05

Ahmedim Ahmedim
Daire Başkanı

istediklerini diyebilirler ben o kadar dar kafalı degilim... sapık da diyebilirler sıkıntı deigl... edepsiz de desinler... onlar öyle dedi diye ben öyle olmam... cok sukur kendı degerleim var ve benı ben yapıyor ...onun bunun lafıyla yasarsak ha bı de dıkkate alırsak nefes almayalım o zaman...:D aman be ya sabahlar olmasın takma :P

azına salıg ne diyem

19 Ekim 2018 15:12

ŞİZOFREN43.5
Şef

yok yok bence bi yerlerdne baslayın cok hopsunuza gidecek kıvırmanıza gerek yok siz sadece yonlendıreceksınız kadını evırıp cevıreceksınız :P topac gibi :D erkeklerin oyuncagı olur yanı sonuc olarak... emin olun bi tadına bakın bence nasıl guzel nasıl tatmınkar edecek sızı :D kontrol bende heheheh diye kasıla kasıla gezersınız :P sözünüz gecer de yanlıs kişilere cattıgınız ıcın gecirtemiyorsunuz kadınlarmınz cingene napalım...her seyı buyutmekte ustalar :)

YOK BE KASINTI OLMAYI SEVMEM :)

KADIN ÜZERİNDE EGEMENLİK KURUP ONDAN TATMİN OLAN BİR ADAM DEĞİLİM :)

KİM DOĞRUYSA ONUN SÖZÜ GEÇSİN İSTERİM .)

PASİF OLMASIN BİR DE BAYANLAR :)

KIVIRMASINI SEVİYORUM BEN YA :)))

19 Ekim 2018 15:54

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı

YOK BE KASINTI OLMAYI SEVMEM :)

KADIN ÜZERİNDE EGEMENLİK KURUP ONDAN TATMİN OLAN BİR ADAM DEĞİLİM :)

KİM DOĞRUYSA ONUN SÖZÜ GEÇSİN İSTERİM .)

PASİF OLMASIN BİR DE BAYANLAR :)

KIVIRMASINI SEVİYORUM BEN YA :)))

ŞİZOFREN43.5, 2 gün önce - Alıntıya git

ahahahah sizden iyi köçek olur o zaman :D egonuz tatmın olur demek istedim illa ki guc kullanmak mahıyetınde degildi... ;) elbetet her seyın bası iletişim ... her şey konusula konusula dogrular veya ortak noktalar buluna buluna cozulur ;)

20 Ekim 2018 09:01

Hariçten gazell
Daire Başkanı

Gunaydin millet gazel adapazari yolcusu dogayla basbasa haftasonu tatili:)

Toplam 18888 mesaj
«933934935936937938939940941942943944945

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?