Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 15:27

tecrübesiz neden tecrübeliye gidecek onu anlayamadım

diyar111, 7 yıl önce

Merhaba ben tecrübesiz kabin memurluğuna başvurdum. Facebook thy kabin memur adayları grubunda bir arkadaş ben tecrübeliye başvurdum mülakat maili de geldi ama tecrübem yok mülakat nasıl olur yazmış. Tüm başvuran adayları kritere bakmadan mı çağıracaklar böyle. Öyle olursa tecrübelilerin alımı uzun sürer. Bu konuda bilgisi olan var mı?

unemployment
Aday Memur
08 Mart 2017 15:41

bende tecrübesizim hala davet almadım

diyar111
Aday Memur
08 Mart 2017 15:55

Bende alamadım. Sanırım tecrübeli ilanına dikkat etmeden başvurdu. Sonuç olarak başvurdu ilandaki kriterlere uymuyor. Neden çağırdılar onu merak ettim.

lagrita, 7 yıl önce

tecrübesiz neden tecrübeliye gidecek onu anlayamadım

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 18:32

o zaman boşuna gitmiş olacak, 2 yıl tecrübe isteniyorsa direk red alacak çünkü tecrübesizlerle birlikte değerlendirmeye alınması gerekiyor

diyar111, 7 yıl önce

Bende alamadım. Sanırım tecrübeli ilanına dikkat etmeden başvurdu. Sonuç olarak başvurdu ilandaki kriterlere uymuyor. Neden çağırdılar onu merak ettim.

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 18:35

mantıklı olarak tecrübesi olmayan biri tecrübeli ilanına başvurmayacağı için doğal olarak otomatik davet gelmiştir

lagrita, 7 yıl önce

o zaman boşuna gitmiş olacak, 2 yıl tecrübe isteniyorsa direk red alacak çünkü tecrübesizlerle birlikte değerlendirmeye alınması gerekiyor

diyar111
Aday Memur
08 Mart 2017 20:07

Olabilir hocam, dyned ingilizce testi hakkında bilginiz var mı? Yds puanım 65 yeterli mi ingilizcem çok endişeliyim

lagrita, 7 yıl önce

mantıklı olarak tecrübesi olmayan biri tecrübeli ilanına başvurmayacağı için doğal olarak otomatik davet gelmiştir

kittys
Aday Memur
08 Mart 2017 20:59

Merhaba arkadaşlar;

Ben özel bir havayolu şirketinde yaklaşık 2 senedir kabin memuruyum. Thy'ye tecrübeli başvuru kriterlerinde 2 sene dediği için tecrübesize başvurdum. Çünkü benim 22 ay olmuştu işe başlayalı bunu da belirtmiştim başvurumda. Bugün davet geldi 10 Mart için. Tecrübeliye çağırıldım. Bakalım göreceğiz inşallah olur.

ahmetalpr
Kapalı
08 Mart 2017 21:29

Böyle bir şey tk tarihinde olmadı...

Ardarda sınavlar hemen sonuç açıklamalar felan...

2016da bütün elemeler girdim bitirdim 4ayda olumlu olumsuz yanıt atılmadı psikolojim bozuldu resmen

7ay sonra olumsuz maili attılar

lagrita, 7 yıl önce

ne zaman başvurdunuz ve davet maili ne zaman geldi söyleyebilir misiniz lütfen?

benim bildiğim geçen yıllarda hep 2 gün üst üste yapıp olumlu olumsuz haber verip süreci tamamlıyorlar.

2 diliniz de aynı seviyede mi? benim de 24.. ama davet almadım

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 21:46

atıyorum 8 martta dyned 9 martta mülakata giren olmuş geçen yıllardan dyned olumlu olması durumunda yani süreç çok hızlı ilerlemiş hatta 9 martta olumlu oldu diyelim hemen sağlık raporu al gel demişler. dyned olumsuz olunca geri dönmeleri uzun sürüyor belki de

ahmetalpr, 7 yıl önce

Böyle bir şey tk tarihinde olmadı...

Ardarda sınavlar hemen sonuç açıklamalar felan...

2016da bütün elemeler girdim bitirdim 4ayda olumlu olumsuz yanıt atılmadı psikolojim bozuldu resmen

7ay sonra olumsuz maili attılar

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 21:47

ben de ilk defa giricem hocam hiç bi fikrim yok malesef

diyar111, 7 yıl önce

Olabilir hocam, dyned ingilizce testi hakkında bilginiz var mı? Yds puanım 65 yeterli mi ingilizcem çok endişeliyim

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 21:49

hayırlısı olsun. o zaman yukardaki arkadaşın dediği gibi değil yani formları tek tek inceliyorlar demek ki. ben şehir dışından gelicem de görüşmeniz nerede olacak acaba tam olarak? adres hakkında fikir edinmek istiyorum gelmeden

kittys, 7 yıl önce

Merhaba arkadaşlar;

Ben özel bir havayolu şirketinde yaklaşık 2 senedir kabin memuruyum. Thy'ye tecrübeli başvuru kriterlerinde 2 sene dediği için tecrübesize başvurdum. Çünkü benim 22 ay olmuştu işe başlayalı bunu da belirtmiştim başvurumda. Bugün davet geldi 10 Mart için. Tecrübeliye çağırıldım. Bakalım göreceğiz inşallah olur.

kittys
Aday Memur
08 Mart 2017 22:28

Ben de şehir dışından geleceğim o yüzden yer olarak bir fikrim yok taksiyle bildirilen adrese gidicem. Evet ayrıca tek tek incelediklerini düşünüyorum ben de. Sizin tecrübeniz var mıydı ?

lagrita, 7 yıl önce

hayırlısı olsun. o zaman yukardaki arkadaşın dediği gibi değil yani formları tek tek inceliyorlar demek ki. ben şehir dışından gelicem de görüşmeniz nerede olacak acaba tam olarak? adres hakkında fikir edinmek istiyorum gelmeden

lagrita
Aday Memur
08 Mart 2017 23:00

adresten bahsedemez misiniz anlamadım hocam, yani semt nedir gibisinden sordum özel bir bilgi değil sanmıştım. tecrübesiz benim bekliyorum

kittys, 7 yıl önce

Ben de şehir dışından geleceğim o yüzden yer olarak bir fikrim yok taksiyle bildirilen adrese gidicem. Evet ayrıca tek tek incelediklerini düşünüyorum ben de. Sizin tecrübeniz var mıydı ?

diyar111
Aday Memur
09 Mart 2017 08:19

İstanbul-Florya thy uçuş eğitim merkezinde olacak sınav

lagrita, 7 yıl önce

adresten bahsedemez misiniz anlamadım hocam, yani semt nedir gibisinden sordum özel bir bilgi değil sanmıştım. tecrübesiz benim bekliyorum

alepou
Aday Memur
09 Mart 2017 16:39

Adres detaylı olarak size gelen mailde yazıyor zaten panik yapmanızı gerektirecek bir husus yok arkadaşlar.

Dyned sınavına gelince Zorluğu kişiye göre değişir. Kpds ayarındadeğil daha kolay.Tecrübeli alımında sınava 8 martta girenler olarak takipleselim mülakat tarihi gelen var mı 8 martta sınava girenlere?

ahmetalpr
Kapalı
09 Mart 2017 18:48

Yoook lagrita

Böyle bir şey hiç olmadı geçmiş senelerde

Bunu nerede okuduysan, kimden duyduysan çiz üstünü!

Yanlış bilgi, net bir şekilde söyleyebilirim sana.

Kendi bildiğim en hızlı süreci söyleyeyim sana:

5ocak dyned

13ocak kurul ve diğer mülakatlar

5mart olumlu maili

lagrita, 7 yıl önce

atıyorum 8 martta dyned 9 martta mülakata giren olmuş geçen yıllardan dyned olumlu olması durumunda yani süreç çok hızlı ilerlemiş hatta 9 martta olumlu oldu diyelim hemen sağlık raporu al gel demişler. dyned olumsuz olunca geri dönmeleri uzun sürüyor belki de

lagrita
Aday Memur
09 Mart 2017 21:29

çok teşekkür ederim :)

diyar111, 7 yıl önce

İstanbul-Florya thy uçuş eğitim merkezinde olacak sınav

lagrita
Aday Memur
09 Mart 2017 21:31

naptınız peki nasıldı?? kaç dakika sürdü? kaç kişiydiniz?

alepou, 7 yıl önce

Adres detaylı olarak size gelen mailde yazıyor zaten panik yapmanızı gerektirecek bir husus yok arkadaşlar.

Dyned sınavına gelince Zorluğu kişiye göre değişir. Kpds ayarındadeğil daha kolay.Tecrübeli alımında sınava 8 martta girenler olarak takipleselim mülakat tarihi gelen var mı 8 martta sınava girenlere?

lagrita
Aday Memur
09 Mart 2017 21:34

2013 civarı böyle bi uygulama olduğunu duymuştum ben ama tabi aradan seneler geçmiş uygulama değişmiş olabilir haklısınız

ahmetalpr, 7 yıl önce

Yoook lagrita

Böyle bir şey hiç olmadı geçmiş senelerde

Bunu nerede okuduysan, kimden duyduysan çiz üstünü!

Yanlış bilgi, net bir şekilde söyleyebilirim sana.

Kendi bildiğim en hızlı süreci söyleyeyim sana:

5ocak dyned

13ocak kurul ve diğer mülakatlar

5mart olumlu maili

Asedef
Aday Memur
10 Mart 2017 02:17

Sınav süreçleri zamana göre değişiklik gösterebilir arkadaşlar. Geçen sene 4mayısta dyned sınavında başarılı oldum akşam saat 9da mail geldi 5mayıs için mülakatlara davet aldım.fakat kilo eksiğimden dolayı elendim.benimle aynı sürece katılan arkadaşlarım şuan TK da kabin memuru olarak görev yapmaktadır.

Toplam 17088 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi