Editörler : gubaz
«837838839840841842843844845846847848»
19 Aralık 2019 14:19

ömürakbass
Aday Memur

bu arada sınav zor değildi arkadaşlar. ben bu alım için 6 ay öncesinde başladım hazırlanmaya. ingilizce seviyem oldukça kötüydü profesyonel yardım aldım ve seviyemi yükselttim. düzenli kelime çalışması yaptım ve gramer konularını bitirdim. en son süreçte paragraf sorularını çözebiliyordum ve bu sınavda 5. aşamaya geldim. mülakata da girdim. haber bekliyorum şu an.

cabincandidate, 2 ay önce - Alıntıya git
boy ölçümü konusunda eksik mi tam mı ölçüyorlar sizce? ben sağlık ocağında 160 çıktım thy'de daha az çıkmam umarım :(
19 Aralık 2019 14:23

cabincandidate
Aday Memur
boy ölçümü konusunda eksik mi tam mı ölçüyorlar sizce? ben sağlık ocağında 160 çıktım thy'de daha az çıkmam umarım :(
ömürakbass, 2 ay önce - Alıntıya git

iki cm eksik ölçebiliyorlar ama benim boyumu tam ölçtüler. şans biraz

19 Aralık 2019 14:36

ömürakbass
Aday Memur

iki cm eksik ölçebiliyorlar ama benim boyumu tam ölçtüler. şans biraz

peki teşekkkürler... siz de mi sağlık ocağında ölçtünüz? 159 buçukları alıyolar mı bi de :D
19 Aralık 2019 15:16

kubbs
Aday Memur

bu arada sınav zor değildi arkadaşlar. ben bu alım için 6 ay öncesinde başladım hazırlanmaya. ingilizce seviyem oldukça kötüydü profesyonel yardım aldım ve seviyemi yükselttim. düzenli kelime çalışması yaptım ve gramer konularını bitirdim. en son süreçte paragraf sorularını çözebiliyordum ve bu sınavda 5. aşamaya geldim. mülakata da girdim. haber bekliyorum şu an.

Merhaba hangi gun girdiniz acaba ? Bende beklemedeyim basarilar dilerim

19 Aralık 2019 15:43

cabincandidate
Aday Memur

Merhaba hangi gun girdiniz acaba ? Bende beklemedeyim basarilar dilerim

kubbs, 2 ay önce - Alıntıya git

12 aralıkta girdim ben beklemedeyim

19 Aralık 2019 16:22

Felakett
Aday Memur

Merhaba, sakıncası yoksa kaynaklarınızı da paylaşabilir misiniz?

19 Aralık 2019 16:34

HİUHİU

Alımların tamamlanıp tamamlanmadığı ile bilgisi olan kimse varmı . bızde ona gore onumuze bakalım

19 Aralık 2019 19:07

Moonlightsensetsu
Aday Memur
peki teşekkkürler... siz de mi sağlık ocağında ölçtünüz? 159 buçukları alıyolar mı bi de :D

1.59 buçuk birini geçen yıl elediler malesef bizzat şahit oldum

19 Aralık 2019 19:36

ömürakbass
Aday Memur

1.59 buçuk birini geçen yıl elediler malesef bizzat şahit oldum

Moonlightsensetsu, 2 ay önce - Alıntıya git
üzdü bu :( umarım geçerim ya... peki inglizce mülakatı hariç diğer mülakatlar (psikolog kurul vs.) türkçe mi oluyor?
19 Aralık 2019 21:21

Moonlightsensetsu
Aday Memur
üzdü bu :( umarım geçerim ya... peki inglizce mülakatı hariç diğer mülakatlar (psikolog kurul vs.) türkçe mi oluyor?

Evet kurul psikolog türkçe oluo. İnşallah geçersiniz :)

19 Aralık 2019 21:25

ömürakbass
Aday Memur

Evet kurul psikolog türkçe oluo. İnşallah geçersiniz :)

Moonlightsensetsu, 2 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim inşallah :)
20 Aralık 2019 01:33

itsme
Aday Memur

Önerebileceğiniz bir kurs vs. bir yer var mı?
20 Aralık 2019 09:59

mervets
Aday Memur

Arkadaşlar ben de bugün 24 aralık 9:30 için mülakat maili aldım. Aynı saate mail alanlar varsa yazsınlar lütfen.

Ve başka şehirlerden gidenler için adres bilgisi olan var mı? Ben Bursa?dan gideceğim mesela

20 Aralık 2019 10:05

incir111
Aday Memur

Arkadaşlar ben de bugün 24 aralık 9:30 için mülakat maili aldım. Aynı saate mail alanlar varsa yazsınlar lütfen.

Ve başka şehirlerden gidenler için adres bilgisi olan var mı? Ben Bursa?dan gideceğim mesela

mervets, 2 ay önce - Alıntıya git
Merhaba online sınava ne zaman girmiştiniz? Merkezde yapılan sınava yani
20 Aralık 2019 10:25

Prfvr
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Mülakata girenler biraz süreçle ilgili bilgilendirebilir mi? Grup mülakatı kaldırılmış diyeduydum ama doğru mu? Toplam kaç aşamadan geçtiniz?

20 Aralık 2019 10:28

incir111
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Mülakata girenler biraz süreçle ilgili bilgilendirebilir mi? Grup mülakatı kaldırılmış diyeduydum ama doğru mu? Toplam kaç aşamadan geçtiniz?

Prfvr, 2 ay önce - Alıntıya git
Mülakat maili aldıysanız merkezde yapılan sınava ne zaman girdiğinizi paylaşır mısınız
20 Aralık 2019 10:28

mervets
Aday Memur
Merhaba online sınava ne zaman girmiştiniz? Merkezde yapılan sınava yani
incir111, 2 ay önce - Alıntıya git

ben merkezde yapılan sınava hiç girmedim. ilk defa gireceğim.Mailde ingilizce mülakat olduğu yazıyor sadece. ama neden iki kez ingilizce sınavına giriyoruz onu anlamadım.belki de yüz yüze ingilizce mülakat olabilir.

20 Aralık 2019 10:30

incir111
Aday Memur

ben merkezde yapılan sınava hiç girmedim. ilk defa gireceğim.Mailde ingilizce mülakat olduğu yazıyor sadece. ama neden iki kez ingilizce sınavına giriyoruz onu anlamadım.belki de yüz yüze ingilizce mülakat olabilir.

Yanıtınız için teşekkürler sadece dyned tarzı İngilizce sınavına giriliyor o gun başka bi sınav olmuyor. Bende anlayamadım tam ne yazdıgınu
20 Aralık 2019 10:31

incir111
Aday Memur

Cunku mülakat aşamaları sonradan oluyor ama bilemedim tam olarak
20 Aralık 2019 10:44

mervets
Aday Memur
Yanıtınız için teşekkürler sadece dyned tarzı İngilizce sınavına giriliyor o gun başka bi sınav olmuyor. Bende anlayamadım tam ne yazdıgınu
incir111, 2 ay önce - Alıntıya git

bu sene sınav sisteminde değişiklikler yaptılar sanırım..

Toplam 17043 mesaj
«837838839840841842843844845846847848»

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?