Editörler : gubaz
«840841842843844845846847848849850851852
27 Aralık 2019 15:35

fernweeh
Aday Memur
19 aralıkta çince den 2. Dil online sınavı oldum henüz gelen mail yok fakat pazartesi gününden beri gelen arkadaşlar var. Şahsi fikrim çok yoğunluk var sıra ile çağırıyorlar ve duyumlarıma göre önümüzdeki hafta davet olmayacakmış 6 ocak itibari ile başlayacaklarmış teyit edilmemiş bilgidir bu.
Gökibjk, 2 ay önce - Alıntıya git

19 aralıkta ben de almanca sınavını yapmıştım dün mülakata gittim. Almanca mülakatına giren çok fazla kişi vardı benimle birlikte. İkinci yabancı dili olanları grup grup aynı gün çağırıyor olabilirler. Kısa zamanda size de dönüş olacaktır diye düşünüyorum.

27 Aralık 2019 15:37

fernweeh
Aday Memur

Arkadaşlar 13 Aralık cuma günü İstanbul'da ki mülakata girdim fakat hala bir sonuç alamadım? O gün mülakatta olan ya da herhangi başka bir gün gelipte sonucu olumlu ya da olumsuz haber alan var mı? Maili gelen?

İlkemine, 2 ay önce - Alıntıya git

Yoğunluk çok olduğu için mülakat cevaplarının gelmesinin 1 ayı bulacağını söylediler dün bize.

27 Aralık 2019 15:46

Ellt
Aday Memur

ARKADAŞLAR HIC 3 PART TAMAMLAYIP MULAKAT MAILI ALANLAR OLDUMU

HİUHİU, 2 ay önce - Alıntıya git

BEN ingilizce bölümü mezunuyum sınavımda gayet iyi gidiyordu bu arada yds den 89 almış birisi olarak 3.parttan sonra sınavım kapatıldı nasıl oluyor anlamış değilim boşa masraf yaptık sanırım süreye bakarak acele etmek sınavı kaybeetiriyor hakkımızda hayırlı olsun

27 Aralık 2019 16:24

cabincandidate
Aday Memur

Arkadaşlar 13 Aralık cuma günü İstanbul'da ki mülakata girdim fakat hala bir sonuç alamadım? O gün mülakatta olan ya da herhangi başka bir gün gelipte sonucu olumlu ya da olumsuz haber alan var mı? Maili gelen?

İlkemine, 2 ay önce - Alıntıya git

kaçıncı partta sisteminiz kapanmıştı

27 Aralık 2019 16:48

Ellt
Aday Memur

kaçıncı partta sisteminiz kapanmıştı

cabincandidate, 2 ay önce - Alıntıya git

3 BİTTİ 4 E GEÇEMEDİM

27 Aralık 2019 16:56

cabincandidate
Aday Memur

3 BİTTİ 4 E GEÇEMEDİM

Ellt, 2 ay önce - Alıntıya git

umarım güzel sonuçlar alırsınız

27 Aralık 2019 16:58

Ellt
Aday Memur

umarım güzel sonuçlar alırsınız

sanmıyorum ama yine de teşekkür ederim.

27 Aralık 2019 23:11

busnyc
Aday Memur
Arkadaşlar mülakata gidenlerle konuştunuz mu hiç? 4. Parta gelip de çağırılanlar var mıymış içlerinde? Çok merak ediyorum lütfen cevap verebilir misiniz?
29 Aralık 2019 13:45

chn96

arkadaşlar merhaba mülakata girenlerden yeni alım ile ilgili duyum alan varmı? teşekkürler

30 Aralık 2019 10:45

Gökibjk
Aday Memur
2. Dilden bu hafta mulakata çağrılan oldumu acaba
30 Aralık 2019 14:52

Mırmırsu
Aday Memur

Peki İngilizce mülakat hangi ayarda geçiyor, mülakatı yapan kişinin aksanı, sorduğu sorular ne ayarda, ne kadar sürüyor ortalama girenlerden bilgi verebilecek var mı? Ben sınava 29 kasımda, merkez sınava 26 aralıkta girdim, şuan mülakat bekliyorum Bursa'da yaşıyorum.

31 Aralık 2019 21:25

lima.antevorte
Memur

Kimimize göre çok yorucu, kimimize göre çok hareketli ve eğlenceli, kimimize göre ise hiç hatırlanmasını bile istemeyen bir yılı geride bırakmamıza saatler kaldı. Ben şahsen yoruldum biraz da yiprandim kabin memuru adayi olarak belirsizlik yordu beni ama dilerim ki bu işe gönül vermiş, hergün o uniformayi giyme hayaliyle hayatini renklendiren ve hedefi için çaba veren tüm adaylar bu hayalini gerçekleştirir. Ayrica bazi seylerin kismet olduğunu unutmamanizi eger bir işiniz veya dileğiniz olmuyorsa vardır bunda bir hayır demenizi dilerim. Ne olursa olsun süreciniz nasıl sonlanirsa sonlasin kendiniz için hayirlisini dilemeyi ve kapinizi yeni firsatlara açip moralinizi bozmayacaginiz bir yil diliyorum. Hepimiz hakkinda hayirlisi olsun yeni yil tum guzellikleriyle ve guzel haberleriyle bize gelsin. Guzel dusunceler, guzellikleri beraberinde getirir. Mutlu Yillar. 📬✅🛫🏝

02 Ocak 2020 12:48

cabincandidate
Aday Memur

geri dönüş alan oldu mu

03 Ocak 2020 16:38

melekcikmazi
Aday Memur

geri dönüş alan oldu mu

malesef hala ses soluk yok

03 Ocak 2020 18:39

Mırmırsu
Aday Memur

Eğer tüm mülakatların tamamlanması beklenirse ocak sonu şubat başını bulur sanırım

03 Ocak 2020 19:21

Kahireninmorgülüü
Aday Memur
2. Dilden bu hafta mulakata çağrılan oldumu acaba
Gökibjk, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu hafta sekiz gün sonrasına mülakat daveti aldım. Siz aldınız mı?

04 Ocak 2020 03:34

ömürakbass
Aday Memur
Arkadaşlar mülakata gidenlerle konuştunuz mu hiç? 4. Parta gelip de çağırılanlar var mıymış içlerinde? Çok merak ediyorum lütfen cevap verebilir misiniz?
busnyc, 2 ay önce - Alıntıya git
ben 4. parta geçtim çağırıldım. ama boydan elendim yarım santim yüzünden. :(
04 Ocak 2020 11:05

busnyc
Aday Memur
ben 4. parta geçtim çağırıldım. ama boydan elendim yarım santim yüzünden. :(
ömürakbass, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Rica etsem İstanbul'daki sınavdan kaç gün sonra mülakat için mail aldığınızı söyleyebilir misiniz? Sizden başka 4. Partı bitirip mülakata gelen var mıydı acaba?
04 Ocak 2020 11:29

ömürakbass
Aday Memur
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Rica etsem İstanbul'daki sınavdan kaç gün sonra mülakat için mail aldığınızı söyleyebilir misiniz? Sizden başka 4. Partı bitirip mülakata gelen var mıydı acaba?
busnyc, 2 ay önce - Alıntıya git
3. partı bitirip 4'e geçen herkesi çağırıyolarmış diye duydum. süreç biraz yavaş işliyo ama. ama beni bir hafta sonra çağırmışlardı.
04 Ocak 2020 14:17

busnyc
Aday Memur
3. partı bitirip 4'e geçen herkesi çağırıyolarmış diye duydum. süreç biraz yavaş işliyo ama. ama beni bir hafta sonra çağırmışlardı.
ömürakbass, 2 ay önce - Alıntıya git
Peki, çok teşekkür ederim cevabınız için
Toplam 17034 mesaj
«840841842843844845846847848849850851852

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?