Editörler : gubaz
«842843844845846847848849850851852853854
13 Ocak 2020 13:25

Mırmırsu
Aday Memur

Pegasus ta alımlara başlamış süreci sonlanmış arkadaşlara duyurulur, diğerlerimiz için burası netleşmeden başvurmak ne kadar doğru olur? Sınavımda kötü değildi 6 part tamamladım ama henüz mülakat maili almadım.

13 Ocak 2020 16:53

Turkcin
Aday Memur

merhaba. Ben 27 Aralıkta merkez sınava girdim 6 kısmı bitirdim ve sınavım da iyi geçmesine rağmen henüz mülakat maili gelmedi. O tarihte sınava girip mülakat maili alan var mı ?

14 Ocak 2020 08:53

etilin
Aday Memur

Pegasus ta alımlara başlamış süreci sonlanmış arkadaşlara duyurulur, diğerlerimiz için burası netleşmeden başvurmak ne kadar doğru olur? Sınavımda kötü değildi 6 part tamamladım ama henüz mülakat maili almadım.

Mırmırsu, 9 ay önce - Alıntıya git
Merkezdeki sınava ne zaman girmiştiniz?
14 Ocak 2020 10:23

kh1990
Kapalı

Merhaba mülakat maili alan var mi? 24 Aralık'ta merkezdeki sinava girdim 4 bitmisti 5e geçerken kapanmıştı mailde mülakat süreçlerinde grup değerlendirmesi yazıyor bu konuda bilgisi olan var mı? Daha önceki alımlarda yoktu sanırım

14 Ocak 2020 10:33

kh1990
Kapalı

Bu arada bugün sabah mulakat için mail aldım pardon belirtmemisim.

14 Ocak 2020 10:40

Mırmırsu
Aday Memur
Merkezdeki sınava ne zaman girmiştiniz?
etilin, 9 ay önce - Alıntıya git

26sında girmiştim.

14 Ocak 2020 10:43

etilin
Aday Memur

26sında girmiştim.

6.partı da bitirdiyseniz merak etmeyin büyük ihtimalle gelecektir. Umudunuzu kaybetmeyin :)
14 Ocak 2020 11:19

Helen-
Aday Memur

pegasus basvuru yapan adayları aramaya mı başlamış

14 Ocak 2020 12:37

saphoebe
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, mülakata girmiş olan arkadaşlara evraklarla ilgili sormak istediğim bir soru olacaktı. "Adayların ais.osym.gov.tr/eğitim bilgileri sekmesinden mezun oldukları okul bilgilerini gösterir ekran görüntüsünün çıktısını ibraz etmeleri gerekmektedir." Bu sadece ÖSYM'de eğitim bilgilerine tıklayınca karşımıza çıkan sayfanın ekran görüntüsünün alınması mı? yani lise ve üniversite mezuniyeti ve ortalamalarının 2 satır şeklinde alt alta yazdığı sayfa? şimdiden teşekkürler

14 Ocak 2020 13:27

Mırmırsu
Aday Memur

pegasus basvuru yapan adayları aramaya mı başlamış

Helen-, 9 ay önce - Alıntıya git

Hayır iş ila I yayınlamış şuan için sadece ve sanırım oranın süreci daha hızlı ve farklı ilerliyor

14 Ocak 2020 14:22

çeviay
Aday Memur

Kh1990 merhaba bşey sormak istiyorum Ben de ayın 24?ünde online sınava girdim 6 partın hepsini bitirdim, Henüz mülakat daveti almadım sen sabah mı girmiştin yoksa öğleden sonra mı?

14 Ocak 2020 14:38

HİUHİU

ARKADASLAR ISIM SIRASINA GORE MULAKATLARA CAGIRILIYORLAR DIYE BISEY DUYDUM BUNUNLA BILGISI OLAN VARMI

14 Ocak 2020 14:59

kh1990
Kapalı

Kh1990 merhaba bşey sormak istiyorum Ben de ayın 24?ünde online sınava girdim 6 partın hepsini bitirdim, Henüz mülakat daveti almadım sen sabah mı girmiştin yoksa öğleden sonra mı?

çeviay, 9 ay önce - Alıntıya git

Merhaba saat 14.00 de girmiştim belki soyisim sırasına göredir soyismim K ile başlıyor

14 Ocak 2020 20:59

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, mülakata girmiş olan arkadaşlara evraklarla ilgili sormak istediğim bir soru olacaktı. "Adayların ais.osym.gov.tr/eğitim bilgileri sekmesinden mezun oldukları okul bilgilerini gösterir ekran görüntüsünün çıktısını ibraz etmeleri gerekmektedir." Bu sadece ÖSYM'de eğitim bilgilerine tıklayınca karşımıza çıkan sayfanın ekran görüntüsünün alınması mı? yani lise ve üniversite mezuniyeti ve ortalamalarının 2 satır şeklinde alt alta yazdığı sayfa? şimdiden teşekkürler

saphoebe, 9 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, aynen dediğiniz gibi. O görüntünün çıktısını alacaksınız.

14 Ocak 2020 21:08

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

Merhaba mülakat maili alan var mi? 24 Aralık'ta merkezdeki sinava girdim 4 bitmisti 5e geçerken kapanmıştı mailde mülakat süreçlerinde grup değerlendirmesi yazıyor bu konuda bilgisi olan var mı? Daha önceki alımlarda yoktu sanırım

kh1990, 9 ay önce - Alıntıya git

Merhaba. Daha önceki alımlarda yoktu evet. Geçen sene de olduğunu biliyorum. Grup mülakatında 6-7 kişilik bir grup oluyor. Karşınızda 3 tane gözlemci oluyor. Herkesin önünde ikişer kağıt var. Biri boş, biri de onların verdiği konu üzerine bilgilerin yazılı olduğu bir kağıt. Size bir konu veriliyor. O konu üzerinden fikirler üretiyorsunuz. 10 dk boş kağıdınıza fikirlerinizi yazıyorsunuz. Sonra 15 dk grupça tartışıyorsunuz. Gözlemciler sizi izleyip not alıyor.

14 Ocak 2020 21:17

saphoebe
Aday Memur

Merhaba, aynen dediğiniz gibi. O görüntünün çıktısını alacaksınız.

Kahireninmorgülüü, 9 ay önce - Alıntıya git

peki diplomanızın aslını götürdünüz mü yoksa e-devletten alınan barkodlu mezun belgesi yeterli oluyor mu?

14 Ocak 2020 22:49

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

peki diplomanızın aslını götürdünüz mü yoksa e-devletten alınan barkodlu mezun belgesi yeterli oluyor mu?

saphoebe, 9 ay önce - Alıntıya git

E-devletten barkodlu mezuniyet belgemi verdim. Yeterli oluyor evet.

15 Ocak 2020 08:45

kh1990
Kapalı

Merhaba. Daha önceki alımlarda yoktu evet. Geçen sene de olduğunu biliyorum. Grup mülakatında 6-7 kişilik bir grup oluyor. Karşınızda 3 tane gözlemci oluyor. Herkesin önünde ikişer kağıt var. Biri boş, biri de onların verdiği konu üzerine bilgilerin yazılı olduğu bir kağıt. Size bir konu veriliyor. O konu üzerinden fikirler üretiyorsunuz. 10 dk boş kağıdınıza fikirlerinizi yazıyorsunuz. Sonra 15 dk grupça tartışıyorsunuz. Gözlemciler sizi izleyip not alıyor.

Kahireninmorgülüü, 9 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkürler konular uçakta yaşayabileceğimiz sorunlarla mi ilgili peki?

15 Ocak 2020 10:14

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

Çok teşekkürler konular uçakta yaşayabileceğimiz sorunlarla mi ilgili peki?

kh1990, 9 ay önce - Alıntıya git

Hayır değil.

15 Ocak 2020 11:05

Betül demiir
Aday Memur

Evet Almanca'dan girdim

ketepzanyvr, 9 ay önce - Alıntıya git
Merhaba,almanca sınavında sorular nasıldı basic level miydi ? Bizden hangi seviyede olmamızı istiyorlar 2.yabancı dil için ?
Toplam 17078 mesaj
«842843844845846847848849850851852853854

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?