Editörler : gubaz
«842843844845846847848849850851852853854
27 Ocak 2020 14:19

çeviay
Aday Memur

Slm

Mülakat daveti aldım haftaya Perşembe için ,

24 Aralık : merkezdeki ing sınav tarihim

6 partı bitirmiştim

27 Ocak 2020 15:33

Gökibjk
Aday Memur

Japonca

Kahireninmorgülüü, 11 ay önce - Alıntıya git
Merhaba 6 şubat için mülakat mail'i aldık bugün yanlız kafamıza şu takıldı mülakat daveti ingilizce için diyor 2. Dil ile alakalı bir bilgi yok size nasıl gelmişti mülakat mail'i iki dil için ayrımı yoksa ayrı ayrımı belirtildi
27 Ocak 2020 21:40

Kahireninmorgülüü
Aday Memur
Merhaba 6 şubat için mülakat mail'i aldık bugün yanlız kafamıza şu takıldı mülakat daveti ingilizce için diyor 2. Dil ile alakalı bir bilgi yok size nasıl gelmişti mülakat mail'i iki dil için ayrımı yoksa ayrı ayrımı belirtildi
Gökibjk, 10 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, 2. Dil mülakatı da aynı gün İngilizce?den ayrı bir şekilde yapılıyor. Bana gelen mailde aşamalar alt alta sıralanmıştı. En alt kısımda 2.Dil mülakat görüşmesi yazıyordu.

27 Ocak 2020 22:51

Gökibjk
Aday Memur

Merhaba, 2. Dil mülakatı da aynı gün İngilizce?den ayrı bir şekilde yapılıyor. Bana gelen mailde aşamalar alt alta sıralanmıştı. En alt kısımda 2.Dil mülakat görüşmesi yazıyordu.

Kahireninmorgülüü, 10 ay önce - Alıntıya git
? Evrak Kontrolü ? İngilizce Mülakat ? Boy ve Kilo Ölçümü ? Dövme ve Yara izi Kontrolü ? Kurul Mülakatı ? Psikolog Görüşmesi ? Grup Değerlendirmesi Sanırım burayı diyorsun bize bu şekilde geldi mail 2. Dil hiç bir yerde geçmiyor olumsuz oldu sanırım
27 Ocak 2020 23:57

Kahireninmorgülüü
Aday Memur
? Evrak Kontrolü ? İngilizce Mülakat ? Boy ve Kilo Ölçümü ? Dövme ve Yara izi Kontrolü ? Kurul Mülakatı ? Psikolog Görüşmesi ? Grup Değerlendirmesi Sanırım burayı diyorsun bize bu şekilde geldi mail 2. Dil hiç bir yerde geçmiyor olumsuz oldu sanırım
Gökibjk, 10 ay önce - Alıntıya git

Evet, aynen bu sıra. 2. Dil yazmıyorsa dediğiniz gibi mülakatı da yoktur. Başarılar diliyorum.

28 Ocak 2020 08:57

Gökibjk
Aday Memur

Evet, aynen bu sıra. 2. Dil yazmıyorsa dediğiniz gibi mülakatı da yoktur. Başarılar diliyorum.

Teşekkürler sizede
28 Ocak 2020 10:24

Schatzgoker
Aday Memur

Selam tüm mülakatlar nezaman sonlanicak acaba bilgisi olan var mi beklemek çok heyecanlı :)

28 Ocak 2020 10:37

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

Sınavda 2. Ve 3. Kısmı bitirip olumlu-olumsuz dönüş alan, bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

31 Ocak 2020 14:23

kh1990
Kapalı

Sınavda 2. Ve 3. Kısmı bitirip olumlu-olumsuz dönüş alan, bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Ya da mülakatlar sonrası olumsuz alan? Olumlu mail kimseye gitmedi sanırım henüz bilgisi olan var mı

02 Şubat 2020 14:12

tuananvkly
Aday Memur

Herkese merhaba arkadaşlar,

Ben merkezdeki sınavımı katılamayacağım için erteletmiştim 10 ocakta girdim merkezdeki ingilizce sınavına yorumlardan anladığım kadarıyla mülakat davetleri hala devam ediyor. Merak ettiğim konu benimle aynı gün sınava giren ve bekleyen var mıdır? Yada dönüş alan olmuşsa bana bilgi verirse çok sevinirim teşekkür ederim.

04 Şubat 2020 10:52

Moonlightsensetsu
Aday Memur

Ben alımların şu an için durdurulduğu bilgisini aldım arkadaşlar bilemiyorum ne kadar doğru

04 Şubat 2020 14:37

hzlcnr
Aday Memur

Ben alımların şu an için durdurulduğu bilgisini aldım arkadaşlar bilemiyorum ne kadar doğru

Moonlightsensetsu, 10 ay önce - Alıntıya git

Bu bilgiyi nereden duydunuz acaba?

04 Şubat 2020 15:11

Moonlightsensetsu
Aday Memur

Bu bilgiyi nereden duydunuz acaba?

hzlcnr, 10 ay önce - Alıntıya git

Size özelden yazdım

04 Şubat 2020 15:29

Mırmırsu
Aday Memur

Az önce aradım aday iletişim birimini bizden böyle bir mail almadıkça itibar etmeyiniz çünkü olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır dedi

05 Şubat 2020 09:17

Mirmirs
Aday Memur
Arkadaslar merhaba 27 aralik ta ingilizce sinava girdim ve henüz mail gelmedi thy de hostes arkadasim olumsuz olsa mail alirdin demisti su ana kadar bir mail gelmediginden. 3 partin ortasina kadar gelebildim bu surecte olup dönüş alabilen var mı
05 Şubat 2020 10:41

etilin
Aday Memur
Arkadaslar merhaba 27 aralik ta ingilizce sinava girdim ve henüz mail gelmedi thy de hostes arkadasim olumsuz olsa mail alirdin demisti su ana kadar bir mail gelmediginden. 3 partin ortasina kadar gelebildim bu surecte olup dönüş alabilen var mı
Mirmirs, 10 ay önce - Alıntıya git
Aralık başında sınava girip hala mail almayanlar da var. İnsanların yazdığı kadarıyla 4-5-6. Partlar öncelikli ama siz yine de umudunuzu kaybetmeyin. Şu an için ne olumlu ne olmsuz mailler atılmaya başlanmadı :)
05 Şubat 2020 10:45

Mirmirs
Aday Memur
Aralık başında sınava girip hala mail almayanlar da var. İnsanların yazdığı kadarıyla 4-5-6. Partlar öncelikli ama siz yine de umudunuzu kaybetmeyin. Şu an için ne olumlu ne olmsuz mailler atılmaya başlanmadı :)
etilin, 10 ay önce - Alıntıya git
Evet doğru arkadaşım dediğim gibi hostes bana o kadar gelebildiysen olmustur demisti ama dedigim gibi henuz bir dönüş yok son mülakat ne zaman olacak acaba cok merak ediyorum ortasinda ekranim kapandi umarim yeterli gelmistir.
05 Şubat 2020 13:57

Gökibjk
Aday Memur
Mirmirs, 10 ay önce - Alıntıya git
17 aralıkta girdi eşim sınava bu perşembe için mail aldık eğer partları geçtiyseniz bu hafta önümüzdeki hafta gibi mail alırsınız diye düşünüyorum yarın mülakata girecek eşim işleyişi yarın akşam paylaşırız iyi günler
06 Şubat 2020 15:13

Mırmırsu
Aday Memur

Sınava 26 Aralık ta girmiştim, 20 şubat için mülakat daveti aldım 1 saat önce

06 Şubat 2020 15:48

hzlcnr
Aday Memur

27 Aralık'ta ingilizce sınavına girdim. 5. Partı bitirdim. Bugün 27 Şubat için mülakat maili aldım.

Toplam 17078 mesaj
«842843844845846847848849850851852853854

ANKET
Çin'den getirilen ve inaktif yöntemle üretilen aşıyı olmayı düşünüyor musunuz?