Editörler : gubaz
«842843844845846847848849850851852853854
21 Şubat 2020 12:04

Moonlightsensetsu
Aday Memur

Mart sonu süreç bitiyo arkadaşlar

21 Şubat 2020 12:28

cabincandidate
Aday Memur

Mart sonu süreç bitiyo arkadaşlar

Moonlightsensetsu, 3 ay önce - Alıntıya git

alınan var mı duyduğunuz?

21 Şubat 2020 17:53

Mırmırsu
Aday Memur

Mart sonu meselesi doğru hatta Mart 15 civarı gibi, dün boy kiloda takılan arkadaşlara mart ortasına kadar verir misin alır mısın diye sorulup yolladılar

21 Şubat 2020 21:32

Gökibjk
Aday Memur

Mart sonu meselesi doğru hatta Mart 15 civarı gibi, dün boy kiloda takılan arkadaşlara mart ortasına kadar verir misin alır mısın diye sorulup yolladılar

Mırmırsu, 3 ay önce - Alıntıya git
Bugün eşim 2.kez kilodan gitti ve başka arkadaşlara bu ay sonuna kadar almanız yada vermeniz lazım diye yollamışlar. Anladığımız kadarı ile ay sonu mülakatlar bitiyor sanıyoruz. Ama facebook'ta guruplarda 4 mart a mülakat'a girecekleri duymuş eşim. Böyle yaman bir çelişki içinde süreç
21 Şubat 2020 21:53

Kahireninmorgülüü
Aday Memur
Bugün eşim 2.kez kilodan gitti ve başka arkadaşlara bu ay sonuna kadar almanız yada vermeniz lazım diye yollamışlar. Anladığımız kadarı ile ay sonu mülakatlar bitiyor sanıyoruz. Ama facebook'ta guruplarda 4 mart a mülakat'a girecekleri duymuş eşim. Böyle yaman bir çelişki içinde süreç
Gökibjk, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben 8 Ocak?ta girdim. Ordayken bir adaya kilo verip 1-2 hafta sonra gelmesini söylemişler. Yani bu durumun mülakatların bitmesiyle değil adaylara verilen izin süresiyle alakası var. Mart ortası ya da sonu gibi görünmüyor sürecin bitişi buna bakılırsa. Tabii sizler kesin olarak süreç mart ortası bitecek diye bir bilgi almadıysanız.

21 Şubat 2020 22:01

Moonlightsensetsu
Aday Memur

Ben 8 Ocak?ta girdim. Ordayken bir adaya kilo verip 1-2 hafta sonra gelmesini söylemişler. Yani bu durumun mülakatların bitmesiyle değil adaylara verilen izin süresiyle alakası var. Mart ortası ya da sonu gibi görünmüyor sürecin bitişi buna bakılırsa. Tabii sizler kesin olarak süreç mart ortası bitecek diye bir bilgi almadıysanız.

Kahireninmorgülüü, 3 ay önce - Alıntıya git

Mart ayında biteceği bilgisi doğru. 2. Partlar da boşa mülakat daveti beklemesin malesef.

21 Şubat 2020 22:05

Gökibjk
Aday Memur

Kahireninmorgülüü, 3 ay önce - Alıntıya git
Kesin bilgi yok çünki bu soruya cvp vermemişler ama kilo verme olayında süre vermiyolar biz 15gün sonra gittik mülakat süresi bitene kadar müsade ederler bunada çünki 1 ayda kilo verecek kişi için tüm süreci bekletmezler bence kendi fikrim bu
22 Şubat 2020 02:16

Mırmırsu
Aday Memur

Mülakata giren arkadaşlara bir sorum var, thy aday sayfanızda kaç tane mülakat girdisi görünüyorsun ve mülakat tarihimizden başka bir tarihe ait bir girdi var mı?

22 Şubat 2020 12:03

çeviay
Aday Memur

Mülakata giren arkadaşlara bir sorum var, thy aday sayfanızda kaç tane mülakat girdisi görünüyorsun ve mülakat tarihimizden başka bir tarihe ait bir girdi var mı?

Şimdi siz söyleyince dikkatimi çekti girdim kontrol ettim dört tane mülakat girdisi var mülakatımdan bir gün sonra ve dört gün sonra, ilginç

22 Şubat 2020 14:37

Schatzgoker
Aday Memur

Benimde 4 tane var 3 ü mülakat günü biri ertesi günkü giriş. Bende anlayamadım sonraki gunun girişi niçin ?

22 Şubat 2020 14:44

ketepzanyvr
Aday Memur
Arkadaşlar mülakat sonuçları ne zaman açıklanıcak depresyona girdim. Bir sonuç neden söylemiyorlar biz de ona göre yolumuza bakarız...
22 Şubat 2020 14:44

Schatzgoker
Aday Memur

Pardon 4 değil 5 miş benim. 4 ü mülakat günü 1 i sonraki güne ait giriş.

22 Şubat 2020 22:30

Gökibjk
Aday Memur
Arkadaşlar mülakat sonuçları ne zaman açıklanıcak depresyona girdim. Bir sonuç neden söylemiyorlar biz de ona göre yolumuza bakarız...
ketepzanyvr, 3 ay önce - Alıntıya git
Tüm mülakatların tamamlanmısını bekliyorlar 4 mart'a mülakata giricekler var daha yani beklemeten başka çare yok malesef
23 Şubat 2020 12:29

Mirmirs
Aday Memur
Tüm mülakatların tamamlanmısını bekliyorlar 4 mart'a mülakata giricekler var daha yani beklemeten başka çare yok malesef
Arkadaşlar merhaba ben 3. Partın ortasina gelebildim hala mail yok bu konu hakkındaki bilgilerinizi alabilir miyim acaba olumsuz mu oldu sürec
24 Şubat 2020 12:30

Gökibjk
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba ben 3. Partın ortasina gelebildim hala mail yok bu konu hakkındaki bilgilerinizi alabilir miyim acaba olumsuz mu oldu sürec
Mirmirs, 3 ay önce - Alıntıya git
En son 4 mart mailleri gelmiş bugün yeni mail gelirmi kimse bilmiyor. Facebook da bilgi akışı daha çok ben iki tarafıda takip ediyorum herkes için hayırlısı olsun
24 Şubat 2020 12:39

Mirmirs
Aday Memur
En son 4 mart mailleri gelmiş bugün yeni mail gelirmi kimse bilmiyor. Facebook da bilgi akışı daha çok ben iki tarafıda takip ediyorum herkes için hayırlısı olsun
3. Part yetersiz mi acaba bunu bilmiyorum ki ilk olumsuzlara mail gitmis diyende var yeterli diyen var
24 Şubat 2020 13:28

Mırmırsu
Aday Memur

Olur da elenirsek sonraki açılana katılabilir miyiz? Ya da sunexpress gibi 6 ay kuralı vs var mı?

24 Şubat 2020 19:32

Gökibjk
Aday Memur

Olur da elenirsek sonraki açılana katılabilir miyiz? Ya da sunexpress gibi 6 ay kuralı vs var mı?

Hiç bilgim yok bu konuda
25 Şubat 2020 13:33

Kahireninmorgülüü
Aday Memur

Öyle bir şartları olup olmadığını açtıkları ilanda belirtirler. Herhangi bir şey söylemezlerse başvurabilirsin.

25 Şubat 2020 13:36

Mirmirs
Aday Memur
Hiç bilgim yok bu konuda
Galiba olumsuz olcak ya 3. Part yeterli degil sanirim hala mail gelmedi
Toplam 17071 mesaj
«842843844845846847848849850851852853854