Editörler : gubaz
«842843844845846847848849850851852853854
25 Şubat 2020 21:24

Mirmirs
Aday Memur
Galiba olumsuz olcak ya 3. Part yeterli degil sanirim hala mail gelmedi
Mirmirs, 3 ay önce - Alıntıya git
Bugun yine mail gelmedi
26 Şubat 2020 13:19

Gökibjk
Aday Memur
İyi günler Haftaya son mülakatlar olduğunu bir arkadaşdan daha teyit ettik
27 Şubat 2020 10:28

Mirmirs
Aday Memur
İyi günler Haftaya son mülakatlar olduğunu bir arkadaşdan daha teyit ettik
Gökibjk, 3 ay önce - Alıntıya git
Hala mail gelmedigine gore o zaman olumsuz mu demek oluyor bu davet almadim hala
03 Mart 2020 13:00

Mirmirs
Aday Memur
Hala mail gelmedigine gore o zaman olumsuz mu demek oluyor bu davet almadim hala
Mirmirs, 3 ay önce - Alıntıya git
Arkadaslar süreçte ki son durum nedir
03 Mart 2020 13:27

Schatzgoker
Aday Memur

Hala beklemedeyiz bu hafta dan sonra umarım artık süreç sonuçlanır ve mailler hayırlısıyla gelmeye baslar

04 Mart 2020 09:20

Mirmirs
Aday Memur

Hala beklemedeyiz bu hafta dan sonra umarım artık süreç sonuçlanır ve mailler hayırlısıyla gelmeye baslar

Schatzgoker, 3 ay önce - Alıntıya git
Olumsuz olsa coktan mail gelirdi diyende var ben anlamadim neye göre bekliyoruz
04 Mart 2020 11:44

Schatzgoker
Aday Memur

Anladığım kadarıyla size henüz mülakata davet maili gondemediler. Ama haftaya süreç biticek deniliyo. Ama olumsuz olsa gerçektende mail gönderilirdi benncede. Allah'tan ümit kesilmez diyelim. Hakkınızda hayırlısı olsun :)

04 Mart 2020 17:30

Mirmirs
Aday Memur

Anladığım kadarıyla size henüz mülakata davet maili gondemediler. Ama haftaya süreç biticek deniliyo. Ama olumsuz olsa gerçektende mail gönderilirdi benncede. Allah'tan ümit kesilmez diyelim. Hakkınızda hayırlısı olsun :)

Hayir maalesef bana olumlu olumsuz donus olmadi ama olumsuz olan biri varsa da mail geldi vs demedi :) bilemiyorum acikcasi
05 Mart 2020 01:00

tuananvkly
Aday Memur

olumsuz mailler sürecin sonunda atılıyor arkadaşlar bana 1 sene önce öyle olmuştu mart sonu gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

05 Mart 2020 09:26

Mirmirs
Aday Memur

olumsuz mailler sürecin sonunda atılıyor arkadaşlar bana 1 sene önce öyle olmuştu mart sonu gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

tuananvkly, 3 ay önce - Alıntıya git
O zaman olumsuz oldu part 3. E gelenlerden kimse çağrılmadı anladigim kadarıyla
07 Mart 2020 15:57

çeviay
Aday Memur

Virüs nedeniyle alımlar askıya Alınmış herhangi bir duyum alan varmı

07 Mart 2020 18:16

etilin
Aday Memur

Virüs nedeniyle alımlar askıya Alınmış herhangi bir duyum alan varmı

çeviay, 3 ay önce - Alıntıya git
Askıya alındığını nerden duydunuz?
08 Mart 2020 01:06

hugsy
Aday Memur

Haberlerde thynin de emirates gibi çalışanlarınıücretsiz izne çıkarabileceği yazıyordu yolcu sayılarında büyük oranda bir düşüş var bütün havayolu şirketlerinde.birkaç ülkeye de seferler yapılmıyor bu da yeni eleman ihtiyacını ortadan kaldırdığı gibi mevcut çalışanların bile işten çıkarılmasına sebep olabilir.Dolayısıyla olumlu sonuç alınsa dahi virüs tehlikesi ortadan kalkana kadar şirket kimseyi eğitime almaz gibi duruyor.

08 Mart 2020 04:38

ketepzanyvr
Aday Memur

Haberlerde thynin de emirates gibi çalışanlarınıücretsiz izne çıkarabileceği yazıyordu yolcu sayılarında büyük oranda bir düşüş var bütün havayolu şirketlerinde.birkaç ülkeye de seferler yapılmıyor bu da yeni eleman ihtiyacını ortadan kaldırdığı gibi mevcut çalışanların bile işten çıkarılmasına sebep olabilir.Dolayısıyla olumlu sonuç alınsa dahi virüs tehlikesi ortadan kalkana kadar şirket kimseyi eğitime almaz gibi duruyor.

hugsy, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet bizim ailede pilot bir çalışan vardı. O da ücretsiz izne çıkmış...
11 Mart 2020 13:48

Gökibjk
Aday Memur
Arkadaşlar ben aday iletişim merkezini aradım. Mülakat dönüşlerin ne zaman yapılacağına dair bilgi almak için fakat her zaman olduğu gibi belirli bir tarih veremeyiz dedi. Bu sayfada aday iletişimi arayıp olumsuz olan adaylara 1 ya da 2 hafta içinde dönüş olacaktır diyen arkadaşlar vardı. Bu konuyu teyit etmek için de sordum bunu. Hayır biz kimseye öle bir bilgi vermedik vermeyiz dediler. Corona virusunden dolayı alımlar durduruldu gibi söylentiler var dedim. Bizim tarafımızdan böle bir açıklama yapılmadıkça inanmayın dediler. 5 martta mülakatlar bitti şuan değerlendirme aşamasındasınız, mailleriniz heran gelebilir beklemede kalın dedi. Yani arkadaşlar Tamamen bir belirsizliğin içerisindeyiz. Şirket asla tarih vermiyor. Artık kısmetimizde ne varsa bekleyip göreceğiz. "Alıntı " son durum bu arkadaşlar
12 Mart 2020 21:49

nilocum
Aday Memur
Arkadaşlar ben aday iletişim merkezini aradım. Mülakat dönüşlerin ne zaman yapılacağına dair bilgi almak için fakat her zaman olduğu gibi belirli bir tarih veremeyiz dedi. Bu sayfada aday iletişimi arayıp olumsuz olan adaylara 1 ya da 2 hafta içinde dönüş olacaktır diyen arkadaşlar vardı. Bu konuyu teyit etmek için de sordum bunu. Hayır biz kimseye öle bir bilgi vermedik vermeyiz dediler. Corona virusunden dolayı alımlar durduruldu gibi söylentiler var dedim. Bizim tarafımızdan böle bir açıklama yapılmadıkça inanmayın dediler. 5 martta mülakatlar bitti şuan değerlendirme aşamasındasınız, mailleriniz heran gelebilir beklemede kalın dedi. Yani arkadaşlar Tamamen bir belirsizliğin içerisindeyiz. Şirket asla tarih vermiyor. Artık kısmetimizde ne varsa bekleyip göreceğiz. "Alıntı " son durum bu arkadaşlar
Merhaba Gökibjk siz sözlü mülakata girdiniz mi? 5 martta mülakatlar bitti demişler ama hangi mülakatlar bitti, sınav merkezinde ki mi yoksa sözlü mülakatlar mı? ?
13 Mart 2020 00:24

Schatzgoker
Aday Memur

Sözlü mülakatlar bitti kurul ingilizce yara dövme izi gibi girilen aşamalar yani.

15 Mart 2020 15:25

Gökibjk
Aday Memur

Sözlü mülakatlar bitti kurul ingilizce yara dövme izi gibi girilen aşamalar yani.

Herşey bitti olumlu yada olumsuz mail'i gelmesi bekleniyor sürecin kendi uzun virus de araya girince biraz daha uzar kanısındayım
16 Mart 2020 01:43

Bstan
Memur

Dış ülkelerde havayolları hep küçülmeye giderken, virüsten dolayı insanlar artık uçak gibi toplu ulaşımları kullanmazken, burada da olumlu mail alıp aylarca hala eğitime/işe başlatılmayanlar varken, sizce havacılığın geleceği nasıl olur?

çok kararsızım. eskiden daha umutluydum ama şu an net düşünemiyorum.

pek parlak gelmiyor global kriz varken ve havacılık sektörü küçülmeye giderken yurtdışında bir çok yerde.

sizce denemeli miyim yoksa hiç bulaşmamalı mıyım bu sevdaya?

18 Mart 2020 00:36

Mirmirs
Aday Memur
Herşey bitti olumlu yada olumsuz mail'i gelmesi bekleniyor sürecin kendi uzun virus de araya girince biraz daha uzar kanısındayım
5 martta mülakatlar bittiyse ve bende sözlü mülakat için mail almadım bu demek oluyor ki mail gelmesine cokta gerek yok sonuc belli maalesef
Toplam 17071 mesaj
«842843844845846847848849850851852853854