Editörler : gubaz
«842843844845846847848849850851852853854
21 Mart 2020 10:50

yas8
Şef

Dış ülkelerde havayolları hep küçülmeye giderken, virüsten dolayı insanlar artık uçak gibi toplu ulaşımları kullanmazken, burada da olumlu mail alıp aylarca hala eğitime/işe başlatılmayanlar varken, sizce havacılığın geleceği nasıl olur?

çok kararsızım. eskiden daha umutluydum ama şu an net düşünemiyorum.

pek parlak gelmiyor global kriz varken ve havacılık sektörü küçülmeye giderken yurtdışında bir çok yerde.

sizce denemeli miyim yoksa hiç bulaşmamalı mıyım bu sevdaya?

Bstan, 2 ay önce - Alıntıya git

Eskiden emeklilik yaşı 55 yıpranma payıyla km ler 48 yaşında emekli oluyordu

Şimdi emeklilik yaşı 65 yıpranma payı da yok. Kimse seni 50 den sonra km olarak çalıştırmaz.Bu iş diğer işlere benzemiyor. Sadece en iyi alternatifi bu olanlar bu işi yapar. Ben dışarda yarımaaşa çalışacağıma burda iki katına çalışmak daha iyi geliyor.

21 Mart 2020 13:59

Bstan
Memur

Eskiden emeklilik yaşı 55 yıpranma payıyla km ler 48 yaşında emekli oluyordu

Şimdi emeklilik yaşı 65 yıpranma payı da yok. Kimse seni 50 den sonra km olarak çalıştırmaz.Bu iş diğer işlere benzemiyor. Sadece en iyi alternatifi bu olanlar bu işi yapar. Ben dışarda yarımaaşa çalışacağıma burda iki katına çalışmak daha iyi geliyor.

yas8, 2 ay önce - Alıntıya git

e emeklilik yaşı kaç o zaman KM'de?

veya çalıştırmaz diyorsun da direkt işten mi çıkaracaklar ozaman beli yaştan sonra?

03 Nisan 2020 20:03

Endormie
Aday Memur
Galiba olumsuz olcak ya 3. Part yeterli degil sanirim hala mail gelmedi
Mirmirs, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben 19 Aralık?ta İngilizce sınavına gidip girmiştim. 24 Aralık?ta da mülakata çağırdılar. Ve oradaki adaylarla konuştuğumda 4, 5 ve 6. Parta gelenleri çağırdıklarını söylediler. O yüzden olumsuz olmuş olabilir sürecin. Ocak sonunda da mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak diye mail atmıştım. Olumlu ya da olumsuz süreç bittiğinde sizlere mail atıcaz demişlerdi.

06 Nisan 2020 06:47

yas8
Şef

e emeklilik yaşı kaç o zaman KM'de?

veya çalıştırmaz diyorsun da direkt işten mi çıkaracaklar ozaman beli yaştan sonra?

Bstan, 2 ay önce - Alıntıya git

65. Orasını gelecekte görücez çünkü şu an çalışanlar 50 ye geldiğinde erken emekliliğe teşvik ediliyor ama onların emeklilik yaşı 55. Biz de nasıl olur bilemem, görücez

21 Nisan 2020 16:02

Schatzgoker
Aday Memur

Kabin memeuru adayı arkadaşlar sizce bu Corona virus sebebiyle ertelenen alımlar tahmini nezaman açıklanmaya başlar yada maillerin gelmesi nekadar sürer

28 Nisan 2020 14:48

itsme
Aday Memur

Kabin memeuru adayı arkadaşlar sizce bu Corona virus sebebiyle ertelenen alımlar tahmini nezaman açıklanmaya başlar yada maillerin gelmesi nekadar sürer

Schatzgoker, 1 ay önce - Alıntıya git
Virüs nedeniyle birçok purserın işten çıkartıldığını duydum. Yeni alım için yer açıyor olabilirler, sonuçta dünya bir gün düzelecek ve thy sürekli büyüyen bir firma. Ama bazı süreç aksaklıkları oldu, bu yıl için alım nisan mayıs gibi olacaktı, ama yıl sonuna ertelenir diye düşünüyorum. Bu iyi yöndeki tahminim, görücez..
01 Mayıs 2020 10:37

AyAz1985
Memur
Virüs nedeniyle birçok purserın işten çıkartıldığını duydum. Yeni alım için yer açıyor olabilirler, sonuçta dünya bir gün düzelecek ve thy sürekli büyüyen bir firma. Ama bazı süreç aksaklıkları oldu, bu yıl için alım nisan mayıs gibi olacaktı, ama yıl sonuna ertelenir diye düşünüyorum. Bu iyi yöndeki tahminim, görücez..
itsme, 1 ay önce - Alıntıya git
Yeni eleman almak için yer açıyorlar bu nasıl bi düşünce senin mantığın alıyor mu alım falan olmaz 1 sene hayal kurmayın
02 Mayıs 2020 04:39

itsme
Aday Memur
Yeni eleman almak için yer açıyorlar bu nasıl bi düşünce senin mantığın alıyor mu alım falan olmaz 1 sene hayal kurmayın
AyAz1985, 4 hafta önce - Alıntıya git
Mantığım gayette alıyor. Pembe bir dünyada yaşamıyoruz, insanlar özellikle de bu tür işlerdeki insanlar belli bir yaştan sonra emekliliğe teşvik ediliyor zaten ve havayolu firmalar her yıl alım yapan firmalar (büyük olanlardan bahsediyorum), sonuçta illa ki bir alım olacak. Olacaktı, şuan daha muhtemel. Korona geldi diye herkes elini eteğini her şeyden çekecek değil insanların kurdukları hayaller var asıl siz olumsuz düşüncelerinizle bu umutları köreltmeyin rica ediyorum.
04 Mayıs 2020 22:39

elfaruq
Aday Memur

Kabin Memuru alimi resmi olarak sonlanmistir, aktif olarak herhangibir surecin icinde olan arkadaslar bosuna beklemesin.

1:07:35 itibariyle izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=mcbSCmkHjpQ&feature=emb_title

05 Mayıs 2020 09:36

Schatzgoker
Aday Memur

Öncelikle teşekkürler paylaşım için ozaman bu sene beklemiyoruz peki sonrası için diyelim ki olumlu olan adaylara öncelik verilir mi alımlarda onunla alakalı net bişey söylemedi ama sizin tahminleriniz var mı ?

06 Mayıs 2020 21:30

AyAz1985
Memur
Mantığım gayette alıyor. Pembe bir dünyada yaşamıyoruz, insanlar özellikle de bu tür işlerdeki insanlar belli bir yaştan sonra emekliliğe teşvik ediliyor zaten ve havayolu firmalar her yıl alım yapan firmalar (büyük olanlardan bahsediyorum), sonuçta illa ki bir alım olacak. Olacaktı, şuan daha muhtemel. Korona geldi diye herkes elini eteğini her şeyden çekecek değil insanların kurdukları hayaller var asıl siz olumsuz düşüncelerinizle bu umutları köreltmeyin rica ediyorum.
itsme, 4 hafta önce - Alıntıya git
Pembe rüyalardasın ....
Toplam 17071 mesaj
«842843844845846847848849850851852853854

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?