Editörler : swat3410
«121314151617181920212223»

Nefer3452
Şef
13 Kasım 2017 23:02

Durum aynen böyle.

sfm61, 6 yıl önce

Devrem şimdi 1 martçılarda değişik bir durum var bırdan iletişim kurduğumuz insanların 20 25 kişi 2 -3 yakını işlem görmemiş kişi var iki arkadaş izmir polis okulu mezunum karlovla ilgili diyor kalanlar yakını işlem görmüş kişiler. Bekarmısın devrem?

Poyraz1734
Aday Memur
13 Kasım 2017 23:02

Bekarım devrem

sfm61
Daire Başkanı
13 Kasım 2017 23:05

La havlee standart tahminlere uymuyor durum bu konuda Azrail kardeşimizin yorumu mühim.

Poyraz1734
Aday Memur
13 Kasım 2017 23:09

Gardaşım Allah dağına göre kar yağdırır yani kimseye katlanamayacağı dert yüklemez çok şükür sağım sıhhatiyim 26 yaşında feleğin çemberinden geçmiş bi insanım tek derdimiz bu olsun 9 ay oldu olacak inşallah çoğu bitti azı kaldı rabbim sizlere iade olmayı nasip etsin inşallah o gün buraya iade olduk yazarız gelecek neslimize anlatacak meşakkatli bi anımız olur

sfm61
Daire Başkanı
13 Kasım 2017 23:13

Sayın sayfamızın taze kanı iyi geldin sayfaya :) teşekkürler....

Poyraz1734, 6 yıl önce

Gardaşım Allah dağına göre kar yağdırır yani kimseye katlanamayacağı dert yüklemez çok şükür sağım sıhhatiyim 26 yaşında feleğin çemberinden geçmiş bi insanım tek derdimiz bu olsun 9 ay oldu olacak inşallah çoğu bitti azı kaldı rabbim sizlere iade olmayı nasip etsin inşallah o gün buraya iade olduk yazarız gelecek neslimize anlatacak meşakkatli bi anımız olur

Poyraz1734
Aday Memur
13 Kasım 2017 23:15

Lakin akıl sağlığınız İçin olumlu olumsuz yazılara kesinlikle bel bağlamayın bizler kısa vadede kimsenin umrunda değiliz uzun vadede olan problemleriz yani akşamdan sabaha düzelecek bi problem değiliz Allah suçsuz günahsız tüm kullarınız tez zamanda iadesini versin inşallah

Nefer3452
Şef
13 Kasım 2017 23:21

Devrem sana özelden yazamıyorum mümkünse özelden mesaj atar mısın

Poyraz1734, 6 yıl önce

Lakin akıl sağlığınız İçin olumlu olumsuz yazılara kesinlikle bel bağlamayın bizler kısa vadede kimsenin umrunda değiliz uzun vadede olan problemleriz yani akşamdan sabaha düzelecek bi problem değiliz Allah suçsuz günahsız tüm kullarınız tez zamanda iadesini versin inşallah

Poyraz1734
Aday Memur
13 Kasım 2017 23:26

Gardaşım ben bu özel olayını çözemedim bana tarif edin şarjım az telefon kapanacak

Nefer3452, 6 yıl önce

Devrem sana özelden yazamıyorum mümkünse özelden mesaj atar mısın

sfm61
Daire Başkanı
13 Kasım 2017 23:27

Profil kısmına girerek mesaj alma kısmını açman gerekiyor devrem.

Poyraz1734, 6 yıl önce

Gardaşım ben bu özel olayını çözemedim bana tarif edin şarjım az telefon kapanacak

sfm61
Daire Başkanı
13 Kasım 2017 23:31

Devrem sizden geliyor mesaj lakin cevap atamıyorum.

sfm61
Daire Başkanı
14 Kasım 2017 13:15

258...

15 Kasım 2017 02:12

S.aleyküm arkadaşlar k.bakmayin bi kac gündür problemliydik sfm61 konuyu biliyo beklenen gün geldi çattı onunla uğraştık güzel netice aldık çok şükür. Yeni bi arkadas gelmis sayfaya poyraz hoşgeldin gardaş Allah temize cikarsin insallah.

Poyrazla birlikte kriter durumu biraz degisir gibi oldu ama yogunluga baktigimizda konu net arkadaslar. Yani bizim konularla alakasi olmayan arkadaslarda var illaki ama yogunluk malum konu. Bakanlik acigi oldugu icin baska bi konusu olan arkadaslarıda hazir imzaya cikarken ilistirmislerdir diye dusunuyorum. Yorumlarinizi okudum hepsine katiliyorum. Ben buna papaz derken bana dinsiz diyen götoşlar hala calisiyo zaten en cokta o zoruma gidiyo. Bu arada sfm61 devrem benim face tam madenmiş la haberim yokmus 25 sayfayi gecti cikti aldim fetullah denen sünnetsiz köpeğe hakaret ettigim paylasimlar hergün bi yenisini buluyorum. En yukaridan en asagi herkesin methiyeler dizdigi zaman cok sukur biz yine aynı cizgideymisiz. Cogu 17-25 öncesi. Ha bi boka yararmi bilmiyom ama ben önlerine atayımda akıllarinda soru işareti kalmasın yine bildiklerini yapsinlar önemli degil. Bu arada eşlerdeki malum bok muhabbetindeki problem %90 cozum asamasinda ocagi bulmayacak diye bi bilgi aldim. Bilgiyi ogrendigim kaynak zaten bu kumpasi cözen kisinin ta kendisi. Avukat ali Aktaş ve adli bilirkisi Koray peksayar. Yine kimseye isnatta bulunmadan masum insanları tenzih ederek konusuyorum gercekten bu boku kullanan ama ustunu örtmeye calisan biri varsa kusurabakmasın at yapraanı alır. İcerikler patır patır geliyo devletimiz kullananla kullanmayanin farkinda cellat dedikleri savcinin yanindan elimizi kolumuzu sallayarak ciktik cok sükür... Allah kimseyi iftiraya uğratmasın fetonun kurdugu en büyük kumpasta aciga ciktı ve sonuc alinacak insallah. Bu bayboku bırakın kullanmayı 15 temmuzdan önce adını bile duyan bir asker polis varsa katiksiz vatan hainini fetullahin köpeği süzme o.cocugudur. hem boku yediler hem millete sıçrattılar ulan Allah Allah deyip yatıp kalktınız hiç mi inanmadınız o Allaha... neyse agiz dolusu küfür edesim varda karar aldım artık sövmeyecem insallah ne forumda ne dışarda ama bu piçler her yerde biliyonuz bazen çok kaşıyolar beni ayarım kaçıyo cok sukur bu sayfada öyle bisey yok zaten kimsede yok :)) cok konustum k.bakmayin ve

Unutmayın gömleğimiz arkadan yırtıldı Allah haklının hesabını er geç sorar

sfm61
Daire Başkanı
15 Kasım 2017 12:26

Kardeşim çok geçmiş olsun büyük bir derdi ucuz atlattın. Neyse ki geride kaldı. Sosyal medya paylaşımları önemli bir delil mutlaka işe yarayacaktır bende hazırladım evrak falan gözaltı şu bu olursam gözlerine sokacam alın diyecem onlarca yüzlerce sayfa resmi kurum evrakı hayatım boyunca bağ bağlantı ilişki alaka kurmadığım bi yapı ile ismimi yan yana andınız alın ister gözünüze ister göt.nüze sokun bu evrakları benim bunlarla bağım bağlantım yok...

Dediğin gibi gruba yeni gelen arkadaşla birlikte 1 martçıların yakınlarında ki baybok iddiası hususu değişim gösterdi bir kaç farklı durum olması normaldir diye düşünüyorum... Ancak şimdi şu var hadi 100 kişi 1 martçıyız bunn 50 si yakınlarında ki baybok iddiası olsun koca teşkilatta egm için diyom yanlızca eşine yakınına bu hata denk gelsinde (hatanın olma payı bile bilimsel olarak imkansıza yakın ip çakışması zoka ya da başka programa ip gömme olayı) o kişide eşi yakını yüzünden işlem görsün :) :) sevgili kuluz vesselam... seçilmişmiyiz laa yoksam...

Sabredecez başka çare bize düşmüyor Av. Ali AKTAŞ tan Allah binlerce kez razı olsun adam ismini mesleğini kariyerini bir kenara attı ve bayboktaki hata olayını ispatladı yazıklar olsubçn o kimselere ki iktidara yalanmak için şak şakçılık eder haksızlığı dillendirmezler...

AZRAİLİN ÇIRAĞI, 6 yıl önce

S.aleyküm arkadaşlar k.bakmayin bi kac gündür problemliydik sfm61 konuyu biliyo beklenen gün geldi çattı onunla uğraştık güzel netice aldık çok şükür. Yeni bi arkadas gelmis sayfaya poyraz hoşgeldin gardaş Allah temize cikarsin insallah.

Poyrazla birlikte kriter durumu biraz degisir gibi oldu ama yogunluga baktigimizda konu net arkadaslar. Yani bizim konularla alakasi olmayan arkadaslarda var illaki ama yogunluk malum konu. Bakanlik acigi oldugu icin baska bi konusu olan arkadaslarıda hazir imzaya cikarken ilistirmislerdir diye dusunuyorum. Yorumlarinizi okudum hepsine katiliyorum. Ben buna papaz derken bana dinsiz diyen götoşlar hala calisiyo zaten en cokta o zoruma gidiyo. Bu arada sfm61 devrem benim face tam madenmiş la haberim yokmus 25 sayfayi gecti cikti aldim fetullah denen sünnetsiz köpeğe hakaret ettigim paylasimlar hergün bi yenisini buluyorum. En yukaridan en asagi herkesin methiyeler dizdigi zaman cok sukur biz yine aynı cizgideymisiz. Cogu 17-25 öncesi. Ha bi boka yararmi bilmiyom ama ben önlerine atayımda akıllarinda soru işareti kalmasın yine bildiklerini yapsinlar önemli degil. Bu arada eşlerdeki malum bok muhabbetindeki problem %90 cozum asamasinda ocagi bulmayacak diye bi bilgi aldim. Bilgiyi ogrendigim kaynak zaten bu kumpasi cözen kisinin ta kendisi. Avukat ali Aktaş ve adli bilirkisi Koray peksayar. Yine kimseye isnatta bulunmadan masum insanları tenzih ederek konusuyorum gercekten bu boku kullanan ama ustunu örtmeye calisan biri varsa kusurabakmasın at yapraanı alır. İcerikler patır patır geliyo devletimiz kullananla kullanmayanin farkinda cellat dedikleri savcinin yanindan elimizi kolumuzu sallayarak ciktik cok sükür... Allah kimseyi iftiraya uğratmasın fetonun kurdugu en büyük kumpasta aciga ciktı ve sonuc alinacak insallah. Bu bayboku bırakın kullanmayı 15 temmuzdan önce adını bile duyan bir asker polis varsa katiksiz vatan hainini fetullahin köpeği süzme o.cocugudur. hem boku yediler hem millete sıçrattılar ulan Allah Allah deyip yatıp kalktınız hiç mi inanmadınız o Allaha... neyse agiz dolusu küfür edesim varda karar aldım artık sövmeyecem insallah ne forumda ne dışarda ama bu piçler her yerde biliyonuz bazen çok kaşıyolar beni ayarım kaçıyo cok sukur bu sayfada öyle bisey yok zaten kimsede yok :)) cok konustum k.bakmayin ve

Unutmayın gömleğimiz arkadan yırtıldı Allah haklının hesabını er geç sorar

sfm61
Daire Başkanı
15 Kasım 2017 23:46

259 u unutçaktık nerdeyse :) :)

Nefer3452
Şef
15 Kasım 2017 23:53

Unuttuk her şeyi zaten saymakta sıkıntı geliyor artık bana 400 ü sayan var onları görünce iyice kötü oluyorum :)

sfm61, 6 yıl önce

259 u unutçaktık nerdeyse :) :)

sfm61
Daire Başkanı
16 Kasım 2017 01:37

Hoşgeldi 260 kırdık iyice kafayı :) ;)

sfm61
Daire Başkanı
16 Kasım 2017 14:33

Sayfayı başa taşıyalım :)

Poyraz1734
Aday Memur