Editörler : crops35
13 Mart 2017 14:53

Kardeşlerim engelliye hakkını veren kim

Evet Engelli Kardeşlerime Haklarını Allah CC izni ile veren Kim; Tabiki Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN. Şimdiye kadar hep torpili olan işe girdi. engelli diye kimse işe almadı, Kendi Anne ve Babası bile yeri geldi bakımı zor dedi engellinin hastanın yaşlının bakmadı. Liderimiz bir bakım parası çıkarttı Vallahi çevremdeki insanlar 20 yıldır sağlam anne babasına bakmayan insanlar yataktan kalkamayan atalarına sırf 2020 maaşı için bakıyorlar. Tayyip Erdoğan dan önceki Engelli kardeşlerimin yaşamları ile bu günkü yaşamları aynı değil. arada Vallahi çag var resmen Avrupa standartlarının üstünde. , O Yüzden Kardeşlerim Referandumda EVET veriniz . Ben Engelliye hastaya yaşlıya sahip çıkan sadece tek lider gördüm. o da Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN.. 16 Nisanda Kendin için geleceğin için EveT EveT Evet Evet Evet oyu kullan

muhammet1903
Şube Müdürü
13 Mart 2017 15:05

Propaganda yeri değil burası arkadaş herkes neyin ne olduğunu biliyor.

Herkesin kendıne göre muhakeme yeteneği var

Burası forum

İnsanlar buraya sorunlarını dile getirip çözüm aramak için yazıyor.Yahut bilmediği bişeyi danışmak istiyor istişare ediyor.

Senin ucuz siyasi zırvalarını dinlemek için değil.

ertugrullbey
Aday Memur
13 Mart 2017 15:07

tamam işte. Engelli Kardeşime Tayyip ERDOĞAN sahip çıktı bende onun için EveT verin

ertugrullbey
Aday Memur
13 Mart 2017 15:08

Sayın RTE olmasaydı beni insan yerine koyan yoktu bu siyaset değil

13 Mart 2017 15:44

şuanda varmı ?

ertugrullbey, 7 yıl önce

Sayın RTE olmasaydı beni insan yerine koyan yoktu bu siyaset değil

ertugrullbey
Aday Memur
14 Mart 2017 13:21

özsev5860 rumuzlu kardeşim. İfade ayrı hakaret ayrı bu nedenle bu yazıyı oku

Türk Ceza Kanunu? nun 125-131 maddeleri arasında düzenlenmiş olan hakaret suçu; yüz yüze, sesli iletişim araçlarıyla, seslerin kaydedilmesiyle, görüntülü olarak, alenen yahut gıyaben veya basın yayın organları aracılığıyla işlenebildiği gibi internet vasıtasıyla da işlenebilmektedir.

Hakaret suçu kişinin şeref ve haysiyeti ile ilgili yapılan onur kırıcı ve aşağılayıcı söz ve içerikleri kapsamaktadır ve soruşturması ile kovuşturulması mağdurun şikayetine tabidir. Mağdurun söz konusu hakaretten haberi olmaması durumunda şikayete tabi suçlarda bulunan zamanaşımı süresi başlamamış kabul edilmelidir.

Günümüzde internet üzerinden işlenen hakaret suçu bakımından en sık rastlanılan türler arasında e-mail ile hakaret, sosyal paylaşım platformlarındaki(örneğin facebook,twitter vb.) üyelik hesapları kullanılarak hakaret, blog ve kişisel web siteleri üzerinden içerik ve haberler vasıtasıyla hakaret yer almaktadır.

Hakaret suçu bakımından mağdurun suç duyurusu ile başlayacak ceza yargılaması sürecinde suçu işlediği iddia edilen failin bulunması, failin meydana getirdiği fiilin suç unsuru taşıması ve söz konusu fiilin fail tarafından işlendiğinin ispat edilmesi gerekmektedir. İnternet aracılığıyla hakaret bakımından kimi zaman failin kim olduğu tespit edilememektedir. Ya da söz konusu haksız fiil olan hakaret eyleminin yer aldığı içerik yayından kaldırılmakta ve bazen de delil olarak kullanılması engellenmektedir.

Hakaret suçunu işlediği iddia edilen failin gerçek kimlik bilgileri ile söz konusu eylemi gerçekleştirmediği durumlarda sosyal medya ve internet mühendisliği çalışmaları neticesinde gerçek kimlik bilgilerine kimi zaman ulaşılabilmekte iken, Bilişim Hukuku bakımından IP tespiti, internet servis sağlayıcıları aracılığıyla kimlik tespiti ve emniyet teşkilatının bilişim departmanları ipucu elde edilmeye çalışılmaktadır

Ozsev5860
Şube Müdürü
14 Mart 2017 17:37

Ne kadar bilincli bir engelli erkek. Git hakkini ara ozaman madem bukadar seyi biliyosun?? Sen kimsin ki beni tehdit ediyon dava acmakla soylesene?? Buyur her yol hak senin gibilerli cok gordum cok bilmis. Siyaset propaganda bu forumun konusu degill burda senin gibilerin isi yok anladin mi?? Burda bisey biliyosan soylersin bi duyum aldiysan paylasirsin engelli atamalariyla gysyle veya haklarla. Git siyasetinii baska yerde yap!!

Alparslan murat
Aday Memur
14 Mart 2017 21:08

Engelliden hizmetli olmaz HAYIR HAYIR HAYIR

ertugrullbey
Aday Memur
15 Mart 2017 08:47

kardeşim siz okumuyorsunuz hala kişiliğime hakaret ediyorsun. sen kimsin diyerek. orada dava açarım tehdidi gibi bir cümle varmı. dava açmak tehdit değil haktır. ben kendi düşüncemi söyledim. sen hakaret ediyorsun. yapma. sevgiye mecbur değilsin fakat saygıya meeccbbbuurrsssuuuunnnnn.

Allah cc emanet ol

ertugrullbey, 7 yıl önce

özsev5860 rumuzlu kardeşim. İfade ayrı hakaret ayrı bu nedenle bu yazıyı oku

Türk Ceza Kanunu? nun 125-131 maddeleri arasında düzenlenmiş olan hakaret suçu; yüz yüze, sesli iletişim araçlarıyla, seslerin kaydedilmesiyle, görüntülü olarak, alenen yahut gıyaben veya basın yayın organları aracılığıyla işlenebildiği gibi internet vasıtasıyla da işlenebilmektedir.

Hakaret suçu kişinin şeref ve haysiyeti ile ilgili yapılan onur kırıcı ve aşağılayıcı söz ve içerikleri kapsamaktadır ve soruşturması ile kovuşturulması mağdurun şikayetine tabidir. Mağdurun söz konusu hakaretten haberi olmaması durumunda şikayete tabi suçlarda bulunan zamanaşımı süresi başlamamış kabul edilmelidir.

Günümüzde internet üzerinden işlenen hakaret suçu bakımından en sık rastlanılan türler arasında e-mail ile hakaret, sosyal paylaşım platformlarındaki(örneğin facebook,twitter vb.) üyelik hesapları kullanılarak hakaret, blog ve kişisel web siteleri üzerinden içerik ve haberler vasıtasıyla hakaret yer almaktadır.

Hakaret suçu bakımından mağdurun suç duyurusu ile başlayacak ceza yargılaması sürecinde suçu işlediği iddia edilen failin bulunması, failin meydana getirdiği fiilin suç unsuru taşıması ve söz konusu fiilin fail tarafından işlendiğinin ispat edilmesi gerekmektedir. İnternet aracılığıyla hakaret bakımından kimi zaman failin kim olduğu tespit edilememektedir. Ya da söz konusu haksız fiil olan hakaret eyleminin yer aldığı içerik yayından kaldırılmakta ve bazen de delil olarak kullanılması engellenmektedir.

Hakaret suçunu işlediği iddia edilen failin gerçek kimlik bilgileri ile söz konusu eylemi gerçekleştirmediği durumlarda sosyal medya ve internet mühendisliği çalışmaları neticesinde gerçek kimlik bilgilerine kimi zaman ulaşılabilmekte iken, Bilişim Hukuku bakımından IP tespiti, internet servis sağlayıcıları aracılığıyla kimlik tespiti ve emniyet teşkilatının bilişim departmanları ipucu elde edilmeye çalışılmaktadır

ertugrullbey
Aday Memur
15 Mart 2017 08:51

aşağıdaki cevabın çok ayıpı. Eleştir . tartış. yorum yap fakat hakaret edemezsin böyle bir hakkın Türk Ceza Kanunu? nun 125-131 maddeleri arasında yok.

Seni hala insan yerine koyan yok merak etme git baska yerde anir. Burasi siyaset yeri degil senin gibi kopeklerin lafiylada hareket edecek degiliz. Kafam eser evet derim isime gelmez hayir derim sen kimsin???

ertugrullbey, 7 yıl önce

kardeşim siz okumuyorsunuz hala kişiliğime hakaret ediyorsun. sen kimsin diyerek. orada dava açarım tehdidi gibi bir cümle varmı. dava açmak tehdit değil haktır. ben kendi düşüncemi söyledim. sen hakaret ediyorsun. yapma. sevgiye mecbur değilsin fakat saygıya meeccbbbuurrsssuuuunnnnn.

Allah cc emanet ol

ertugrullbey
Aday Memur
15 Mart 2017 08:53

varki cevap yazıyorsun. kaide alıyorsun ve otomatik olarak kendi tezinizi çürütüyorsun. Allah CC emanet Ol. Kal sağlıcakla

bayramokachi-06, 7 yıl önce

şuanda varmı ?

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi