Editörler : gubaz
17 Mart 2017 11:25   

Vodafone discover programı

Arkadaşlar şubat ayı başında genel yetenk testi yollamışlardı. O testten sonra herhangi bir geri dönüş alan var mı acaba?

17 Mart 2017 12:18

SETAV
Aday Memur

Şubat ayı başında gy ye girip geri dönüş almadiysan elenmiş olma ihtimalin yuksek. Ben ve sınava giren arkadaşlarım hep 1 hafta içerisinde bir sonraki aşama için bilgilendirildik

17 Mart 2017 12:32

DemBaba1903
Aday Memur

Şubat ayı başında gy ye girip geri dönüş almadiysan elenmiş olma ihtimalin yuksek. Ben ve sınava giren arkadaşlarım hep 1 hafta içerisinde bir sonraki aşama için bilgilendirildik

SETAV, 4 yıl önce - Alıntıya git

Cevabın için teşekkür ederim. Başkalarına da sormuştum. Onlar da dönüş olmadı demişti. Ama dediğin gibi olabilir. Mail atmadan önce buraya da yazayım diye düşündüm.

17 Mart 2017 21:51

trkltn
Aday Memur

Ben iki gün önce online mülakat için dönüş aldım. Bugün online mülakatı tamamladım. Toplam 9 sorudan oluşuyor.4 tanesi video şeklinde.Bu dördünden ikisi türkçe ikisi ingilizce.

18 Mart 2017 15:00

baltaci11
Aday Memur

Bende dün online mülakat maili almıştım. Bugün yaptım, çok kasıntı bir sistem maalesef. İK lar için iyi olabilir ama kameraya bakıp konuşmak biraz zor oldu.

20 Mart 2017 21:51

okutanmetu
Aday Memur

Ben bugün mail aldım. Dijital mülakat olacakmış. Bilgisi olan var mı acaba nasıl oluyor, neler soruluyor? Teşekkürler..

25 Mart 2017 20:28

ismail93
Aday Memur

Merhaba,Ben 15 Şubatta video mülakat aşamasına katıldım ancak hala olumlu/olumsuz bir geri dönüş alamadım.Bir sonraki aşama olan ingilizce sınavına davet alan oldu mu acaba bilgisi olan var mı?

26 Mart 2017 11:18

iibfligenc
Aday Memur

İngilizce testini de çözdüm hala dönüş olmadı. Dönüş alan var mı

29 Mart 2017 20:39

Zehra Tugce
Aday Memur

Arkadaşlar ingilizce testinden sonra dönüş alan var mı?

29 Mart 2017 21:27

trkltn
Aday Memur

Bana ingilizce testi bile gelmedi ne zaman yaptiniz video mulakatı?

21 Nisan 2017 00:33

buenociko
Kapalı

arkadaşlar merhaba,

grup mülakatına davet alan var mı

26 Nisan 2017 23:14

ceterispa
Aday Memur

İngilizce testinden sonra dönüş alan var mı?

05 Mayıs 2017 15:24

iibfligenc
Aday Memur

Bugün cv mi görüntülemişler tekrar. Dönüş alan oldu mu?

06 Mayıs 2017 14:01

Zxczxczx
Aday Memur

Hakkaten ya mülakatlar olmadı mı yani daha? Hiç sanmıyorum arkadaşlar biz aranmadık bence ama olumsuz da dönmediler. Peki şunu sorayım ingilizce sınavından sonra olumsuz dönüş alan oldu mu?

06 Mayıs 2017 14:09

Zxczxczx
Aday Memur

Benim de özgeçmişimi görüntülemişler sabah bi kez daha. Sürecin sonlanmadığını anladım ben burdan. İnsallah??

07 Mayıs 2017 20:46

buenociko
Kapalı

benim içeriden kesin öğrendiğime göre olumsuz da olsa dönüşler kesin olacakmış

07 Mayıs 2017 20:58

Zxczxczx
Aday Memur

benim içeriden kesin öğrendiğime göre olumsuz da olsa dönüşler kesin olacakmış

buenociko, 3 yıl önce - Alıntıya git

Grup mülakatları oldu mu biliyo musunuz siz?

07 Mayıs 2017 21:12

buenociko
Kapalı

Grup mülakatları oldu mu biliyo musunuz siz?

Zxczxczx, 3 yıl önce - Alıntıya git

Ben grup mülakatına çağırıldım evet ama sonrasında bireysel mülakat olacaktı henüz onun için araranmadım

07 Mayıs 2017 21:15

Zxczxczx
Aday Memur

Ben grup mülakatına çağırıldım evet ama sonrasında bireysel mülakat olacaktı henüz onun için araranmadım

Anladım tesekkürler :) grup mülakatına çağrılmayanlar olarak elendik sanırım biz

07 Mayıs 2017 21:18

buenociko
Kapalı

Anladım tesekkürler :) grup mülakatına çağrılmayanlar olarak elendik sanırım biz

Zxczxczx, 3 yıl önce - Alıntıya git

ben nisan ortasında gitmiştim mülakata nisan sonuna kadar grup mülakatlarını tamamlayacaklarını söylemişlerdi ama emin değilim bitirememiş olabilirler belki.

İK'sına mail atıp durumu sorabilirsiniz belki

07 Mayıs 2017 21:34

Zxczxczx
Aday Memur

ben nisan ortasında gitmiştim mülakata nisan sonuna kadar grup mülakatlarını tamamlayacaklarını söylemişlerdi ama emin değilim bitirememiş olabilirler belki.

İK'sına mail atıp durumu sorabilirsiniz belki

Vodafone ik sına ulaşmak için nereye mail atmalıyım bakındım ama bulamadım da

Toplam 214 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?