Editörler : gubaz
04 Nisan 2018 19:14

Arthur00
Memur

Neyse çokta beklemeye gerek kalmadı sanirim ozaman..

04 Nisan 2018 19:15

Arthur00
Memur

Maille mı belirttiler acaba?

04 Nisan 2018 19:55

Arthur00
Memur

Çok soru soruyorum ama bir e hangi departmana basvurstunuz?)

04 Nisan 2018 20:39

olalalala
Aday Memur

Ben ingilizceyi 21'inde çözdüm ama henüz bir dönüş yok. Başka arkadaşlar var mı grup mülakatına çağırılan? ve ing testinden kaç gün sonra döndüler arkadaşlar????

04 Nisan 2018 20:41

olalalala
Aday Memur

Bugün tam 2 hafta oldu. Galba olumsuz ....

05 Nisan 2018 09:25

Arthur00
Memur

Arkadaşlar vodafone attigim mail sonucu gelen bilgi de assesmentlerin hala devam ettigini ve nisan ayı sonuna kadar devam edeceği ve assesmentlere davet edilecek olan adayların henüz hepsinin belirlenmediği bu nedenle olumlu/olumsuz geri donmediklerini yazmışlar ve son olarakta biraz daha beklemek gerek diye eklemişler. Umarim faydalı olmuştur.

05 Nisan 2018 19:07

olalalala
Aday Memur

Arkadaşlar vodafone attigim mail sonucu gelen bilgi de assesmentlerin hala devam ettigini ve nisan ayı sonuna kadar devam edeceği ve assesmentlere davet edilecek olan adayların henüz hepsinin belirlenmediği bu nedenle olumlu/olumsuz geri donmediklerini yazmışlar ve son olarakta biraz daha beklemek gerek diye eklemişler. Umarim faydalı olmuştur.

Arthur00, 2 yıl önce - Alıntıya git

Çok teşekkürler.. Ama bence fazla umutlanmayalım bu saatten sonra

05 Nisan 2018 19:18

olalalala
Aday Memur

yarın sabah 8 de maslakta görüşmeye çağırdılar..ingilizce sınavından 2-3 gun sonra geri donuş aldım

Gizemeral, 2 yıl önce - Alıntıya git

grup mülakatın nasıl geçtiii

07 Nisan 2018 13:00

bsrbsry
Aday Memur

Arkadaşlar, özgeçmişine yakın zamanda bakılan oldu mu?

10 Nisan 2018 18:11

Gizsss
Aday Memur

Arkadaşlar yeni bir gelişme var mı???Varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz...

11 Nisan 2018 20:37

yeniMezunBilgMuh
Aday Memur

Grup mulakatina gittim, cok zevkli geciyor. Nisan sonuna kadar mulakatlar devam ededcek. Umarim isteyen herkese nasip olur :)

11 Nisan 2018 21:44

sinemeceece
Aday Memur

Grup mulakatina gittim, cok zevkli geciyor. Nisan sonuna kadar mulakatlar devam ededcek. Umarim isteyen herkese nasip olur :)

yeniMezunBilgMuh, 2 yıl önce - Alıntıya git

Neler yapılıyor bahsedebilir misiniz genel itibariyle? Bir de süreçten sonra bir teklif alınıyor mu yoksa daha sonra mı dönüyorlar?

11 Nisan 2018 23:51

Aykutkocatrk

Arkadaşlar Vodafone'u arayan var mı acaba ? veya ulaşacağımız mail adresini biliyor musunuz ?

12 Nisan 2018 00:25

sinemeceece
Aday Memur

Maaş hakkında bilgisi olan var mı acaba?

19 Nisan 2018 11:41

watermelonn
Aday Memur

Arthur00, 2 yıl önce - Alıntıya git

Merhaba, hangi adrese mail atmıştınız?

26 Nisan 2018 17:39

Barış2600
Aday Memur

Hala bir cevap gelmedi. Ne zaman cevap verecekler?

15 Ocak 2019 21:33

yigitkrmn
Aday Memur

Burdan yeni dönem için başvuru yapan var mı arkadaşlar?

19 Ocak 2019 17:33

0yingyang0
Aday Memur

Bugün online assessment maili geldi bilgisi olan var mı acaba?

20 Ocak 2019 00:42

yigitkrmn
Aday Memur

Bugün online assessment maili geldi bilgisi olan var mı acaba?

0yingyang0, 2 yıl önce - Alıntıya git

Genel yetenek ve envanter testi o

21 Ocak 2019 23:05

0yingyang0
Aday Memur

Genel yetenek ve envanter testi o

yigitkrmn, 2 yıl önce - Alıntıya git

Sınavı çözdükten sonra hemen video interview geldi. Sizde de aynı şekilde mi? Değerlendirip mi aşamaları yolluyorlar acaba yoksa hepsini yollayıp mı sonra değerlendirme yapacaklar

Toplam 214 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?