Editörler : Cüneyt Barışoglu
14 Nisan 2017 00:33

Alimete34
Memur
benimde wifi hala açikta bekliyorum ben internet i 5 Mart 2016 da ald?m ?ifreyi kimseye vermedim 9 agustos tan beri aç?ktay?m
Onbasi2011, 8 ay önce - Alıntıya git

9 Ağustos beri açıktan iade olmadığına göre bu işi idare hukuka bırakacak anlaşılan.. bende mavi listede açıkta bekliyorum malesef..

14 Nisan 2017 01:04

Onbasi2011
Aday Memur
mavi renk ti c. Savc? s? ile 2 ay önce görü?tüm oda yok dedi belki takipsizlik verir
14 Nisan 2017 09:53

Alimete34
Memur
mavi renk ti c. Savc? s? ile 2 ay önce görü?tüm oda yok dedi belki takipsizlik verir
Onbasi2011, 8 ay önce - Alıntıya git

Benim il İstanbul hocam sizin kurum nedir?

15 Nisan 2017 22:26

AHSA2010
Şube Müdürü

Bugün günlerden mutluluk...Wifiyi ortak kullandığımız kişi bizim interneti kullandığını ordan bylocka girdiğini eşimin fetöyle hiç irtibatı olmadığını kendi yüzünden tutuklu olduğunu itiraf etmiş. Sizlerlede paylaşmak istedim sevincimi darısı bütün masumlara.

16 Nisan 2017 11:53

hopefully.33
Aday Memur

Bende 22 kasım tarihli 677 sayılı KHK ile bylock gerekce gösterilerek ihrac edildim.Maliye Bakanlıgında calısıyordum.Kurumuma gelen Mit listesinde ismim oldugunu ve bu yuzden ihrac edildigimi gayrı resmi sekilde ögrendim.İhracımın üzerinden bes ay gecti.Ne adli ne idari bir işlem görmedim.Kendimi aklamak için bassavcılıga gidip farklı gunlerde farklı savcılara sorusturma talepli kendi elimle dört dilekçe verdiim.Başsavcılık bu dilekçeleri birleştirip görevsizlik kararı vererek valilige göndermiş.Yani bir sonuş elde edemedim.Bylock olma ihtimali kendi acımdan trilyonda sıfır.Kendimi aklamak için bir yol bulamadım.Başka da bir kriter yok.Bylock suclaması yapılıp da bes aydır işlem görmemek normal mi?Acaba 12 ocakta tekrar güncellenen listelerden çıkmış olabilir miyim?Çünkü birinci ve ikinci listelerin mit tarafından tekrar güncellendiği ve 12 ocakta kurumlara tekrar gönderildiği söyleniyor.İade acısından umutlanmalı mıyım?listeden çıkıp çıkmadıgımı kurumumdan ögrenebilir miyim?

23 Nisan 2017 23:16

Hllync
Kapalı

Bugün günlerden mutluluk...Wifiyi ortak kullandığımız kişi bizim interneti kullandığını ordan bylocka girdiğini eşimin fetöyle hiç irtibatı olmadığını kendi yüzünden tutuklu olduğunu itiraf etmiş. Sizlerlede paylaşmak istedim sevincimi darısı bütün masumlara.

AHSA2010, 7 ay önce - Alıntıya git

Çok sevindim gözünaydın canım... Demiştim sana umutsuz olma diye Allah doğrunun yardımcısıdır er yada geç adalet tecelli edecek

25 Nisan 2017 18:23

AHSA2010
Şube Müdürü

Çok sevindim gözünaydın canım... Demiştim sana umutsuz olma diye Allah doğrunun yardımcısıdır er yada geç adalet tecelli edecek

Hllync, 7 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler... Sonuda güzel olur inşallah.

09 Temmuz 2017 17:28

mavikirmizi
Şube Müdürü

Güncel

09 Temmuz 2017 20:38

d.s.m
Şef

Mahkemem Ağır Ceza'da devam ediyor.Sanırım Kasım ayı gibi beraat alırım.

09 Temmuz 2017 20:41

mavikirmizi
Şube Müdürü

Mahkemem Ağır Ceza'da devam ediyor.Sanırım Kasım ayı gibi beraat alırım.

d.s.m, 5 ay önce - Alıntıya git

Başkasına verdiği hattan dolayı takipsizlik alanlar var mı

09 Temmuz 2017 20:55

d.s.m
Şef

Başkasına verdiği hattan dolayı takipsizlik alanlar var mı

mavikirmizi, 5 ay önce - Alıntıya git

Benim durumda aynı

09 Temmuz 2017 21:00

mavikirmizi
Şube Müdürü

Benim durumda aynı

Neden dava açıldı ki anlamadım bana soruşturma aşamasında adli kontrol verildi birde bu sebepten takipsizlik alanlar neden dava açıldı size..

09 Temmuz 2017 21:34

d.s.m
Şef

Neden dava açıldı ki anlamadım bana soruşturma aşamasında adli kontrol verildi birde bu sebepten takipsizlik alanlar neden dava açıldı size..

Şefim dua et sadece dava açılmış.Ben 7 ay yattım.

09 Temmuz 2017 21:43

mavikirmizi
Şube Müdürü

Şefim dua et sadece dava açılmış.Ben 7 ay yattım.

Başkasına verdiğiniz hat nedeniyle neden 7 ay yattınız ilk defa duyuyorum böyle bir şey geçmiş olsun bu arada

09 Temmuz 2017 22:11

d.s.m
Şef

Başkasına verdiğiniz hat nedeniyle neden 7 ay yattınız ilk defa duyuyorum böyle bir şey geçmiş olsun bu arada

Teşekkür ederim sağolun.

09 Temmuz 2017 23:14

harrani
Şef

Ahsa kardeşim çok sevindim. İnşallah iade olduğunu göreceğiniz günler de gelir. Çok geçmş olsun.

26 Ağustos 2017 14:04

Meske
Aday Memur

Ben takipsizlik alalı 4_5 Ay oldu amma hiç bir gelişme yok ..... Komisyona yolladım sadece tükendim artık....bıktım artık ve yoruldum.

26 Ağustos 2017 14:08

ahwifiah
Aday Memur

Ben takipsizlik alalı 4_5 Ay oldu amma hiç bir gelişme yok ..... Komisyona yolladım sadece tükendim artık....bıktım artık ve yoruldum.

Meske, 3 ay önce - Alıntıya git

Benimde 8 ay oldu bende komisyona başvuru yaptım ama ses seda yok

26 Ağustos 2017 14:35

16kasim2016
Genel Müdür

Bende 22 kasım tarihli 677 sayılı KHK ile bylock gerekce gösterilerek ihrac edildim.Maliye Bakanlıgında calısıyordum.Kurumuma gelen Mit listesinde ismim oldugunu ve bu yuzden ihrac edildigimi gayrı resmi sekilde ögrendim.İhracımın üzerinden bes ay gecti.Ne adli ne idari bir işlem görmedim.Kendimi aklamak için bassavcılıga gidip farklı gunlerde farklı savcılara sorusturma talepli kendi elimle dört dilekçe verdiim.Başsavcılık bu dilekçeleri birleştirip görevsizlik kararı vererek valilige göndermiş.Yani bir sonuş elde edemedim.Bylock olma ihtimali kendi acımdan trilyonda sıfır.Kendimi aklamak için bir yol bulamadım.Başka da bir kriter yok.Bylock suclaması yapılıp da bes aydır işlem görmemek normal mi?Acaba 12 ocakta tekrar güncellenen listelerden çıkmış olabilir miyim?Çünkü birinci ve ikinci listelerin mit tarafından tekrar güncellendiği ve 12 ocakta kurumlara tekrar gönderildiği söyleniyor.İade acısından umutlanmalı mıyım?listeden çıkıp çıkmadıgımı kurumumdan ögrenebilir miyim?

hopefully.33, 7 ay önce - Alıntıya git

hangi il

Toplam 279 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?