Editörler : alex 10
21 Mart 2017 09:29   

Giresunspor

evet, sevgili ve saygılı hemşerilerim. bizim de bu sene hiç olmadığı kadar şansımız var süper lig için. son iki haftada talihsiz puan kayıpları olmasa çok daha iyi olacaktı.

gelin, bir sinerji yaratalım biz de. bakın, Malatyalılar Elazığlılar nasıl çalışıyor?? :)

21 Mart 2017 09:34

maskov87
Müsteşar

kalan maçlara baktım da, zor hepsi. Göztepe, sivas, malatya. hepsiyle oynayacağız. şu aşamada play-off'da fena olmaz aslında.

21 Mart 2017 09:48

ice.man
Müsteşar

Malatya çıkacağına Giresun çıksın..

21 Mart 2017 11:20

derderdo
Kapalı

Bence Giresun hakediyor hakem kumpaslarına gelmezse seneye süperligde

21 Mart 2017 11:24

maskov87
Müsteşar

hay ağzınız bal yesin.

ben de ümitliyim bu sezon. kadro kalitemiz diğerleri kadar iyi değil ama hocamız çok iyi. taraftar da hakkediyor süper ligi.

21 Mart 2017 11:46

ice.man
Müsteşar

hay ağzınız bal yesin.

ben de ümitliyim bu sezon. kadro kalitemiz diğerleri kadar iyi değil ama hocamız çok iyi. taraftar da hakkediyor süper ligi.

maskov87, 2 yıl önce - Alıntıya git

Akhisar gibi , Gençler gibi, taraftarı olmayıp ortalamayı sıfırın altına çeken takımlar olacağına Giresun gibi Göztepe gibi Sivas gibi takımlar olmalı süper ligde.Es es i de atlamamak gerek tabi. onlar da olmazsa olmaz. ama mustafa denizliyle değil.

21 Mart 2017 11:48

maskov87
Müsteşar

Akhisar gibi , Gençler gibi, taraftarı olmayıp ortalamayı sıfırın altına çeken takımlar olacağına Giresun gibi Göztepe gibi Sivas gibi takımlar olmalı süper ligde.Es es i de atlamamak gerek tabi. onlar da olmazsa olmaz. ama mustafa denizliyle değil.

ice.man, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kocaeli ve Ankaragücü bence olmazsa olmazlar.

bir de elbette samsunspor. bu takımlar şart. taraftarsız takımların tamamı düşürülmeli. seyir zevkini de yok ediyorlar.

21 Mart 2017 11:53

ice.man
Müsteşar

Valla şöyle bir lig kursam nasıl olur :

Fenerbahçe

Galatasaray

Beşiktaş

Başakşehir (Oynadığı toptan dolayı,yoksa seyircisi zaten yok)

Bursaspor

Eskişehirspor

Sakaryaspor

Kocaelispor

Ankaragücü

Göztepe

Karşıyaka

Adana Demirspor

Konyaspor

Kayserispor

Sivasspor

Antalyaspor

Samsunspor

Gaziantepspor

21 Mart 2017 12:59

maskov87
Müsteşar

başakşehir de olmamalı bence. yakın zamanda zaten olmayacaklarını da düşünüyorum, para muslukları kesilince.

Karşıyaka - Göztepe çıksa şahane olur. derbi gibi derbi :)

21 Mart 2017 13:19

Kerem-Cem.80
Müsteşar

Adanademirspor (ki benim takımım) varsa Adanasporda olmalı :)

21 Mart 2017 13:58

maskov87
Müsteşar

oooooo

her ilden iki takım olacaksa bizden çotanak gençlikspor da çıkmalı :p

21 Mart 2017 14:28

o.b.
Genel Müdür

Malatya çıkacağına Giresun çıksın..

iceman malatyayı niye sevmiyon merak ettim. ama istediğin zor biraz fark 10 puanın üzerinde.

21 Mart 2017 14:39

o.b.
Genel Müdür

inş giresun çıkar. ikinci olarak ya da play off oynayarak.

21 Mart 2017 14:43

maskov87
Müsteşar

malatya buradan vermez, Giresun'un ikincilik şansı var ama es es asıl favori bence. o yüzden ilk 6 önemli. Göztepe, sivas da var çünkü.

bir de şu 1.lig çok tuhaf ciddi anlamda, herkes herkesi yenebiliyor.

21 Mart 2017 14:48

hopali
Editor

Fenerbahçe

Galatasaray

Beşiktaş

Bursaspor

Eskişehirspor

Sakaryaspor

Kocaelispor

Ankaragücü

Göztepe

Karşıyaka

Adana Demirspor

Konyaspor

Kayserispor

Sivasspor

Antalyaspor

Samsunspor

Gaziantepspor

90 larda Bu Takımların Maçlarını Fındık Bahçesinde Dala Asılı Pilli Radyodan Dönüşümlü Olarak Dinlerdim.Hemen Hemen Hepsi Aynı Ligdeydi. Heyecanı Farklıydı;)

21 Mart 2017 14:51

ice.man
Müsteşar

iceman malatyayı niye sevmiyon merak ettim. ama istediğin zor biraz fark 10 puanın üzerinde.

o.b., 2 yıl önce - Alıntıya git

Sevmemek değil hocam ama denk geldiğim maçlarında kayrılıyor gibi geldi bana. Diğer taraftan göztepeye öyle böyle hatalar yapılmıyor.

yoksa malatya da süper ligde karabükten az katkı sağlamayacaktır.

21 Mart 2017 15:55

o.b.
Genel Müdür

Sevmemek değil hocam ama denk geldiğim maçlarında kayrılıyor gibi geldi bana. Diğer taraftan göztepeye öyle böyle hatalar yapılmıyor.

yoksa malatya da süper ligde karabükten az katkı sağlamayacaktır.

ah be hocam keşke bu ligi ilk haftadan beri takip etseydin. anlardın da neyse. polemiğe gerek yok.

21 Mart 2017 17:26

ice.man
Müsteşar

ah be hocam keşke bu ligi ilk haftadan beri takip etseydin. anlardın da neyse. polemiğe gerek yok.

o.b., 2 yıl önce - Alıntıya git

Senin kadar takip etmiyorum hocam ne yalan söyleyeyim. Ama lehine hata yapıldığını da kabul etmek lazım ;)

21 Mart 2017 22:05

derderdo
Kapalı

90 larda Bu Takımların Maçlarını Fındık Bahçesinde Dala Asılı Pilli Radyodan Dönüşümlü Olarak Dinlerdim.Hemen Hemen Hepsi Aynı Ligdeydi. Heyecanı Farklıydı;)

hopali, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bence Diyarbakırspor yada Vansporda

Ligimizde olmalıki doğuylada spor dostluk köprüsu kurulsun oralarlada kaynaşılsın terör yüzünden bölge halkı ve gençlere heycan gelsin.

22 Mart 2017 00:34

maskov87
Müsteşar

Bence Diyarbakırspor yada Vansporda

Ligimizde olmalıki doğuylada spor dostluk köprüsu kurulsun oralarlada kaynaşılsın terör yüzünden bölge halkı ve gençlere heycan gelsin.

derderdo, 2 yıl önce - Alıntıya git

evet, kesinlikle. Diyarbakırspor lazım bence zaten lige. coulabillyy de gelir tekrar hem :)

spor önemlidir bu konularda, birleştirir.

22 Mart 2017 08:47

o.b.
Genel Müdür

Fenerbahçe

Galatasaray

Beşiktaş

Bursaspor

Eskişehirspor

Sakaryaspor

Kocaelispor

Ankaragücü

Göztepe

Karşıyaka

Adana Demirspor

Konyaspor

Kayserispor

Sivasspor

Antalyaspor

Samsunspor

Gaziantepspor

iceman seni kınıyorum. türk sporunda namağlup şampiyon olan, brezilya milli takımından 4 as oyuncu alan, ülkemizi balkan kupasında ve uefa kupasında temsil eden, 4 büyük takımı tek sezonda yenebilen ilk takım olan, doğu anadolu bölgesinde süper ligde en çok top oynayan, 90 yılında şike ile düşürüldüğü mahkeme tarafından onaylanan ama hakkı verilmeyen bir takımı bu listeye almıyorsun

Toplam 185 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?