Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
12 Şubat 2019 15:03

ice.man
Müsteşar

hakemin bize verdiği enteresan penaltı sayesinde aldık 1 puanı kaçtık.

kalacaz biz, afyon düşer.

maskov87, 5 ay önce - Alıntıya git

bu hafta yendik yendik yoksa geçmiş olsun. geçen hafta sahamızda adanaya yenilmesek en azından şimdi adana da potadaydı. bakalım 2-3 maçlık seri yapan kurtarır.

12 Şubat 2019 15:08

maskov87
Müsteşar

bu hafta yendik yendik yoksa geçmiş olsun. geçen hafta sahamızda adanaya yenilmesek en azından şimdi adana da potadaydı. bakalım 2-3 maçlık seri yapan kurtarır.

ice.man, 5 ay önce - Alıntıya git

hocam sizin fikstüre baktım da, maalesef siz gidicisiniz :)

12 Şubat 2019 15:13

ice.man
Müsteşar

hocam sizin fikstüre baktım da, maalesef siz gidicisiniz :)

Eskişehirin Gençleri yenmesi beklenmedik puanlar oldu. Biz de yenmeliyiz diyecem de sahamızda bi Karabüğü yenebildik :DD

18 Şubat 2019 09:14

maskov87
Müsteşar

tüü sizin abv

18 Şubat 2019 09:16

ice.man
Müsteşar

İyi yendik :)

18 Şubat 2019 09:17

maskov87
Müsteşar

İyi yendik :)

ice.man, 5 ay önce - Alıntıya git

tebrik ederiz hocam. içerde dışarda yendiniz bizi.

tutamadım oltan'ı

18 Şubat 2019 09:19

ice.man
Müsteşar

o da ilginç oldu hakikaten. şanssızlığınız Yusuf şimşeğin ilk maçı olması oldu. daha önce sürünüyodu topçular dün deli dana gibi koştular.. baya güzel maç oldu.. yalnız Giresun nasıl o kadar çok gol kaçırdı anlamadım.çizgideki adamın üstüne vurdu topu.

25 Şubat 2019 09:15

maskov87
Müsteşar

sıkı tutunun, düşüyoruz.

25 Şubat 2019 09:39

ice.man
Müsteşar

sıkı tutunun, düşüyoruz.

Afyonun fikstürü zor hocam. Ben hala Afyon düşer diyorum. Yazık oldu saçma sapan hatayla puan alabileceğimiz maçı kaybettik.

Ama Giresun moral olarak bitmiş heralde, sahasında rakip 10 kişi kaldıktan sonra yenilmiş.

Bu hafta Afyon - Gençlerbirliği , Adana - Giresun maçları var..

25 Şubat 2019 09:50

gakkkos
Yasaklı

Giresun gerçekten çok kötü gidiyor son 17 maçta sadece karabükü yendi görünen odur ki giresun afyon Elazığspor üçlüsünden ikisi gidici 22-21-20 puanlar

04 Mart 2019 12:11

maskov87
Müsteşar

cuma akşamı seyrettim maçı, yine saç baş yolduran goller kaçırdık. ama en azından yenilmedik. artık parola bu, yenemiyorsan (yenemiyorlar zaten) yenilme.

04 Mart 2019 12:16

ice.man
Müsteşar

Bu hafta Boluluyuz :)

haftaya da berabere :)

07 Mart 2019 15:41

maskov87
Müsteşar

şehir kenetlendi, topçuların evleri tek tek fişlendi, olumsuz bir sonuçta ortalık yangın yeri.

o yüzden galibiyet kaçınılmaz bu hafta

11 Mart 2019 08:09

maskov87
Müsteşar

şehir kenetlendi, topçuların evleri tek tek fişlendi, olumsuz bir sonuçta ortalık yangın yeri.

o yüzden galibiyet kaçınılmaz bu hafta

bu hafta galibiyet beklediğimiz üzere geldi. haftaya da içerdeyiz. yine yeneriz ve orta sıralara çıkarız.

efferen.

12 Mart 2019 09:05

maskov87
Müsteşar

burnu uzun hemşerilerim mutlu, huzurlu, inançlı. bir galibiyet kenetledi şehri.

bu hafta da kazanırız. yeteneksiz ama süratli zencilerimiz iş yapıyor.

18 Mart 2019 10:48

maskov87
Müsteşar

cuma akşamı seyrettim maçı, yine saç baş yolduran goller kaçırdık. ama en azından yenilmedik. artık parola bu, yenemiyorsan (yenemiyorlar zaten) yenilme.

maçı izleyemedim ama yine 0-0'a yatmışız. olsun, artık 1 puan 1 puan toplayıp karabük'ü yenecez. kalacaz bu ligte.

18 Mart 2019 10:51

ice.man
Müsteşar

İstanbulspor düşsün. Afyon şu 2 haftayı aşağı düşmeden atlatırsa önümüz açık. Giresun düşmez bence. elazığ da gitti zaten.

18 Mart 2019 10:53

Kerem-Cem.80
Editor

İstanbulspor düşsün. Afyon şu 2 haftayı aşağı düşmeden atlatırsa önümüz açık. Giresun düşmez bence. elazığ da gitti zaten.

ice.man, 4 ay önce - Alıntıya git

ES ES kurtulsun baska istegimiz yok (:

18 Mart 2019 10:54

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

ice.man, 4 ay önce - Alıntıya git

Gakko maalesef düştü toplama kalitesiz takım bu kadar atopçu alacaklarına mevcut oyuncular ilk yarı afyona afyonda 4-0 yapan adanademiri adana da yenen elazığspor futbolcuları parası ödenseydi bu takım ilk 10 da olurdu sahipsiz kaldık selçuk öztürk enkaz aldı ve Elazığsporumuz alt lige düştü diğer takım umarım istanbulspor olur

18 Mart 2019 10:56

ice.man
Müsteşar

ES ES kurtulsun baska istegimiz yok (:

Kerem-Cem.80, 4 ay önce - Alıntıya git

es es i aşağı alacağız kusura bakmasınlar...

Toplam 185 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?