Editörler : Cüneyt Barışoglu
25 Mart 2017 21:07   

Lisans mezunu yardimci hizmetler sinifi calisanlari

Emsallerimiz ek gösterge alırken bizler alamamaktayiz. Okuduğumuz alanlardada da sinav açılmadığı için uygun branşlara gecememekteyiz. Durum böyle iken hiç olmasa yardimci hizmet sınıfının makus kaderini değiştirmek için ugrasalim. Sinifimizin genel idare hizmetleri sınıfına aktarılması için mücadele efelim. Nimeti etkin bir şekilde kullanalım.hiç masa ayda bir taleplerimiz için dilekce yazalım. Sosyal medyayı genel idare hizmetleri sınıfını aktarılması konusunda farkindalik yaratalim

26 Mart 2017 14:02

hizmetli madur
Aday Memur

Nasıl savunacağız peki lisans mezunları hakkımı nasıl koruyacağız bela okunacak hale geldik artık ama sabır lisans mezunuyum lanet gele sizin hakkınızda sizden medet umanlar. Kabahat Kiss ye girelim güvenmiyorum ben artikin

26 Mart 2017 14:31

biyologkafkas
Daire Başkanı

Hizmetli madur rumuzlu arkadaşım hiç bir zahmete katlanilmadan çilesini çekmeden mutluluk yakalanmiyor. Hiç kimsenin elinde adası yok. Düzel deyince duzelmiyor. Lakin birlikte hareket edilerek hükümete durumumuzu anlatmamız gerekir. Bu düzenlemeleri siyaset yapmaktadır. Kurumlarımızın En ust amirine bakandir. Kurullarımızda dilekce yazarak haklılığımızı anlatacağız. Siyaset yapanlara haklılığımızı anlatacağız. Bunu sadece senin yapman etkili olmaz. Binlerce yardimci hizmetliker arkafasim yapacak. Sen kendi kurumunfaki yardimci hizmete duyur. Ben kendi kurumudaki yardimci hizmete duyurayam. Bak bir anda kac kişi olacağız. Gelin birlikte hareket edelim. Gorevde yükselen yine yukselsin milletin aklında şu var zaten kurum gorevde yukselme sinavi açtı ben kurtuldum diyor bu iş yardimci hizmete zarar veriyor. Gelin kurtulan kadar dahi birlkkte calisalim

27 Mart 2017 10:02

hizmetli madur
Aday Memur

arkadaşım valahi takmıyorlar binler ce kez yazdım lisans mezunuyum masa da çalışıyorum vallahi ekmek davası olmazsa ben hayatta bu hizmette çalışmadım. yazık ki onlara zaten bizden destek beklemesinler. bizim işimizi yapmıyorlar ve oh masa da oturmayı biliyorlar... yazdık yok ben 1 yıldır yazıyorum baktım olmuyor kpss ve yüksek lisanımı tamamlıyorum .. yine yazalım bakalım

27 Mart 2017 17:12

biyologkafkas
Daire Başkanı

Bikmayalim.insanlara sevk verelim ki tekrar tekrat yazalım. Pes etsek iyisi okacak

27 Mart 2017 17:42

snrsnrsnr
Aday Memur

arkadaşlar kurum değişikliği düşünüyorum. Başka çaremiz de kalmadı zaten. kaç yıldır gys bekliyoruz. 2 tane lisans diploması var bende ama sürünmeye devam ediyoruz.

Benim sormak istediğim şu; Emniyette teknisyen yardımcısıyım. Kurum değişikliği ile hangilerine başvurabiliriz? Çevre-orman, Meteoroloji, Devlet hava meydanları gibi yerlerde teknisyen yardımcısı kadrosu var mı? (Buralarda yükselme sınavı ara ara oluyor diye yazdım bunları) Bilgilendirir misiniz beni?

27 Mart 2017 17:53

biyologkafkas
Daire Başkanı

Belediye yada üniversiteler gorevdw yukselme sınavını daha iyi yapıyor. Buralara geversen daha kısa sürede yükselirken

27 Mart 2017 17:57

snrsnrsnr
Aday Memur

teşekkür ederim. kurum değiştirmek kolay değil. madem değiştirebileceğiz yükselebileceğimiz insan yerine konulabileceğimiz bir yere geçelim derdindeyim hocam. Üniversiteye de tekn. yard. olarak geçeceğiz belki 2-3 yıl orda da bu işi yapacağız sınav beklerken. belediye ve üniversiteler de teknisyen yardımıcısına memur olarak bakmıyor. belki diğerleri iyidir diye onları yazdım

27 Mart 2017 18:40

biyologkafkas
Daire Başkanı

Sağlık bakanligina gecebilirsen gecsende olur

27 Mart 2017 18:56

snrsnrsnr
Aday Memur

sağlık bakanlığında teknisyen yardımcısı var mı ki?

27 Mart 2017 19:21

biyologkafkas
Daire Başkanı

Olmaz mi kardeş

Gel bende saglik bakanlihindayim teknisyen yatdimcisi kadromuz vardir

27 Mart 2017 20:03

snrsnrsnr
Aday Memur

kardeş ne iş yapıyosunuz orda. bizim gibi amele işleri değildir inşallah?

27 Mart 2017 21:12

devlerinaşkıı
Kapalı

Arkadaşlar Merkez Koceli yardımcı hizmetliler dernegi kuruldu hepimiz üye olalım sayı çogalsın.Başka

28 Mart 2017 07:20

biyologkafkas
Daire Başkanı

Dernegin resmi web sitesi varmi kimler iletisim kuracağız. Iletişim. Resmi web sitesi bekliyoruz.

30 Mart 2017 22:38

devlerinaşkıı
Kapalı

Arkadaşlar Ali Osman Ardın bey le iletişime geçiniz lütfen.numarası.05359306012.

30 Mart 2017 22:39

devlerinaşkıı
Kapalı

(YHS DER)TEKÇATI YARDIMCI HİZMETLER ÇALIŞMA PLATFORMU. FECEBOOK ARAMA MOTORUNDAN ÇIKIYOR.hEP BERABEŞ

30 Mart 2017 23:53

biyologkafkas
Daire Başkanı

Web sitesi kurulduğunda derneğe üye olacağım. Yardimci hizmet ayrı gayri değildir. Hep beraber mucafele edeceğiz. Face book kapattığını için sayganiza giremiyorum

22 Nisan 2017 12:24

disconnectuss
Şef

Lisanstan mezunu oluyorum nasipse.. yhs kadrom. Şu an 11/3 üm. (Lise mezunu). Lisans bitince kadro derecem kaca duşecek?

23 Nisan 2017 01:43

Peter Kropotkin
Aday Memur

Lisanstan mezunu oluyorum nasipse.. yhs kadrom. Şu an 11/3 üm. (Lise mezunu). Lisans bitince kadro derecem kaca duşecek?

disconnectuss, 8 ay önce - Alıntıya git

9/1 olabilir

23 Nisan 2017 06:39

biyologkafkas
Daire Başkanı

Toplam 7 yıl hizmet suren var.

Lisans mezunu 9/1 den başlıyor.

2 derece ve 1 kademe eklersek 7/2 olacak diye biliyorum

21 Ağustos 2017 17:00

abhb
Aday Memur

YHS LİSE MEZUNLARI EK GÖSTERGE NEZAMAN NELER YAPABİLİRİZ YARDIM LÜTFEN

Toplam 28 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;