Editörler : Lanet
28 Mart 2017 15:08

Bu telefonlardan hangisi iyidir sizin öneriniz nedir?

Samsung Galaxy J3

Lenovo Moto G4

Lenovo Vibe K5 Plus

Vestel Venus V3 5570

Asus Zenfone Max

Arkadaşlar bunlardan hangisini önerirsiniz veya Bunların haricinde 800 TL'ye kadar başka öneriniz var mı?

techworld
Aday Memur
28 Mart 2017 17:10

Huawei 5c Türkiye de satışa girdimi bilmiyorum ama bu saydıklarından daha iyi. Yada 200 tl felan daha koyabilirsen Kesinlikle Xiaomi Mi5 al derim sana çok kaliteli bir markadır. Ama o kadar durumun yoksada saydıklarının arasından Zenfone Max derim çünkü bataryası efsane sadece ekran HD o da fazla enerji harcamasın diye öyle yapmışlar. Geri kalan özellikler nerdeyse aynı gibi.

sevimguz
Aday Memur
05 Nisan 2017 17:16

Techworld dediklerin doğru ve sanırım bu işlerden anlıyorsun. Ama ben bu telefonların dışında samsung A3 2017 ve a5 2017 arasında kaldım. sence hangisini almalıyım.

izimir
Genel Müdür
06 Nisan 2017 11:06

samsung J7 prime telefonlar nasıl.1200 den 1500 e çıkmış

*Assuva*
Genel Müdür
06 Nisan 2017 12:43

Bu sandıkların içinde en iyisi asus zenfone, bana göre

techworld
Aday Memur
06 Nisan 2017 19:56

sevimguz bence buna kendin karar ver özelliklerine yan yana bakarak hatta şimdi sana bir site atıcam orda adamlar her ikisinide ince ayrıntısına kadar açık açık incelemiş. Umarım yararlı olur.

http://www.gsmflix.com/tr/karsilastir/akilli-telefon/samsung-galaxy-a5-2017-vs-samsung-galaxy-a3-2017

sevimguz
Aday Memur
09 Nisan 2017 19:05

teşekkür ediyorum çok işime yaradı :) güzel siteymiş bu arada :)

techworld, 7 yıl önce

sevimguz bence buna kendin karar ver özelliklerine yan yana bakarak hatta şimdi sana bir site atıcam orda adamlar her ikisinide ince ayrıntısına kadar açık açık incelemiş. Umarım yararlı olur.

http://www.gsmflix.com/tr/karsilastir/akilli-telefon/samsung-galaxy-a5-2017-vs-samsung-galaxy-a3-2017

HakaN-88
Şef
11 Nisan 2017 10:43

Samsung tan şaşmayın derim, tek görüntülü görüşme özelliği olan telefon sonuçta gerçi bide general mobile var, bu özellik sayesinde internet bağlantısı olmadan görüntülü görüşebiliyosunuz bence çok büyük bi +...

izimir
Genel Müdür
11 Nisan 2017 11:32

internet olmadan nasıl görüntülügörüşme oluyor.karşılıklı konuşulan 2 telefonda da internetin açık olması lazı m değil mi.

HakaN-88, 7 yıl önce

Samsung tan şaşmayın derim, tek görüntülü görüşme özelliği olan telefon sonuçta gerçi bide general mobile var, bu özellik sayesinde internet bağlantısı olmadan görüntülü görüşebiliyosunuz bence çok büyük bi +...

HakaN-88
Şef
11 Nisan 2017 11:35

Yo hayır buna gerek yok, tabi dediğim gibi bu sadece samsung telefonlar için geçerli, herhangi bir program üzerinden yapmıyosunuz bu görüşmeyi direk mobil şebeke üzerinden görüntülü arama yapıyorsunuz ve sadece samsungta olan bi özellik, diğer telefonlarlada görüntülü görüşme yapabilirsiniz ama herhangi bir program üzerinden ve internet aracılığıyla...

izimir, 7 yıl önce

internet olmadan nasıl görüntülügörüşme oluyor.karşılıklı konuşulan 2 telefonda da internetin açık olması lazı m değil mi.

izimir
Genel Müdür
11 Nisan 2017 12:01

deneyeceğim.

HakaN-88, 7 yıl önce

Yo hayır buna gerek yok, tabi dediğim gibi bu sadece samsung telefonlar için geçerli, herhangi bir program üzerinden yapmıyosunuz bu görüşmeyi direk mobil şebeke üzerinden görüntülü arama yapıyorsunuz ve sadece samsungta olan bi özellik, diğer telefonlarlada görüntülü görüşme yapabilirsiniz ama herhangi bir program üzerinden ve internet aracılığıyla...

techworld
Aday Memur
12 Nisan 2017 01:44

şu an inanılmaz şaşırdım :) teşekkürler hakan mutlaka denicem ;)

HakaN-88
Şef
12 Nisan 2017 22:35

İzimir tabi deneyebilirsin iki samsung telefonun mobil veri ve wifi kapatıp deneyebilirsin, ayrıca banada güvenebilirsin emin olmadığım konular hakkında kesin konuşmamaya özen gösteririm :)

Techworld haklısın ilk bakışta insana tuhaf geliyo herhangi bir internet bağlantısı kullanmadan görüntülü görüşme yapabilmek... :)

techworld, 7 yıl önce

şu an inanılmaz şaşırdım :) teşekkürler hakan mutlaka denicem ;)

eniyibizbiliriz
Aday Memur
18 Nisan 2017 14:36

galaxy j7 2016 kesinlikle tavsiyemdir

techworld
Aday Memur
26 Nisan 2017 21:47

arkadaşlar bu telefonların dışında aslında bide xiaomi var mi5 bence onunda özellikleri çok iyi ama fiyatıda bir o kadar düşük bence değerlendirmelisiniz.

sevimguz
Aday Memur
27 Nisan 2017 15:28

arkadaşım artık mi6 çıktı bence onada bi bakmalısın :)

DokuzSekiz
Kapalı
29 Nisan 2017 00:55

Vestel venus asla tavsiye etmeyecegim telefon markasi vestel harici samsung veya asus uygun olabilir.

02 Mayıs 2017 09:39

Mİ 6 FENA on numara daha çıkmadı ama satışla patlayacak

21 Haziran 2017 17:02

Hic birini alma.on kamera hem sorunlu hemde 50 cm odakliyor. Yani 50cm gerisi bulanik cikacaktir. Ayirca arka kamerada otomatik sabitleme yok.cöp yani...cam oldugu kasa oldugundan dusirdugunde paramparca olacaktir.

sevimguz, 7 yıl önce

Techworld dediklerin doğru ve sanırım bu işlerden anlıyorsun. Ama ben bu telefonların dışında samsung A3 2017 ve a5 2017 arasında kaldım. sence hangisini almalıyım.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi