Editörler : swat3410E.Kayı Han
«11121314151617181920212223

gökyüzü1903
Aday Memur
04 Nisan 2017 18:04

önümüzdeki maclara bakmaktan baska care kalmadı herkesin gonlune gore olsun dmekten baska sozumuz kalmadı kendınze ıyı bakın dostlar..

AtsızAtaa
Aday Memur
04 Nisan 2017 18:12

vardır bundada bir hayır demekten başka bir çare kalmıyor

alac
Aday Memur
04 Nisan 2017 18:49

Hayırlısı olsun arkadaşlar, vardır bunda da bir hayır demek lazım ben hakkımı kimseye helal etmiyorum. Ne bakana ne polis akademisi ne de memurlar.net'e, bunca yazılanlara tepkisiz kalanlarada yazıklar olsun...

alac
Aday Memur
04 Nisan 2017 18:55

Sizlerle yürekten devre olma ihtimalimiz olabilirdi. Çünkü bir hak uğruna girmiştik bu yola, herkes elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştı. Amcamız, dayımız olmadı hiç olsa zaten ne işimiz olurdu burda.... Allah a habaş ettim her birisini... Buna sessiz kalanları Allah bildiği gibi yapsın.

kppsbinmagdur
Aday Memur
04 Nisan 2017 18:58

Elimizden geleni yaptık gerisini Allah'a tevekkül ettik. En azından boş boş beklemedik çaba gosterdik. Allah hepimizi de başka yerlerden guldursun. Gene bize "vardır bunda da bir hayir" demek dustu arkadaşlar. Umarım bize Allah öyle kapılar açar ki iyi ki olmamış deriz. Selametle...

pomemaşk
Memur
04 Nisan 2017 19:10

Amin arkadaşlar inşallah buda bizim imtihanımız hakkımızda hayırlısı buradaki tüm arkadaşlar haklarınızı helal edin benim varsa helal olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

habersız0
Aday Memur
04 Nisan 2017 19:27

Ne zaman hak yerını buldu kı sasırdık mı sasırmadık tabıkı en azından elımızden gelenı yaptık Turkıye de sıstem var mı kı polislikte sıstem olsun ama bu boyle gıtmez bır yerde patlak verır.Emnıyet bızım gıbı gozu kara hırslı tuttugunu koparan ve samımı personellerını kaybettı polislıgınız de sızın olsun bız kaybetmedık sız kaybetmedınız buradakı arkadaslar elımızden gelenı yaptık ama olmadı belkı de rabbım bızı buyuk bır musıbetten kurtardı bılemeyız.ım ınsallah hepimıze polisliği unutturacak hayırlı kapılar acar uzulmek yok sağlıcakla kalın..

AtsızAtaa
Aday Memur
04 Nisan 2017 19:33

allah bu ülkeye başka şekilde daha faydalı hizmetler verdirmeyi nasip etsin arkadaşlar

habersız0
Aday Memur
04 Nisan 2017 19:59

insallah..

AtsızAtaa, 7 yıl önce

allah bu ülkeye başka şekilde daha faydalı hizmetler verdirmeyi nasip etsin arkadaşlar

habersız0
Aday Memur
04 Nisan 2017 20:01

mucadele ettık ama olmadı rabbım hayırlı kapılar acsın ınsallah helal olsun..

pomemaşk, 7 yıl önce

Amin arkadaşlar inşallah buda bizim imtihanımız hakkımızda hayırlısı buradaki tüm arkadaşlar haklarınızı helal edin benim varsa helal olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

pomemaşk
Memur
05 Nisan 2017 00:04

Arkadaşlar gene ben nedense vazgeçesim hala gelmiyor aşağıda bir link paylaşacağım benim gibi düşünenler hala varsa aşağıdaki face adresine gelsin Çalışkan ibo admin önderliğinde çalışmalar yapmaya karar verildi bu sefer bimer cimer gibi yerlere mail atmaktan daha fazlasını yapacağız sizleride beklerim. link aşağıda

https://www.facebook.com/groups/116531088726398/?ref=bookmarks

vaftizciiiiii
Yasaklı
05 Nisan 2017 00:13

evet mi hayir mi

pomemaşk
Memur
05 Nisan 2017 00:35

Arkadaşlar bu kadar çabuk mu pes ettiniz hadi gelin bizim bu sayfada amacımız sadece 20. döneme başvurmak değil ilerleyen alımlarada başvuru yapabilmek için uğraşacağız. Kısa sürede sonuçlar alır mıyız 20. döneme başvuru sorununu çözebilir miyiz bunun garantisini veremem 20. dönem içinde uğraşacağız ama gelin sizde katılın bu gruba şuan 1684 üyesi var sizlerde gelin daha da büyüyelim Ard arda 10 000 lik alımlar devam edecek var mısınız bu yolda uğraş vermeye

kppsbinmagdur
Aday Memur
05 Nisan 2017 01:07

Hristiyan mısın Yahudi mi her neysen defol çık git burdan milletin asabini bozma. asabim zaten bozuk. sana istedigini vermeyecegiz. Evet ya da hayır sanane be. Bı polislik olmadı diye hayır mı diyeceğiz ya da polis olsaydik olduk diye evet mı diyeceğiz.

Sana bir hikaye anlatayım gerçi sen hikayeden ne anlarsın müslüman olsan belki anlatırdım. Ama illa da merak edersen git Google a Hz. Ali'nin kafire tukururken nefsiyle imtihanı yaz. Oku. Adamsan anlarsın. Muslaman insan pire için yorgan yakmaz. Biz ne gelirse gelsin Haktan bildik

En azından ben böyle bildim. Hiçbir zaman arkama dayı amca almadim. Ben vatani bir görev olan seçme hakkimi bazıları gibi menfaat uğruna satmadim ben vatani görevimi bugüne kadar Allah için yaptim ve yine Allah için yapacagim. Benim gibi düşünen herkese de seçimi ne olursa olsun saygım var. Sen de buraya gelip milleti siyasetle galeyana getirmeye çalışma. Git başka çöplükte öt.

vaftizciiiiii, 7 yıl önce

evet mi hayir mi

habersız0
Aday Memur
05 Nisan 2017 01:34

önceden de calısmalar yapıldı meclıse kadar gıdıldı mılletvekıllerı onerge verdı adamlar bıldıgını okuyor .Genclerın sesıne kulak veren yok bızler de bosuna ugrastıgımızla kalıyoruz.Ara alımda bıle sartlar esnetılmıyor bu saatten sonra bır degısıklık olmaz ols a coktan olurdu guzel kardesım kabul etmekten baska care yok..

pomemaşk, 7 yıl önce

Arkadaşlar bu kadar çabuk mu pes ettiniz hadi gelin bizim bu sayfada amacımız sadece 20. döneme başvurmak değil ilerleyen alımlarada başvuru yapabilmek için uğraşacağız. Kısa sürede sonuçlar alır mıyız 20. döneme başvuru sorununu çözebilir miyiz bunun garantisini veremem 20. dönem içinde uğraşacağız ama gelin sizde katılın bu gruba şuan 1684 üyesi var sizlerde gelin daha da büyüyelim Ard arda 10 000 lik alımlar devam edecek var mısınız bu yolda uğraş vermeye

vaftizciiiiii
Yasaklı
05 Nisan 2017 02:27

kpssmagdur cevir kazi yanmasin

habersız0
Aday Memur
05 Nisan 2017 12:42

bır bosluk oldu ya olacagına cok ınanmıstım

habersız0
Aday Memur
05 Nisan 2017 12:51

Kucucuk bır umut olsaydı mucadeleye devam ederdım ama yok..

pomemaşk
Memur
06 Nisan 2017 12:32

Canın sağ olsun kardeşim ben daha vazgeçmedim isteyen kişileri bu sayfaya bekleriz. 1987 li 1988 li 1989 lu 1990 lı ve daha ileri yıllarda doğan herkesi bekleriz. Kim bu uğurda çalışmalara katılırım derse herkesi bekliyoruz arkadaşlar link aşağıda

https://www.facebook.com/groups/116531088726398/

habersız0, 7 yıl önce

Kucucuk bır umut olsaydı mucadeleye devam ederdım ama yok..

habersız0
Aday Memur
06 Nisan 2017 21:53

su yası yukseltemedıler ne olurdu sankı ne kaybedeceklerdı..

Toplam 454 mesaj
«11121314151617181920212223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi