Editörler : swat3410E.Kayı Han
«11121314151617181920212223

habersız0
Aday Memur
24 Nisan 2017 03:43

bugun de degısme olmazsa umutlar bıtıyor artık..

habersız0
Aday Memur
26 Nisan 2017 02:04

kpss'ye basvuramayanlar bıle seslerını duyurdu bız 1988lıler sesımızı duyuramadık yazık...

gökyüzü1903
Aday Memur
26 Nisan 2017 22:05

11bin polıs daha acıga alındı bu alımdaki sürec bıraz sıkıntılı gectı bıdahakı alımda daha mantklı adımlar atılacagını dusunuyorm ..

alac
Aday Memur
26 Nisan 2017 22:29

Bu konuda sana katılıyorum.

gökyüzü1903, 7 yıl önce

11bin polıs daha acıga alındı bu alımdaki sürec bıraz sıkıntılı gectı bıdahakı alımda daha mantklı adımlar atılacagını dusunuyorm ..

habersız0
Aday Memur
27 Nisan 2017 02:10

insallah hayırlı bır gelısme yasanır yasta esnetme yapılır..

habersız0
Aday Memur
02 Temmuz 2017 20:16

yas konusuda bır clısma felan yapılıyor mu duyum alan var mı arkadaslar?

bos.konusan
Memur
10 Eylül 2017 10:00

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Önceki alımda ne kadar uğraşmıştık birkaç arkadaşla birlikte. Ama sesimizi duyuramadık.

Hiç olmaz dediğimiz şey oldu, önlisanslara kontenjan açıldı. Biz en kötü ihtimalle, yaşı da esnetmeseler bile başvuru sayısını artırmak için KPSS puanını 55 e çekerler diye düşünüyorduk. Çünkü önceki alımda gerçektende başvuru sayısı çok azdı.

Önlisanslar ne yaptılar ne ettiler seslerini duyurdular. Şimdi bakıyorum atıp tutanlar var, sayfaya gelip sinir bozmak için boş boş yazanlar var. Öncelikle onlar bi defolup gitsinler lütfen.

Eğitim sisteminde olduğu gibi memur alımlarında da devletin bir sistemi yok bunu hepimiz biliyoruz. Olmaz dediğimiz ne varsa bu hükümet sayesinde olur merak etmeyin. Yaş sınırı yükselmez diyen arkadaşlar var. Yakında lise mezunlarına da kontenjan açarlar, KPSS şartı da kalkar, herşey olabilir yani. 1 oy 1 oydur bunu sakın unutmayın. Hükümette önlisansların kampanyasını görmezden gelemedi. Ağlamayana meme yok unutmayın.

1989 doğumlular 1990 doğumlular sizin içinde son yakın. 1989 luların son şansı. 1990 lılar da şapkasını önüne koysun, düşünsün ve destek olsunlar.

Ayrıca yaş konusu Önlisans mezunlarını da ilgilendiriyor haberiniz olsun. Kontejan aldık diye sevinmeyin, yaş herkesin sorunu. Herkes elini taşın altına koymalı o şekilde sesimizi duyurmalıyız.

bos.konusan
Memur
10 Eylül 2017 10:03

Arkadaşlar bu konudan devam edelim yeni konular açmayın. Sıfırdan başlamış gibi olmayalım.

hakikititanik
Aday Memur
10 Eylül 2017 12:25

Ben de aralık 1992 doğumluyum ve üniversiteden bu yıl mezun oldum. Seneye kpss'ye girip alımları beklicem. Yaş konusu gerçekten sıkıntı özellikle lisans mezunları için. Hazırlıkla birlikte 5 yılım geçti. Polis olmak bu kadar kolay mı bize 2-3 hak tanıyorlar?

bos.konusan
Memur
10 Eylül 2017 13:05

Arkadaşlar memurlar.net e yazılı bir metin gönderdim yaş mağduriyeti konusunda. İnşallah memurlar.net haber yaparsa büyük ses getirir. Memurlar.net hangi soruna el attıysa o sorun bir şekilde çözüldü.

ADRİAN89
Şef
10 Eylül 2017 15:31

Twitter da birseyler yapabiliriz

bos.konusan
Memur
10 Eylül 2017 15:37

ADRİAN89, 7 yıl önce

Twitter da birseyler yapabiliriz

bos.konusan
Memur
11 Eylül 2017 13:50

++

tatar88
Aday Memur
11 Eylül 2017 20:08

ARKADAŞLAR TWİTER BİMER CİMER HER YERE YAZIN BEN YAZIYORUM

1988 DOĞUMLULARA YAPILAN HAKSIZLIK 30 YAŞINDA OLMAMAMIZA RAĞMEN

20. POMEME BAŞVURAMADIK 21.POMEMDE AYNISI OLMASIN

EGER SESİMİZİ DUYMAZDAN GELİNİRSE SEÇİM GELDİĞİNDE

BENDE ONLARIN SESİNİ DUYMAYACAGIM

YAPILAN HAKSIZLIĞI BİR ÖMÜR UNUTMAYACAGIM

ayşe sanem
Şube Müdürü
12 Eylül 2017 17:42

28 yaş ile 30 yaş arasında hiçbir fark yok fiziksel olarak. Sporu yapabiliyorsa bir insan 30 yaşında olmuş ne fark ediyor. Evet keşke genç yaşta girilebilse ama şu bir gerçek ki girmek çok zor.

13 Eylül 2017 20:08

Kardeşlerim kızmayın ama bu teşkilat huzurevi değil. Allah aşkına 30 yaşındaki adamdan kaç sene verim alınabilir ki devlet yatırım yapsın bu adama. Bence yaş sınırı çok abartılsa 25 olmalı. Çünkü yaşlı yaşlı adamı alıyorlar sonra teşkilattaki hiyerarşiye uyum da sağlayamıyor. Benim yaşım var diyor başka da bir şey demiyor adam. Bir de hasbelkader bir üniversite bitirmiş. Oldu Einstein Kardeşim. Yaşça küçük bile olsa sicilen saygı göstermeli kendinden önce mesleğe başlayana. Ama asam gelmiş 28-30 yaşına belki evli, belki çolu çocuğu var; gurur meselesi yapıyor. Yani diyorum ki teşkilatta yaşlıya hayır!...

orhanreis24
Daire Başkanı
14 Eylül 2017 01:16

Ben havalimaninda çalışıyorum doğuya giden kaç tane özel Harekatçı 50 küsür yaşında adam gördüm o adamlar 20 küsür yaşında 100lerce kişiyi cebinden çıkarır,ve sana iki isim diyecem Şehit Ömer Halisdemir ve Şehit Fethi Sekin 1000 yıllık Türk tarihimizdeki nice kahramanlarimizdan sadece ikisi.Yaşlarına ve nasıl şehit olduklarına bi bak...Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ne haklar yenildi yıllarca pomem ve askeri sınavlarda bundan muzdaribiz biz,ama sen rahat ol zaten yaş falan yükselmez.

kuralsız6021, 7 yıl önce

Kardeşlerim kızmayın ama bu teşkilat huzurevi değil. Allah aşkına 30 yaşındaki adamdan kaç sene verim alınabilir ki devlet yatırım yapsın bu adama. Bence yaş sınırı çok abartılsa 25 olmalı. Çünkü yaşlı yaşlı adamı alıyorlar sonra teşkilattaki hiyerarşiye uyum da sağlayamıyor. Benim yaşım var diyor başka da bir şey demiyor adam. Bir de hasbelkader bir üniversite bitirmiş. Oldu Einstein Kardeşim. Yaşça küçük bile olsa sicilen saygı göstermeli kendinden önce mesleğe başlayana. Ama asam gelmiş 28-30 yaşına belki evli, belki çolu çocuğu var; gurur meselesi yapıyor. Yani diyorum ki teşkilatta yaşlıya hayır!...

14 Eylül 2017 11:53

Sen Ömer Halisdemir ile Fethi Sekin'in mesleğe ne zaman girdiklerine bak bir de o zaman. Her ikisinin de çok genç yaşlarda, 20-23 yaşlarında mesleğe başladıklarını görürsün.

orhanreis24
Daire Başkanı
14 Eylül 2017 12:55

Kendinle çelişme şimdi sen yaşı fazla olan ne verebilir dedin bende sana örnek gösterdim bunun gibi binlerce var,tsk bu işi bilmiyorda o yüzden mi yüksek lisans mezunlarına 32 yaş sınırı getirdi,sana göre o yanlış

kuralsız6021, 7 yıl önce

Sen Ömer Halisdemir ile Fethi Sekin'in mesleğe ne zaman girdiklerine bak bir de o zaman. Her ikisinin de çok genç yaşlarda, 20-23 yaşlarında mesleğe başladıklarını görürsün.

Toplam 454 mesaj
«11121314151617181920212223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi