Editörler :
31 Mayıs 2017 23:41

Bil.muhendis
Aday Memur

Arkadaşlar ik mülakatından sonra olumlu ya da olumsuz dönüş maili alan oldu mu? Bugün kabin memurluğuna başvuranlara olumsuz dönüş maili gelmiş. Bizde durum nedir?

ComputerWorm, 2 yıl önce - Alıntıya git

Olumsuz dönüş almadım. Fakat teknik mülakat için de davet almadım henüz

05 Haziran 2017 11:19

vault7
Aday Memur

Her pozisyon için mülakat tarihleri değişik. Sabırlı olalım, mutlaka iyi/kötü dönüş yapacaklardır.

05 Haziran 2017 12:55

ComputerWorm
Aday Memur

Bende İk ile gorustum. Ramazan boyunca bekleyin dediler. Bekliyoruz, hayirlisi.

11 Ağustos 2017 10:36

sbssbs
Aday Memur

Merhaba herkese,

Daha sonra girecekler için sonuna kadar yaşadığım süreci anlatmak istedim. Bilgi teknolojileri için başvurmuştum.

Öncelikle 3 nisan 2017'de başvurular bitti, 4 nisanda 8 nisan için sınav daveti geldi. Sınavdan 2 hafta sonra ik mülakatı daveti geldi. İk mülakatından 2 hafta sonra ise teknik mülakat daveti geldi.

Sınavda sözel, sayısal ve ingilizce kitapçıkları ayrı zamanlar için tek tek veriliyor.

İk mülakatı aynı zamanda başka adaylarda olduğu için uzun sürebiliyor ama görüşme en fazla yarım saat.

Teknik mülakat ise 4-5 yönetici ile görüşüyorsunuz eğer onlar diğer bir odada bulunan 4-5 kişilik yönetici ekibinin birimine daha yatkın görüyorsa sizi onlarla da görüşüyorsunuz. Anladığım kadarıyla bu görüşmelerden herhangi bir veya birden fazla yönetici sizi ekibi için isterse birde bölüm müdürü ile görüşme yapıyorsunuz. Bu görüşmeler 20 dakika yaklaşık. İngilizce konuşmanızı isteyebilirler.

Mayıs ortası gibi bütün görüşmelerimi tamamlamıştım, olumlu cevap 10 ağustos yani görüşmelerden sonra 2.5-3 aylık bir bekleme oldu.

Umarım bundan sonra süreci yaşayacaklar için faydalı olur.

05 Eylül 2017 18:14

42KONYAA
Aday Memur

Thy SAP FI FONKSİYONEL DANIŞMANI için mülakat daveti alan oldu mu

Toplam 45 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?