Editörler : E.Kayı Han
«294295296297298299300301302303304305»

cbs61
Şef
10 Haziran 2019 12:57

İddianame savcılık tarafından il jandarmaya gönderiliyor il jandarmadan da iddnameye göre birde çalıştığınız yerdeki kişilerden ifadeler alarak sizinde ifadenizi alarak idari tahkikat raporu düzenliyor. Benimde tayinim doğuya çıktı ancak ilişik keseceklerinş sanmıyorum eğer genel komutanlık uygun görürse gıyabında ilişik keserler ancak kurum mahkeme ev evraklarına her türlü ulaşıyor ihraç ii ise nasıl oluyor kimse bilmiyor 5 ayda ihraç olanda var siizn gibi uuzn süre açıkta bekleyen de var. Bende açıktayım hayurlııs olsun

kun20rşu
Aday Memur
10 Haziran 2019 13:02

Atama için burada kacaksın açıklık kaldırılınca ilişiğini keseceğiz. O zamana kadar burada devam edecek dedi. Benim anlamadığım fedakar bi şekilde konuşması neden benim aramamı bekledi böyle bi yol vardı mahkemeye neden yazmadı. İşi o kadar yoğun mu olsa olsa 10 kişi yoktur elindeki dosya. İade olalım derken ihraç olmayalım sebepsiz yere. Açıkcası bi yanım umutlandı bi yanım korktu. Bide sen bilirsin göndermezsen daha çok açıkta kalırsın dedi. İşkillendim.

cbs61
Şef
10 Haziran 2019 13:07

Çünkü onlar bizi terörist olarak görüyor ondan kendileri aramaz lar ayrıca ihraç işini il jandarma bilmez genel komutanlık taki komisyon karar verir. Dedim ya 5 ayda atılan var. Ep olupta 24 ay bekleyende var. Bu ihraç işini kimse bilmiyor kaldı ki il jandarmadan personel bilsin. Bende doğuya tayin oldum kimse beni aramadı çalıştığım yerdeki uzman erbaş söyledi ondan öğrendim ama ilişik kesmeye ekler sanırım açıkta olduğumuz için olurda iade olursak o zaman keserler iade işide neye göre yapılıyor kimse bilmiyor.

Juzm
Memur
10 Haziran 2019 13:50

Bugün İl Jan idari soruşturmayı yapan komutanı aradım durumum ne dedim savcılıktan hakkımda bilgi alamadıkları nı dosyada kısıtlılık var yazılan yazılara cevap bile vermemiş. Genel kom göndereceklerini ve açıktaki durumun kalkacağı ve devam edeceği kararını vereceklerini söyledi mahkeme yok 13 aydır açıktayım ep yok kriter 23 ay sgk kaydı özel okulda sekreterlik maaşdan dolayı banka savcılık emniyete son bi defa yazı yazmış ona göre karar verecek takipsizlik bekliyorum Allah tüm masum ve mazlumların yardımcısı olsun

Juzm
Memur
10 Haziran 2019 14:02

Bence öküz altında buzağı ararlar herhangi bişey yollama dosyada kısıtlılık olduğu için bilgi alamazlar ihraç sürecini hızlandırma ihraç ettiklerini bildiğim ve araştırdığım kadarıyla ByLock tanık ankesör hts(üst düzey yöneticiler ile görüşme) ep banka khk ile kapatılan kurumlarda uzun süre çalışma ve tayin sistemi ile çalışan sohbet toplantı gezi burs otellerde konaklama yurtdışı seyahatleri burs yardım kurban zekat ev abiliği ablalığı kod ad sorumluluk üstlenmek şundan sorumluydum bundan sorumluydum vs vs gibi dosya içeriği zengin olan ve gözaltında verilen ifadelerde şunu yaptım bunu yaptım deyip ikrar edenlerin kurtuluşu yok Allah tüm masum ve mazlumların yardımcısı olsun
kun20rşu, 5 yıl önce
Değerli görüşleriniz için bir sorum olacak. 2 yıldır açıktayım. Mahkeme durumu yetki uyuşmazlığı ile yargıtayda. Dosyada gözaltı arama vs olmadı 21 ay sonra mahkeme açıldı. Bu gün personel şubeyi aradım. Genel atamada Elazıga atandıgımı ve ne yapmam gerektiğini sordum. Beni personel şube disiplin kısım amirine yönlendirdiler. Atama işlemini açıkladıktan sonra neden açığa alındığımı bilmediklerini iddianame vs evrakların kendilerinde olmadığını yakın zamanda bir personelin açıkta ve mahkemesi devam ederken görüş bildirerek açıklıgını kaldırdıklarını benim de durumumu inceleyip görüş bildirebileceklerini söyledi. En sonda sen bilirsin ister gönder istersen açıkta beklemeye devam edersin dedi. Böyle durumu olan duyduğunuz biri varmı. Açıkcası mahkemeden evrak alamadıklarını çogu personelin durumunu bilmediklerini biliyorum. Malum her ay ihraçlar gündemde. Durumum iyi olacak derken ellerine bir gerekçe verip ihracı hızlandırmış olur muyum. Aslen dosyamda sadece hts kaydı var ardışık olmayan 3 defa büfe araması var. Dosyada başkaca bi kriter ifade vs. de yok. Sizce ne yapmak lazım.

cbs61
Şef
10 Haziran 2019 14:18

Her ep de ihraç olmuyor ama sizin dediğiniz gibi para verme görev alma üstü düzey ile görüşüp ep olanlar diğer türlü adam dershaneye gitmiş 2009 da evde kalmış bu ep olsa bile ep kapsamına girmiyor. Bildiğim var ep 24 aydır açıkta ama iltisak denen bişe var iltisak neye göre değerlendiriyorlar bilmiyorum

Juzm
Memur
10 Haziran 2019 14:55

Aynen katılıyorum süreklilik çeşitlilik ve yoğunluk devam ettiyse sıkıntı ama dediğin gibi dershaneye gitmekten takipsizlik alıp gözaltı yaşayan açıktan iade oldu çalışıyor biz hala bekliyoruz Allah tüm masum ve mazlumların yardımcısı olsun
cbs61, 5 yıl önce

Her ep de ihraç olmuyor ama sizin dediğiniz gibi para verme görev alma üstü düzey ile görüşüp ep olanlar diğer türlü adam dershaneye gitmiş 2009 da evde kalmış bu ep olsa bile ep kapsamına girmiyor. Bildiğim var ep 24 aydır açıkta ama iltisak denen bişe var iltisak neye göre değerlendiriyorlar bilmiyorum

Eses.26.
Şef
10 Haziran 2019 15:16

Ben de 2 buçuk yılı devirdim hala savcıdan ses yok adam gelip durma kardeşim bende bilmiyorum dedi bunu diye savcı:) oda bilmiyormuş emniyete yazdım raporunu göndermemiş hala dedi göndermediyse seni tınlamıyorlardır o zaman diyemedim adamı 2 buçuk yıldır emniyet raporumu göndermemiş sadece 1 evrak kalmış karar vermesi için. En son dedim savcıya Belkı utanır diye gidip ben alayım evrağımı isteyim dedim sana vermezler bi daha gelip durma buraya dedi. İlk gittiğimde de ne ile suçlanıyorum dedim adam ben bilmem bakanlık soruşturma yap demiş yapıyoz dedi :)

kun20rşu
Aday Memur
10 Haziran 2019 15:40

İlk aklıma gelen bu olmuştu. Teşekkürler :)
Juzm, 5 yıl önce
Bence öküz altında buzağı ararlar herhangi bişey yollama dosyada kısıtlılık olduğu için bilgi alamazlar ihraç sürecini hızlandırma ihraç ettiklerini bildiğim ve araştırdığım kadarıyla ByLock tanık ankesör hts(üst düzey yöneticiler ile görüşme) ep banka khk ile kapatılan kurumlarda uzun süre çalışma ve tayin sistemi ile çalışan sohbet toplantı gezi burs otellerde konaklama yurtdışı seyahatleri burs yardım kurban zekat ev abiliği ablalığı kod ad sorumluluk üstlenmek şundan sorumluydum bundan sorumluydum vs vs gibi dosya içeriği zengin olan ve gözaltında verilen ifadelerde şunu yaptım bunu yaptım deyip ikrar edenlerin kurtuluşu yok Allah tüm masum ve mazlumların yardımcısı olsun

hukukii06
Aday Memur
10 Haziran 2019 16:13

merhabalar, ihrac personelın oyakta bulunan parasını alma konusunda bir gelısme var mı ? alınabılıyorsa prosedur hakkında bılgı verebılecek olan olursa sevınırm.

S5mini4665
Aday Memur
10 Haziran 2019 18:26

İhrac personel oyak parasını alabiliyor. Oyak çağrı merkezini arayıp durumunuzu anlatın onların istedikleri belgeleri öğrenin. Gönderdikten sonra en geç 1 ay içerisinde paranız hesabınıza yatacaktir. Kafanıza takılan bir şey olursa özelden de yazabilirsiniz.
hukukii06, 5 yıl önce

merhabalar, ihrac personelın oyakta bulunan parasını alma konusunda bir gelısme var mı ? alınabılıyorsa prosedur hakkında bılgı verebılecek olan olursa sevınırm.

Eses.26.
Şef
10 Haziran 2019 20:00

Polislerden iade var bizde yaprak kımıldamıyor

cbs61
Şef
10 Haziran 2019 21:19

JandRöadN iade olursa toplu halde oluyor ama uzun zamandır iade olan duymadım polislerden iade olanların kriteri nedir acaba

Eses.26.
Şef
10 Haziran 2019 22:23

Takipsizlik almış şubatta kriter yok sanırım
cbs61, 5 yıl önce

JandRöadN iade olursa toplu halde oluyor ama uzun zamandır iade olan duymadım polislerden iade olanların kriteri nedir acaba

11 Haziran 2019 00:03

eses

Eses.26.
Şef
11 Haziran 2019 01:56

Efendim
MrTznn, 5 yıl önce

eses

hukukinsanı
Daire Başkanı
11 Haziran 2019 17:29

Eski Cumhuriyet Savcısıyım, 1980 ihtilalinde 11 yıl hapis yatmış ülkücü siyasetçi bir avukat beyle asker kişilerin davalarına bakıyoruz, yazılı savunma hazırlıyorum, avukat bey de duruşmalara katılıyor, Facebook'ta hukuksal yardım isimli grubum var paylaşımları oradan yapıyorum takip edebilirsiniz, 0530 4189711 numaramdan ulaşabilirsiniz, iyi günler.

Baki avcı
Aday Memur
12 Haziran 2019 15:50

Hayırlı günler Artvin Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan ve mahkemenin tutumu hakkında bilgisi olan var mı. ?

hukukinsanı
Daire Başkanı
12 Haziran 2019 21:19

Soruşturma aşamasında ETKİN PİŞMANLIKTAN YARARLANAN ancak yargılama aşamasında örgüt üyesi olmadığını iddia ederek BERAATİNİ TALEP EDEN(eski asker-ankesörlü telefondan aranma iddiası var) kişi hakkında Ankara 16. Ağır ceza mahkemesince beraatine karar verilmiştir https://www.facebook.com/groups/584736438549385/ Grubum paylaşım yapıyorum takip edebilirsiniz.

cbs61
Şef
14 Haziran 2019 11:39

Arkadaşlar genel komutanlık tan savunma alıpta ihraç olmayan var mı. Bazıları diyor savunma aldılar 5 aydır bekliyorum diyor böyle bişe olabilir mi. Ben savunma alındıktan sonra 2 ay içinde ihraç ediyorlar diye biliyorum

Toplam 9704 mesaj
«294295296297298299300301302303304305»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi