Editörler : gubaz
«313314315316317318319320321322323324»
07 Aralık 2019 12:06

17Mayıs
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2.5 aydır jandarma personeli olarak aciktayim benim durumumda olan var mı? Hakkımda henüz e- devletten takip ettiğim kadarıyla adlı bir işlem yok sadece idari tahkikat yapıldı il j. Da

Günahsızz, 2 ay önce - Alıntıya git
Adli durumunuz soruşturma aşamasında ise e devletten göremezsiniz son görev yaptığınız ildeki adliyeden soruşturma kalemine sorun
07 Aralık 2019 18:45

Predatr
Aday Memur

Arkadaşlar bende beraat aldim ilk duruşmada hemde savcı istedi beraati kararı kuruma verdim ggu yum ne zaman çağırırlar yada cagiracaklar mi hakkımda idari soruşturma da açılmış ama yeni ogrendim bu anlamda hiç ifademi vs almadilar bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

07 Aralık 2019 20:36

Jan2131
Aday Memur

Arkadaşlar bende beraat aldim ilk duruşmada hemde savcı istedi beraati kararı kuruma verdim ggu yum ne zaman çağırırlar yada cagiracaklar mi hakkımda idari soruşturma da açılmış ama yeni ogrendim bu anlamda hiç ifademi vs almadilar bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

Predatr, 2 ay önce - Alıntıya git
kriter olarak adlandırılan zımbırtı neydi sizde
07 Aralık 2019 20:42

Predatr
Aday Memur

Ankesör başkada bişey yoktu tek arama

09 Aralık 2019 01:05

Mr.Smoke06
Aday Memur

Hakkimizda beraat karari verildi ve hukum serhiyle birlikte karar kesinlesti. Suan maddi-manevi tazminat davasi acicaz fakat hangi hususlari gerekce gosterip ne kadar miktar belirleyecegimizi bilmiyoruz yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler iyi geceler..( 12 gun gozalti ve muteakiben 92 gun tutuklu kalindi cezaevinde dosya ardisik arama - soyut tanik beyani )

09 Aralık 2019 01:15

Mr.Smoke06
Aday Memur

Ayrica etkin pismanlik yok ve savcinin beraat mutealasi muteakibinde mahkemede 3 oyla kabul goren beraat karari verildi..

09 Aralık 2019 17:44

Günahsızz
Aday Memur

Arkadaşlar var mı bir gelişme veya bilgisi olan

09 Aralık 2019 18:16

gidengençlik
Aday Memur

Hakkimizda beraat karari verildi ve hukum serhiyle birlikte karar kesinlesti. Suan maddi-manevi tazminat davasi acicaz fakat hangi hususlari gerekce gosterip ne kadar miktar belirleyecegimizi bilmiyoruz yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler iyi geceler..( 12 gun gozalti ve muteakiben 92 gun tutuklu kalindi cezaevinde dosya ardisik arama - soyut tanik beyani )

Mr.Smoke06, 2 ay önce - Alıntıya git
Kaç arama ve tanık bilgilendirir misiniz
09 Aralık 2019 18:36

Mr.Smoke06
Aday Memur

Mahkeme Bartin ili tek ardisik arama 0 sn soyut olan tanik beyani ise dosya kapsaminda yargilanan baska bi sahsin ardisiga dusmus oldugum epden yararlanan sahsi tanimasi uzerine benide kendisine sorduklarinda onunla ardisiga dustuyse olabilir ancak emin degilim ben sahsi tanimiyorum diye beyan vermesi uzerine ardisiga dustugumuz sahsa soruldugumda beni tanimadigini ep kapsaminda bildiklerini anlattigini bilsem kesinlikle solerdim seklinde beyan vermesi uzerine bu beyan soyut kabul edilmistir. Bu beyan dava surecine etki etmesede sadece ardisik arama dikkate alinsada ben yazma geregi duydum dosya kapsamina cnku burda herkesin benzer durumu var dosya kafalarda canlansin diye yazdim ayrica sormus oldugum soruyada cvp verebilecek benzer durumda yada bilgi sahibi arkadas varsa cok memnun olurum simdiden tskrler..

10 Aralık 2019 13:00

kurt400
Aday Memur
Ben 34' üncü aya girdim, şurda 3 yıl dolmasına 2 ay kaldı, halen 1 gram ilerleme yok. Bu sene başında adalet bakani açıklamıştı yanlış hatirlamiyorsam, yil sonuna kadar teror suclari 1 yıl içinde sonuca kavuşturulacağı hakkinda. Hani yil bitti daha ortada iddianame yok. Beklemeye devam hayırlısı ne ise o olsun.
10 Aralık 2019 15:34

Seveeee
Aday Memur

Selamun Aleyküm . Belki 50 defa sorulmuştur ama insan meraktan sormadan edemiyor. Jandarma savunma gönderdiği kişiler genelde Ep kullanan kisiler mi ? Ben de Ep yok , samimi beyan var , samimi beyan ise rahatsız edildim . Görüşmek istediğimi söylemek için görüştüm dedim . Mahkeme sonuçlanmadı ama Kurum benim bu ifadeyi iltisak sayar mi acaba . Savunma beklemeli miyim . Teşekkür ederim şimdiden

11 Aralık 2019 12:13

gidengençlik
Aday Memur
Ben 34' üncü aya girdim, şurda 3 yıl dolmasına 2 ay kaldı, halen 1 gram ilerleme yok. Bu sene başında adalet bakani açıklamıştı yanlış hatirlamiyorsam, yil sonuna kadar teror suclari 1 yıl içinde sonuca kavuşturulacağı hakkinda. Hani yil bitti daha ortada iddianame yok. Beklemeye devam hayırlısı ne ise o olsun.
kurt400, 2 ay önce - Alıntıya git
34 aydır açıkta mısın
11 Aralık 2019 12:27

kurt400
Aday Memur
34 aydır açıkta mısın
gidengençlik, 2 ay önce - Alıntıya git
evet maalesef
11 Aralık 2019 19:48

coyote2
Aday Memur

jandarma da ep den gerı dönen var mı acaba

14 Aralık 2019 21:09

Bymn38
Yasaklı

İyi akşamlar yokmu bir duyum,bilgi iade,ihraç varmı

14 Aralık 2019 21:10

Eses.26.
Şef

İyi akşamlar yokmu bir duyum,bilgi iade,ihraç varmı

Bymn38, 2 ay önce - Alıntıya git
Yaprak kımıldamıyor:)
16 Aralık 2019 23:46

ful.1982
Aday Memur

fırtına öncesi sessizlik gibi.Allahım tüm masumlara yardım et.

16 Aralık 2019 23:48

UzmJ2010
Aday Memur

fırtına öncesi sessizlik gibi.Allahım tüm masumlara yardım et.

ful.1982, 2 ay önce - Alıntıya git
aynen öyle hiç ses seda yok Allah yardımcımız olsun.
16 Aralık 2019 23:50

UzmJ2010
Aday Memur
Bu beraat kararlarında a,b,c,d,e gibi şeyler varmış bilgisi olan var mı. belki daha önce konuşulmuştur ama ben yeni duydum
17 Aralık 2019 06:59

Karacıcml
Aday Memur

Merhaba arkadaslar bugun emniyetten aradilar davet uzerine ıfade icin. Uzun zaman oldu ggu olarak beklemedeydim.Birligimden ggu olurken hakkinda tek tanik beyani var demishlerdu ama bbugun ogrendim ki 3 sabit numaradan 4 gorusmem cikmis hepsiyle 3 7 ser dk konusulmus. Ardisik arama degilmis. Inanin artik kafayi siyiracam sanki komplo kurulmus gibi atmak icin bahane gibi geliyor v bunlar bana bununla ilgili ne cikar ne derler sizce var mi benim gibi olan arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim

Toplam 6592 mesaj
«313314315316317318319320321322323324»

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?