Editörler : E.Kayı Han
«327328329330331332333334335336337338»

OmurTorpusu
Aday Memur
16 Şubat 2020 00:20

Takipsizlik kararımı il jandarma ve genel komutanlığa gönderdim. İçişleri bakanlığı ve valiliğe de göndermeli miyim sizce? 10 g0n ile 4 ay arası göreve başlama süresinin değiştiğini söylediniz. Takipsizlik alıp genel komutanlığın görevine başlattıkları var mı. Yada takipsizlik alıp ihraç olanlar var mı? Forumdan takip ettiğime göre takipsizlik alıp uzatma alanlar var.

Eses.26.
Şef
16 Şubat 2020 00:25

2 tane Devrem takipbizlik alıp 3 ay sonra görevini döndü tanıdığım bir başçavuş takipsizlik alıp 8 ay sonra görevini döndü ben ise uzatma aldım
OmurTorpusu, 4 yıl önce

Takipsizlik kararımı il jandarma ve genel komutanlığa gönderdim. İçişleri bakanlığı ve valiliğe de göndermeli miyim sizce? 10 g0n ile 4 ay arası göreve başlama süresinin değiştiğini söylediniz. Takipsizlik alıp genel komutanlığın görevine başlattıkları var mı. Yada takipsizlik alıp ihraç olanlar var mı? Forumdan takip ettiğime göre takipsizlik alıp uzatma alanlar var.

Jan6505
Aday Memur
16 Şubat 2020 00:44

Ep kullanıp da beraat, takipsizlik, kovuşturmaya yer olmadığına dair karar veya ceza verilmesine yer olmadığına dair karar alanların göreve iadesi mümkün müdür ? Denk gelen veya yaşayan oldu mu acaba ?

OmurTorpusu
Aday Memur
16 Şubat 2020 00:46

Kimisi 3 ay kimisi 8 ay dediniz. Yanlış anlamayın ama siz niye uzatma aldınız acaba. Ben niye savunma aldım acaba. Ben savunma aldığım zaman davam yoktu takipsizliğimde yoktu savunmayı yazdıktan 1 ay sonra takipsizlik aldım. Şimdi bana ne yaparlar acaba. İhraç mı ederler uzatma mı verirler başlatırlar mı acaba. Herşey muamma. Dönenler nasıl dönüyor anlamış değilim. Ayrıca siz takipsizlik kararlarını nerelere bildirdiniz?

Eses.26.
Şef
16 Şubat 2020 01:07

Ep yi kabul edenlerin dönmesi çok zor bir süreç malesef. Yargılama sonucu ne olursa olsun uzun bir süre göreve iade olamaya bilir benim yorumum bu. Ep den dönen hiç duymadım
Jan6505, 4 yıl önce
Ep kullanıp da beraat, takipsizlik, kovuşturmaya yer olmadığına dair karar veya ceza verilmesine yer olmadığına dair karar alanların göreve iadesi mümkün müdür ? Denk gelen veya yaşayan oldu mu acaba ?

Eses.26.
Şef
16 Şubat 2020 01:10

Sorularınızın cevaplarını inanın hiç birini bende bilmiyorum. Takipbizlik kararını bir yere göndermenize gerek yok savcılık il jandarmaya ya onlarda genel koma gönderiyor. Sizin elden takipsizlik vermenizi kabul etmiyor il jandarma bize posta yolu ile gelmesi lazım diyor onlarda dilekçe yazarak genel koma gönderiyor ama siz emin olmak için takipbiçisi olun suçlama neydi sizin
OmurTorpusu, 4 yıl önce

Kimisi 3 ay kimisi 8 ay dediniz. Yanlış anlamayın ama siz niye uzatma aldınız acaba. Ben niye savunma aldım acaba. Ben savunma aldığım zaman davam yoktu takipsizliğimde yoktu savunmayı yazdıktan 1 ay sonra takipsizlik aldım. Şimdi bana ne yaparlar acaba. İhraç mı ederler uzatma mı verirler başlatırlar mı acaba. Herşey muamma. Dönenler nasıl dönüyor anlamış değilim. Ayrıca siz takipsizlik kararlarını nerelere bildirdiniz?

16 Şubat 2020 01:27

Ben beraat aldim oy birliği ile savcı istinafa gitmeden kesinleşti.idari tahkikatda adli sonuca görekarar verilcek denmişti.ıkı yıldır valilik acıgıyım bir yıldırda dosyam kapandı bekliyorum.geçen ay ihraç istemli savunma verdim.ayrıca manevi tazminat da lehime hukum verildi .sanırım kurum ihraç edecek gibi duruyo. Benım durum bu sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.kurum jandarma bu arada

Mekmeke
Genel Müdür
16 Şubat 2020 10:17

arkadaşlar jandarma da savunmalar da ihraç istemi diye bir ibare geçiyor mu ? yoksa idari soruşturma gereği olarak mi savunma ifade isteniyor .

bera0
Memur
17 Şubat 2020 10:33

Hiçbir kurumun hiçbir savunmasında ihraç istemi ile ilgili herhangi bir ibare geçmiyor. Savunma sonucunda iade olan duymadım henüz.

Mekmeke, 4 yıl önce
arkadaşlar jandarma da savunmalar da ihraç istemi diye bir ibare geçiyor mu ? yoksa idari soruşturma gereği olarak mi savunma ifade isteniyor .

Mekmeke
Genel Müdür
17 Şubat 2020 11:48

anladım teşekkür ederim sagolsin . emniyet açığız ilk kez savunmalar geldi bize de ama henüz sonuç yok inşallah olumsuz durum olmaz hiç kimse için
bera0, 4 yıl önce

Hiçbir kurumun hiçbir savunmasında ihraç istemi ile ilgili herhangi bir ibare geçmiyor. Savunma sonucunda iade olan duymadım henüz.

halil1099
Aday Memur
17 Şubat 2020 16:52

Bizim kurum personelleri biyerlerinden korktugu icin veya birilerine yaranmak icin ihrac etmek daha kolaylarina geliyor. Bu adami iade edersek ileride basimiz agrir sinek kucuk midemiz bulanmasin diye ipimizi cekecekler.Bunlarla gecmiste ayni mesaiyi gecirdigim icin igreniyorum. Kim haksiz yere ekmegimizle oynuyorsa Allah cc sorsun hesabini.

bera0, 4 yıl önce

17 Şubat 2020 17:08

Valilk açıklarının iadeleri aslında cok kolaydır. Ancak amirlerimiz ben değil yukarısı karar versin dedıkleri için mağduriyetler artarak devam ediyor. Bu sureçte. İdare mahkemeleri ile ugraş falan derken zaten maddi manevi yıpranıyoruz bi nevi psıkolojık savas içindeyiz

kilisjan
Memur
19 Şubat 2020 14:45

son durum nedir arkdaşlar var mı bi haber iade olan ihraç olan felan

Eses.26.
Şef
19 Şubat 2020 14:46

Nayn
kilisjan, 4 yıl önce

son durum nedir arkdaşlar var mı bi haber iade olan ihraç olan felan

Epçi
Aday Memur
19 Şubat 2020 14:46

Jandarmadan yeni savunmalar gelmeye başladı Bi sonraki ihraç yakındır

19 Şubat 2020 14:47

Bakanlığın ihraç listesini görebiliyor muyuz arkadaşlar

UzmJ2010
Aday Memur
19 Şubat 2020 14:48

ortam yine sessiz ama bu sessizlik hiç hayra alamet değil. hayırlısı
19 Şubat 2020 19:23

Adli durumu kesinleşmiş beraat olup savunma vermiş savunma sonucu iade olan var mı? Bu konuda bilgisi duyumu olan arkadaş yorum yazabilir mi?

remo06
Aday Memur
20 Şubat 2020 09:13

Emniyet 3 ay önce açıktaki polislerin bir çoğundan savunma alalı 3 ay oldu henüz bir sonuç yok jandarmada savunması alınanlar ne kadar sürede sonuçlanıyor bide savunması alınıp iade olan varmı bilgisi olan yazarsa sevinirim.
Epçi, 4 yıl önce

Jandarmadan yeni savunmalar gelmeye başladı Bi sonraki ihraç yakındır

kilisjan
Memur
20 Şubat 2020 17:02

Savunma alanlar savunmaları vereli kaç ay oldu kaç aydan beri beklemedesiniz arkadaşlar...

Toplam 9704 mesaj
«327328329330331332333334335336337338»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi