Editörler : Safak Vaktii
«428429430431432433434435436437438439»
29 Mayıs 2021 00:35

E.İlyasova
Aday Memur

Değil mi? Marmara yapılanması diyor Ankara?daki adamın ismi var. Bu süreçte ne normal ki zaten. Uyapa sd kart evrakı eklenince çok şaşırmıştık. Ama allahtan yalan yanlış bi şey yazmamışlar eşimle ilgili.

Bir Muallak., 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim sen gözaltına alınmadan bu bilgileri mi öğrendin yani durumumuz aynı o halde benim de mevcut devam eden mahkememe yaklaşık 2 ay önce böyle bir genel ust yazı eklendi fakat halen içeriğiyle ilgili birşey yok eklenen edilen sen nasıl öğrendin ???? Biz nasıl öğrenebiliriz bunları
29 Mayıs 2021 00:39

E.İlyasova
Aday Memur

Değil mi? Marmara yapılanması diyor Ankara?daki adamın ismi var. Bu süreçte ne normal ki zaten. Uyapa sd kart evrakı eklenince çok şaşırmıştık. Ama allahtan yalan yanlış bi şey yazmamışlar eşimle ilgili.

Bir Muallak., 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim sana özel mesaj atamadım sen bana atabilir misin
29 Mayıs 2021 16:01

33asb
Aday Memur
Son liste ile ihraç öldüm. Idare mahk. Başvuru yapacağım. Fakat ne kurumdan ne de gn.k.liktan hicbir evrak, tebliğ gelmedi. 2 aylık idare mahkemesi suresi tebliğ den sonra mı başlıyor.? Daha önce başvuru yapanlar dilekçe bilgi verebilir mı? Ayrıca oyak ı aradığım da kurumdan ilişik kesme belgelerinin gelmesi gerekiyor diyor
29 Mayıs 2021 16:36

Adalet Gelecektir
Aday Memur

Öncelikle geçmiş olsun id.mah.icin tebliğ tarihi itibariyle başlıyor.Suana kadar size tebliğ edilmemiş olması çok ilginç liste yayınlanali baya oldu yanlış hatırlamıyorsam..

Oyak içinde öncelikle gen.kom. evraklarınızi yolluyor ardından oyak sizden adınıza açılmış ceza mah.nin tc niz görünecek şekilde e devlet çıktısını istiyor.Bide vakifbankta hesabınız yoksa vadesiz hesap açıp oyala birleştirmenizi istiyorlar üye numaranizla. Oyak islemleri 1,5 2 ay arasında bitiyor

29 Mayıs 2021 19:16

33asb
Aday Memur

Öncelikle geçmiş olsun id.mah.icin tebliğ tarihi itibariyle başlıyor.Suana kadar size tebliğ edilmemiş olması çok ilginç liste yayınlanali baya oldu yanlış hatırlamıyorsam..

Oyak içinde öncelikle gen.kom. evraklarınızi yolluyor ardından oyak sizden adınıza açılmış ceza mah.nin tc niz görünecek şekilde e devlet çıktısını istiyor.Bide vakifbankta hesabınız yoksa vadesiz hesap açıp oyala birleştirmenizi istiyorlar üye numaranizla. Oyak islemleri 1,5 2 ay arasında bitiyor

Adalet Gelecektir, 2 ay önce - Alıntıya git
Herhangi bir tebliğ olmadı. 3 mayısta yayınlandı ihraç listesi, tebliği il jan. mı yoksa gn.kom.lik mı yapıyor.
29 Mayıs 2021 22:53

musty8806
Aday Memur
Herhangi bir tebliğ olmadı. 3 mayısta yayınlandı ihraç listesi, tebliği il jan. mı yoksa gn.kom.lik mı yapıyor.
33asb, 2 ay önce - Alıntıya git
Bende aynı tarihteki listede ihraç oldum. Tebliği yaklaşık bir hafta sonra il jandarma yaptı. Bir an evvel iş bulmak lazım arkadaşlar. Açıktayken iş bulup çalışmadığıma da ayrıca pişmanım. Umarım aynı pişmanlığı siz de yaşamazsınız. Allah yardımcımız olsun.
30 Mayıs 2021 10:14

Adalet Gelecektir
Aday Memur

Arkadaşın belirttiği gibi il jandarma tebliğ yapacak siz onları arayıp durum hakkında bilgi alın adamlar telefonla aradık ulaşamadık,ev adresine tebliğ yaptık vs kafalarına göre tutanak tutup iş yapmış olabilirler...

30 Mayıs 2021 20:16

vatanist123
Aday Memur
Dava açma süresi olan 60 günlük süre ayırma tebliğ tebellüğ belgesinin imzalandığı tarihten mi başlıyor yoksa liste çıktığı tarihte mi?
30 Mayıs 2021 20:46

hakverdii
Aday Memur
Dava açma süresi olan 60 günlük süre ayırma tebliğ tebellüğ belgesinin imzalandığı tarihten mi başlıyor yoksa liste çıktığı tarihte mi?
vatanist123, 2 ay önce - Alıntıya git
Tebliğ tarıhınden itibaren başlıyor
30 Mayıs 2021 21:37

vatanist123
Aday Memur
Tebliğ tarıhınden itibaren başlıyor
hakverdii, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim.
30 Mayıs 2021 21:39

vatanist123
Aday Memur
Bende aynı tarihteki listede ihraç oldum. Tebliği yaklaşık bir hafta sonra il jandarma yaptı. Bir an evvel iş bulmak lazım arkadaşlar. Açıktayken iş bulup çalışmadığıma da ayrıca pişmanım. Umarım aynı pişmanlığı siz de yaşamazsınız. Allah yardımcımız olsun.
musty8806, 2 ay önce - Alıntıya git
Bende senin gibiyim. Kendi işini yap benden sana tavsiye yada sağlam biriyle ortak yap. Başkasının işi yapılmaz onu anladım.
30 Mayıs 2021 22:19

musty8806
Aday Memur
Bende senin gibiyim. Kendi işini yap benden sana tavsiye yada sağlam biriyle ortak yap. Başkasının işi yapılmaz onu anladım.
Bir tane Kia bongo alıp Manav dükkanı açacağım. :-) aynen başkasının yanında çalışmak zor ama sermayesi olmayan arkadaşlar mecburen birinin yanında çalışmak durumunda.
31 Mayıs 2021 03:32

vatanist123
Aday Memur
Bir tane Kia bongo alıp Manav dükkanı açacağım. :-) aynen başkasının yanında çalışmak zor ama sermayesi olmayan arkadaşlar mecburen birinin yanında çalışmak durumunda.
İnsanlar yemeden içmeden ve bir de eğlenceden ödün vermez. Güzel düşün acele etme, elindeki sermayeyi de heba etme. Buradan yola çıkarak ne iş yaptığın değil nasıl yaptığın daha önemli. Yolun açık olsun.
31 Mayıs 2021 17:47

musty8806
Aday Memur
İnsanlar yemeden içmeden ve bir de eğlenceden ödün vermez. Güzel düşün acele etme, elindeki sermayeyi de heba etme. Buradan yola çıkarak ne iş yaptığın değil nasıl yaptığın daha önemli. Yolun açık olsun.
Eyvallah, Allah razı olsun.
31 Mayıs 2021 18:13

vatanist123
Aday Memur
Eyvallah, Allah razı olsun.
Amin cümlemizin.
04 Haziran 2021 15:55

hukukinsanı
Daire Başkanı

Cumhuriyet Başsavcılığı; Sıfır saniyelik ankesörlü telefondan ardışık aranma kaydı örgüt üyeliği için yeterli değildir.

Karar 31.05.2021 tarihli olup aynı doğrultuda olan BAM kararına atıf yapılmıştır.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

04 Haziran 2021 16:02

hukukinsanı
Daire Başkanı

BAM; Ankesörlü telefonlardan ardışık olarak bir kez aranmak mahkumiyet için yeterli değildir.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

06 Haziran 2021 21:17

loresgreen
Aday Memur

sizin daha önce BERAAT alıp İHRAÇ olduğunuzu okumuştum. Geçmiş olsun. Kısmen bende aynı durumdayım Jandarma Personeliyim 7 ay önce BERAAT ettim. Ancak kurum İHRAÇ kararı aldık dedi. Savunmama eklemek üzere BERAAT edip göreve iade ile ilgili İDARE MAHKEMESİ kararını banada gönderirmisiniz bende SAVUNMAMA eklemek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

06 Haziran 2021 21:22

loresgreen
Aday Memur
Hakverdi bir yıl önce beraat aldım. Evet ihraç ettiler. Kafaya koymuşlar ihraç etmeyi siyasilerin dediklerini yapıyorlar. Siyasi paylaşım yapar hale gelen kurum gariban beraat alsa dahi siyasilerin isteklerini yerine getiriyor. Ne bekliyordunuz ki. İyi ki ölümlü dünya iyi ki ahiret var. Milletin ahını vebalini anasının babasının ahını alanların iki yakası bir araya gelmez. Ben Allah a havale ettim. Haklarımı hukuki bir şekilde aramaya devam edeceğim. Herkese geçmiş olsun.
vatanist123, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende aynı durumdayım jandarma personeliyim 7 ay önce beraat ettim ancak ihraç edileceğim söylendi. Size zahmet BERAAT edip göreve iade için İDARE MAHKEMESİ kararını bana gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

06 Haziran 2021 21:47

Kkade
Aday Memur

Bende aynı durumdayım jandarma personeliyim 7 ay önce beraat ettim ancak ihraç edileceğim söylendi. Size zahmet BERAAT edip göreve iade için İDARE MAHKEMESİ kararını bana gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

loresgreen, 2 ay önce - Alıntıya git

Suçlama neydi

Toplam 8831 mesaj
«428429430431432433434435436437438439»

ANKET
Memur Sen'in 2022 yılı için yüzde 21, 2023 yılı için yüzde 17'lik maaş zammı talebi sizce karşılanabilir mi?