Editörler : ÇOTANAK
«457458459460461462463464465466467468469
20 Mart 2022 19:38

mrhope
Aday Memur
Kıymetli dostlarım emniyet ifadesinde ep olupta, ilk mahkemede epden vazgeçem biri varmı? Varsa yardımcı olabilirmi?
21 Mart 2022 11:42

musty8806
Kapalı
Kıymetli dostlarım emniyet ifadesinde ep olupta, ilk mahkemede epden vazgeçem biri varmı? Varsa yardımcı olabilirmi?
mrhope, 5 ay önce - Alıntıya git
Nasıl yardımcı olabiliriz?
21 Mart 2022 13:16

mrhope
Aday Memur
Nasıl yardımcı olabiliriz?
musty8806, 5 ay önce - Alıntıya git
İlk mahkemedee vazgeçsem nasıl bir süreç bekler
21 Mart 2022 22:51

musty8806
Kapalı
Önemli olan anlattıklarınız. Tabi ilk uruşmada savunmanızda durumu kayda geçirir Başkan. Siz kabul etmeseniz dahi verdiğiniz ifadenin durumuna göre kararda ep den yararlandırabilir. Ep den yararlanmak istemiyorum diye istinafa da taşıyabilirsiniz.
21 Mart 2022 22:52

musty8806
Kapalı
Ayrıca vicdan mu yaptınız?
22 Mart 2022 21:47

Kenan145335
Aday Memur

İyi akşamlar jandarma personeliyim kendi adıma kayıtlı olan hatta hat açılırken imzalar dahi benim olmayan hat sırf daha uyguna kamu tarifesi kullanılsın diye 2012 yılında es-naf olan arkadaşıma hat cikarmistik bahse konu hat 2014 yılında bir adet ardışık aramaya düşüyor konu ile ilgili olarak ifade verdim zaten emniyet raporunda hattı kullanan kişi. iletişim numarası olarak bir çok kuruma bu numarayı vermiş ayrıca HTS kayıtlarında benim kullandığım hattın bazı çalıştığım yer bu hattın bazı kullanıcısı olan kişinin ikamet yeri görünüyor dosya savcısı hattı kullanan şahsın ifadesine başvurdu hattı kullanan şahıs da hattı açıldığı günden kapandığı güne kadar. kendisinin kullandığını beyan etti konu ile ilgili dosya savcısı KYOK (Takipsizlik) karari yazdı başsavcı da kararı onayladı bu olay ile ilgili olarak bir üst rütbeye yükselme mülakatında ismim varken listeden gn k.lik tarafından ismin cikarilde bende akabinde Takipsizlik kararını ek koyarak dilekçe yazıp mülakatlarda katilma konusunda talebimi ilettim ve mülakata cagrildim ancak bu durum mülakatta çok göz önünde olurmu olur muhakkak ama Takipsizlik verildiği için biraz umudum da var gibi şimdiden çok saolun..

23 Mart 2022 06:31

musty8806
Kapalı

İyi akşamlar jandarma personeliyim kendi adıma kayıtlı olan hatta hat açılırken imzalar dahi benim olmayan hat sırf daha uyguna kamu tarifesi kullanılsın diye 2012 yılında es-naf olan arkadaşıma hat cikarmistik bahse konu hat 2014 yılında bir adet ardışık aramaya düşüyor konu ile ilgili olarak ifade verdim zaten emniyet raporunda hattı kullanan kişi. iletişim numarası olarak bir çok kuruma bu numarayı vermiş ayrıca HTS kayıtlarında benim kullandığım hattın bazı çalıştığım yer bu hattın bazı kullanıcısı olan kişinin ikamet yeri görünüyor dosya savcısı hattı kullanan şahsın ifadesine başvurdu hattı kullanan şahıs da hattı açıldığı günden kapandığı güne kadar. kendisinin kullandığını beyan etti konu ile ilgili dosya savcısı KYOK (Takipsizlik) karari yazdı başsavcı da kararı onayladı bu olay ile ilgili olarak bir üst rütbeye yükselme mülakatında ismim varken listeden gn k.lik tarafından ismin cikarilde bende akabinde Takipsizlik kararını ek koyarak dilekçe yazıp mülakatlarda katilma konusunda talebimi ilettim ve mülakata cagrildim ancak bu durum mülakatta çok göz önünde olurmu olur muhakkak ama Takipsizlik verildiği için biraz umudum da var gibi şimdiden çok saolun..

Kenan145335, 5 ay önce - Alıntıya git
Bir üst rütbeye yükselme mülakatı nedir hocam? Biraz uzak kalmışız. :-)
23 Mart 2022 10:07

Buraks15
Aday Memur

Kenan145335, 5 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim yanlış anlamada insanların açığa alındığı, ihraç olduğu ve bu konular ile ilgili paylaşım yaptığı bu sayfada senin bu derdini paylaşman çok uygun olmamış, keşke herkes mesleğinde olsaydıda olduğu rütbede kalsaydı :)
23 Mart 2022 10:37

Kenan145335
Aday Memur

Yani şu an için olmadı çok şükür ama olur mmu asıl onu sormak istedim aslında takipsikl KYOK olmasına rağmen boyle bir şey olurmu

23 Mart 2022 19:40

musty8806
Kapalı
Kardeşim yanlış anlamada insanların açığa alındığı, ihraç olduğu ve bu konular ile ilgili paylaşım yaptığı bu sayfada senin bu derdini paylaşman çok uygun olmamış, keşke herkes mesleğinde olsaydıda olduğu rütbede kalsaydı :)
Buraks15, 5 ay önce - Alıntıya git
+1 :-)
23 Mart 2022 23:29

Ozan0635aa
Aday Memur

iyi aksamlar kurum jandarma 2016 ekim de açığa alındım 2021 de mahkemeden berraat aldım, savcı itiraz etti dosya istinafa gitti karar onaylandı, ancak savcı tekrardan yargıtaya dosyayı taşımıs, süreç ne olur acaba

23 Mart 2022 23:50

AsilTürk87
Şef

1,5 yıldan önce çıkmıyor Yargıtay'dan dosya malesef benimde durumum aynı Aralıkta gitti dosyam Yargıtay'a hala bekliyorum bakalım ne zaman onanacak

24 Mart 2022 00:12

selen19999
Aday Memur

Ozan bey mesaj bölümüne bakar msıınz

24 Mart 2022 07:32

Ciguli 46
Şef

iyi aksamlar kurum jandarma 2016 ekim de açığa alındım 2021 de mahkemeden berraat aldım, savcı itiraz etti dosya istinafa gitti karar onaylandı, ancak savcı tekrardan yargıtaya dosyayı taşımıs, süreç ne olur acaba

Ozan0635aa, 5 ay önce - Alıntıya git
Merhaba. Sizin dosyanız ne zaman istinafa gitmişti acaba. Hangi şehirde ve Ne kadar sürede istinaf onayladı. Benim dosyam da şuan istinafta yaklaşık 1.5 yıl oldu hala bekliyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Geçmiş olsun.
24 Mart 2022 15:02

musty8806
Kapalı
Merhaba. Sizin dosyanız ne zaman istinafa gitmişti acaba. Hangi şehirde ve Ne kadar sürede istinaf onayladı. Benim dosyam da şuan istinafta yaklaşık 1.5 yıl oldu hala bekliyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Geçmiş olsun.
Ciguli 46, 5 ay önce - Alıntıya git
İstinafın vereceği kararlar, il bazında, dosya yoğunluk durumuna göre değişiyor hocam. İstanbul, Ankara, izmir gibi büyük illerde karar daha geç çıkıyor.
24 Mart 2022 21:20

İlahiadelet
Aday Memur

Ozan0635aa, 5 ay önce - Alıntıya git

Rahat 2 yilda yargitay da dusunun dosyanizi. Benim 10 ay oldu gideli. Inceledikleri dosya sayisina bakinca 2 yil daha bana gelmez diyorum..

24 Mart 2022 21:27

İlahiadelet
Aday Memur

Bu hizla giderse Yargitay sureci 3 yil olur. En iyisi unutmak ..Sivil hayata karisip yasamaya devam etmek. Oylede yapmaya calisiyorm.1 ay sonra 4 yil olacak. 14 yillik personelim . 4 yili acikta gecti. Sozde bir ardisik var dediler. Istianf asamasinda Boyle bir aramanin olmadigi ortaya cikti. AMA buna ragmen savci beyler itiraz etti .........

24 Mart 2022 22:30

Kara4369
Memur
26 Ay sonucunda savunmam alındı..30.Ayda hakkınızda iddaname hazırlanmıştır diyerek ihraç edildim.İddaname hazırlanır hazırlanmaz ihraç etti kurumumuz beni..iddaname hazırlandı 5 ay sonraya gün verildi hakim karşısına çıktık bu hain örgütle alakamız olmadığını anlattık mantıklı bir şekilde.İşimizden olduğumuzu mağdur edildiğimizi anlattık anlattık.Daha sonra bir 6 ay sonraya gün verdi Başkan bey...10 adet talimat yazmış bildiğiniz soruşturmayı yeniden başlatıyor kendisi..Ben bu teşkilatı çok severek girdim.Kendimizi biliyoruz ki ayaktayız şükürler olsun.Diyeceğim şu zamana bırakmak.Hak yerini bulacak Allah büyük.Kafamı yormuyorum.bu işin bir matematiği olmadığını anldım.Mahkeme sürecim devam ederken ihraç edildim.Davamı da yakın zamanda açacağım sonuna kadar hakkımı arıyacağım..Eli titremeden somut delil olmadan ihraç işlemini yapanları da Allah'a havale ediyorum hakkımı helal etmiyorum.zaten döndükten sonra inşallah istifamı edeceğim bırakacağım..
25 Mart 2022 16:05

musty8806
Kapalı
26 Ay sonucunda savunmam alındı..30.Ayda hakkınızda iddaname hazırlanmıştır diyerek ihraç edildim.İddaname hazırlanır hazırlanmaz ihraç etti kurumumuz beni..iddaname hazırlandı 5 ay sonraya gün verildi hakim karşısına çıktık bu hain örgütle alakamız olmadığını anlattık mantıklı bir şekilde.İşimizden olduğumuzu mağdur edildiğimizi anlattık anlattık.Daha sonra bir 6 ay sonraya gün verdi Başkan bey...10 adet talimat yazmış bildiğiniz soruşturmayı yeniden başlatıyor kendisi..Ben bu teşkilatı çok severek girdim.Kendimizi biliyoruz ki ayaktayız şükürler olsun.Diyeceğim şu zamana bırakmak.Hak yerini bulacak Allah büyük.Kafamı yormuyorum.bu işin bir matematiği olmadığını anldım.Mahkeme sürecim devam ederken ihraç edildim.Davamı da yakın zamanda açacağım sonuna kadar hakkımı arıyacağım..Eli titremeden somut delil olmadan ihraç işlemini yapanları da Allah'a havale ediyorum hakkımı helal etmiyorum.zaten döndükten sonra inşallah istifamı edeceğim bırakacağım..
Kara4369, 5 ay önce - Alıntıya git
Her şeyi anladım ama görevinize döndükten sonra istifa etmenizi anlamadım.
25 Mart 2022 19:09

Kara4369
Memur
Her şeyi anladım ama görevinize döndükten sonra istifa etmenizi anlamadım.
musty8806, 5 ay önce - Alıntıya git
Onurumuz gururumuz ayaklar altına alındığı için devam etmek istemem istifamı basar geçerim
Toplam 9362 mesaj
«457458459460461462463464465466467468469