İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
«471472473474475476477478479480481482»

Memety23
Aday Memur
13 Ekim 2022 15:48

Az önce arandim sözleşmem tek taraflı fesih edilmiş dosyam istinaftaydi ifade vereceksin diye aranmistim ifade vermedim henüz benim gibi aranan ve ihraç olan var mı

Memety23
Aday Memur
13 Ekim 2022 16:24

Elinde idari mahkeme için dilekçe örneği olan var mı varsa [email protected] adresine gonderebilir mi ?

Fatih0138
Memur
13 Ekim 2022 20:18

Yerel mahkeme kazandım iptal kararı aldım .Kurum yürütme durdurma talepli bölge idare mahkemesine itiraz etti.Mahkeme kurumun Yürütme durdurma talebini reddetti.Adamlar başlatmıyor.
Muhttn06, 2 yıl önce

İdare mahkemesi devam edipte yürütme durdurma alıp başlayan var mı jandarmada ?

Muhttn06
Aday Memur
13 Ekim 2022 20:39

Bende yd aldım ne arayan var ne soran

ögretmenk
Aday Memur
17 Ekim 2022 13:09

İyi günler yaklaşık 2 yıl önce ihraç oldum.Zorunlu hizmet tamamlanmadığı için İl jandarmadan tebligat geldi.Tazminat ödememizi istiyorlar.Bu şekilde tebligat gelen var mı?Ödenmezse ne oluyor?Açılmış veya sonuçlanmış davası olan var mı?

kun20rşu
Aday Memur
17 Ekim 2022 14:01

İtiraz edersin ama faiz işler yine de öyle değil mi. Önce ödeyip sonra itiraz etmek daha iyi. Kaçlısın bide miktar nedir.

ögretmenk, 1 yıl önce

İyi günler yaklaşık 2 yıl önce ihraç oldum.Zorunlu hizmet tamamlanmadığı için İl jandarmadan tebligat geldi.Tazminat ödememizi istiyorlar.Bu şekilde tebligat gelen var mı?Ödenmezse ne oluyor?Açılmış veya sonuçlanmış davası olan var mı?

28nisaniade
Aday Memur
19 Ekim 2022 00:02

Nerden bir bilgi alabiliriz acaba bende iade oldum 7 aydır baslatmadilar

ceranca
Aday Memur
19 Ekim 2022 08:18

Hayırlı olsun nereden iade oldunuz idare mahkemesi MK danıstay mi acaba
28nisaniade, 1 yıl önce

Nerden bir bilgi alabiliriz acaba bende iade oldum 7 aydır baslatmadilar

Halildagli
Aday Memur
25 Ekim 2022 23:38

Bakan onayı ile ihraç olanlarda sigorta 4a'da khk ile jandarma teşkilatından çıkartılmıştır yazıyor. Bu yazıyı sildirmenin yolu yok mu? Özel sektörde çalışan arkadaşlar. İş yerlerinize durumunuzu söylediniz mi? Asgari ücretle mi çalışıyorsunuz.

Ciguli 46
Şef
26 Ekim 2022 00:27

Onu anca beraat edip sonra dava açıp sildiriliyor.onun haricinde sildirmeniz çok çok zor. Ben şuan çalışıyorum ve durumu mu işe girerken anlattım. Şuan asgari ücretten biraz ücretle çalışıyorum.
Halildagli, 1 yıl önce

Bakan onayı ile ihraç olanlarda sigorta 4a'da khk ile jandarma teşkilatından çıkartılmıştır yazıyor. Bu yazıyı sildirmenin yolu yok mu? Özel sektörde çalışan arkadaşlar. İş yerlerinize durumunuzu söylediniz mi? Asgari ücretle mi çalışıyorsunuz.

astsubay15
Kapalı
26 Ekim 2022 00:48

Şuan beraat alanları YD alanları veya göreve iade alipta halen görevine iade edilmeyenleri bekletmelerinin sebebi bir seçim stratejisi olabilir mi, kurumlara döndürmeyin bekletin talimatı verip seçime giderken Cumhurbaşkanı tarafından tüm aklanmış KHK lilari görevlerine iade ediyoruz denilebilir mi ? Bir nebze olsun akla yatıyor gibi

Jandarma2014
Aday Memur
26 Ekim 2022 17:15

İyi dilekleriniz çok güzel. Temenniniz inşallah gerçek olur. Ancak idareden iade alsan bile Danıştay'a kadar götürüyorlar başlatmiyorlar ki.

astsubay15, 1 yıl önce
Şuan beraat alanları YD alanları veya göreve iade alipta halen görevine iade edilmeyenleri bekletmelerinin sebebi bir seçim stratejisi olabilir mi, kurumlara döndürmeyin bekletin talimatı verip seçime giderken Cumhurbaşkanı tarafından tüm aklanmış KHK lilari görevlerine iade ediyoruz denilebilir mi ? Bir nebze olsun akla yatıyor gibi

ESREF13
Memur
29 Ekim 2022 08:09

Abicim, ılımlı politika sürdürmüyorlar. Öyle ki sapla saman karışmış ama yapacak birşey yok diyip fetöyle mücadele bitmedi diyip gündem ve algı çalışması adına acımasızca hamleler yapabileceklerine daha çok ihtimal veririm. İki defa telefonun çalmış diye daha yaşına girmemiş evladımın içtiği süte kadar göz diken bu vicdansızlar fetöyle fotoğrafı olanı fetöye kul köle olan yalakalarını bakan, bürükrat, siyasi her seviyede görevlendirmeye devam ediyor. Bunlar para karşılığında vatandan vatandaştan askerinden polisinden vazgeçiyor. 1.5 ton uyuşturucu yakalatan adamın içişleri bakanı ile fotoğrafı var sırf bu nedenle ifade vermesi gerekirken sen ben telefonun çalmış aranmış olabilirsin diyerek daha suç yok tamamen varsayımla herşeyimizi alıyorlar. Gel şimdi böyle hesap et. Neyse Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Bu zor günlere sabırla hikmetini öğrenerek daha güçlü bir insan olmak için mücadele etmeye devam.
astsubay15, 1 yıl önce

bmyoadem
Aday Memur
29 Ekim 2022 22:27

Yazdıklarında sonuna kadar haklisin.Secimde herkes gerekeni inşallah yapar.Ve asıl fetöcülerden memleketimizin kurtulusunu hep beraber görmüş oluruz

JAMYO1515
Aday Memur
31 Ekim 2022 21:15

Herkese iyi günler. Bursa Bölge Adliye Mahkemesinde dosyası olan yada onanan var mı ?

göktürkakıncı
Aday Memur
04 Kasım 2022 02:48

Geçen ay beraat edip disiplin soruşturması geçirmeden hemen göreve iade edilenler var. Adam da ankesör soruşturması geçirip beraat etmiş, onu çağırmayıp diğer ankesörden beraat edeni disiplin kuruluna çağırıyorsan amaç belli, ihraç ermek.

Bulutlu19
Aday Memur
07 Kasım 2022 15:55

Merhaba aynı evrak bana da geldi. Mal müdürlüğüne gidip toplam borç ne kadar diye sordunuz mu? Çünkü gelen evrakta faiz hariç yazıyor. Bana 7800 tl gibi bir miktar çıkarmışlar. Mal müdürlüğüne gittiğim de faizle beraber 12500 tl çıkıyor. Aynı durum da olan bir arkadaşıma hiç bir faiz yansıtılmamış. Siz gidip öğrendiniz mi detayını?

Jandarma2014, 2 yıl önce

Arkadaşlar iyi günler 2014 jatek'im. 2020 yılında ihraç oldum. Son çalıştığım kurumdan evrak gelmiş. Kişi borcu diye mecburi hizmet süresini tamamlanmadığı için. Bir yıl boyunca gördüğü kursların parasının ödemesi diye 9.900 liraya yakın bu parayı ödeyecek miyiz nasıl olacak böyle bir durum yaşayan var mı? Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Bulutlu19
Aday Memur
07 Kasım 2022 15:59

Merhaba benzer bir evrak bende aldım. Size ne kadar borç çıkmış? Ben 2012 liyim. 7800 Tl kadar bir borç yazıyor evrakta. Ama faiz hariç yazıyordu. Mal müdürlüğüne gittiğim de toplam paranın 12500 tl kadar olduğunu söylediler. Sizde ne kadar yazıyor evrakta ve Mal müdürlüğünde toplam

ögretmenk, 1 yıl önce

scrp88
Aday Memur
08 Kasım 2022 09:22

Merhabalar.

Tazminat ödemsi bana da geldi. Evrakta yazantoplam 4.368₺ (2013 lüyüm)

Bunu ödemek istemiyorum itiraz edeceğim.

8 ay önce BİM sen YD kabul aldım. Yani göreve iade edildim ancak kurum itiraz ederek dosya Danıştay a taşındı. Şaka gibi. Artık ne yaptıklarını bilmiyorlar. Mahkeme kararlarını hiçe sayıyorlar. Ben iade olurum diye beklerken şimdi borç geldi. Ne olursa olsun ben bu parayı ödemeyeceğim.

Elinde itiraz dilekçesi örneği olan var mı arkadaşlar? Yardımcı olabilir misiniz? Nasıl bir yol izlemeli?

Bulutlu19
Aday Memur
08 Kasım 2022 10:20

Yürütme durdurma kararı aldıysanız basit bir itiraz dilekçesiyle evrakta yazan itiraz mercii kurumuna BİM den aldığın yürütme durdurma kararıyla beraber gönder. 10 gün içinde geri dönüş yapmaları gerekiyor. Çok detaylı bir itiraz dilekçesi olmasına gerek yok. Gelen evrakın sayını dosya numaranı ve ne sebeple itiraz ettiğini yaz mahkeme kararını da ekine ekleyip yolla.

scrp88, 1 yıl önce

Merhabalar.

Tazminat ödemsi bana da geldi. Evrakta yazantoplam 4.368₺ (2013 lüyüm)

Bunu ödemek istemiyorum itiraz edeceğim.

8 ay önce BİM sen YD kabul aldım. Yani göreve iade edildim ancak kurum itiraz ederek dosya Danıştay a taşındı. Şaka gibi. Artık ne yaptıklarını bilmiyorlar. Mahkeme kararlarını hiçe sayıyorlar. Ben iade olurum diye beklerken şimdi borç geldi. Ne olursa olsun ben bu parayı ödemeyeceğim.

Elinde itiraz dilekçesi örneği olan var mı arkadaşlar? Yardımcı olabilir misiniz? Nasıl bir yol izlemeli?

Toplam 9704 mesaj
«471472473474475476477478479480481482»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi