İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
«473474475476477478479480481482483484»

kilisjan
Memur
13 Şubat 2023 11:09

J.Asb. Bölge idareden iade kararım çıktı bundan sonraki süreç nedir jandarmadan iade olan varmı aca?

Muhttn06
Aday Memur
14 Şubat 2023 22:01

İlk derece kararı neydi acaba siz mi itiraz ettiniz kurum mu ?

kilisjan
Memur
15 Şubat 2023 11:23

İlk deece kararı red'ti ben itiraz ettim iade aldım

Muhttn06, 1 yıl önce

İlk derece kararı neydi acaba siz mi itiraz ettiniz kurum mu ?

Muhttn06
Aday Memur
15 Şubat 2023 23:05

Hangi bölge idi ne kadar sürdü ?

kilisjan, 1 yıl önce

İlk deece kararı red'ti ben itiraz ettim iade aldım

kilisjan
Memur
16 Şubat 2023 16:37

Erzurım bölge idare 17 ay sürdü hocam

Muhttn06, 1 yıl önce

Hangi bölge idi ne kadar sürdü ?

Blckbyy
Aday Memur
18 Şubat 2023 00:39

Merhabalar kolay gelsin 2015 li uzman çavuştum 2017 de sözlesmem fesih edildi 21 icram vardı 14 tanesine kapatmştm yeni gelen tabur komutanım 3 günde sözlesmemi fesih etti bana evrak imzalattılar yuksek disiplin kuruluna sevk edilecek diye bankaya tahuut yaptirdı ama 3 gunde kendileri fesih etti sonra tahuut ihlalden de cezaevine girdim hayatım alt üst oldu kurban olayım bana yardımcı olacak birileri varmı emsal falan kendisinden istifade edilememe maddesinden attılar davam 2017 den beri devam ediyor bölge idare ret verdi suan danıştayda dayanacak gücüm kalmadı artık

ESREF13
Memur
18 Şubat 2023 09:59

Dostum sen ayrı bir konu aç, ilgililer ve konun hakkında bilgisi tecrübesi olanlar görünce muhakkak cevap verecektir. Ayrıca konu ile ilgili avukat desteği alman şart gibi duruyor. Geçmiş olsun.
Blckbyy, 1 yıl önce

Merhabalar kolay gelsin 2015 li uzman çavuştum 2017 de sözlesmem fesih edildi 21 icram vardı 14 tanesine kapatmştm yeni gelen tabur komutanım 3 günde sözlesmemi fesih etti bana evrak imzalattılar yuksek disiplin kuruluna sevk edilecek diye bankaya tahuut yaptirdı ama 3 gunde kendileri fesih etti sonra tahuut ihlalden de cezaevine girdim hayatım alt üst oldu kurban olayım bana yardımcı olacak birileri varmı emsal falan kendisinden istifade edilememe maddesinden attılar davam 2017 den beri devam ediyor bölge idare ret verdi suan danıştayda dayanacak gücüm kalmadı artık

Burak123.
Aday Memur
19 Şubat 2023 22:45

Arkadaşlar temmuz ayında Danıştay a dosyam gitti ve idareden ilk savunma alındı duruşma da talep ettim öncelik dilekçesinde yazdım bilen felan varsa lütfen bu Danıştay süreci nasıl işliyor YD talepli

Hmyd
Aday Memur
24 Şubat 2023 05:54

İyi geceler kolay gelsin öncelikle herkese geçmiş olsun ve inşallah biran önce davalarınız beraat ile sonuçlanır.2021 yılında davam bitti vemesleğe geri döndüm aradan 2 yıl geçtikten sonra tekrar kurum (K.K.K) tarafından ifade alınması İçin emir gelmiş.Bunun ne olduğunu sorduğumda prosedür gereği deniliyor.Herhangi birşey yok eski beraat aldığım dosya ile alakalı tekrar bilgime başvurmak isteniliyor başına böyle bir durum gelen var mı yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler

kilisjan
Memur
28 Şubat 2023 18:12

Herkese merhaba BİM'ni kazanmıştım iade için evrakları Genel Komutanlıga gönderdim gelen tebligde dosyanın danıştayda temyiz aşamasında oldugu iade işlemlerinin devam ettigi ve sonucunda en son görev yaptıgım birligin ayrıca cevap verecegi şeklinde yazıyor bu jandarma personeline gelen rutin bir evrak mı acaba ?

KomandoAsb
Aday Memur
10 Mart 2023 22:33

Twitter'da etkinlik var #BTAiade

Haksizlik01
Aday Memur
12 Mart 2023 01:01

Bu beraat alanlar genel olarak 223-2 e den mi alıyorlar bende ilk mahkemede beraat aldım daha kesinleşmedi itiraz olmazsa bassavciliktan kesinleşecek merak ettiğim bu beraatler e mi yoksa b maddesi mi bunların kurum veya idare mahkemesi nezdinde bir farkı var mı e maddesinden beraat alıp idare mahkemesinden iade alan var mi
Ozan0635aa, 2 yıl önce

tabi bunlardan da beraat ettim, dosyam istinaftan onandı şu an yargıtayda,ama kuruma göre bunların bir ehemmiyeti yok.

astsubay15
Kapalı
13 Mart 2023 21:09

2015 jamyoluyum temmuz 2022 ihraç ilk derece mahkeme beraat 5 aydır istinafta, ayrıca idari dava 6aydir halen devam ediyor , bugün genel komutanlık ağır cezadan gerekçeli karar ve kesinleşme serhini istemiş 6 ay sonra dosyada bir hareket , herhangi bir şeye isaret olabilir mi bilen arkadaşlar yanitlarsa sevinirim

Boraaaaaaa
Şef
13 Mart 2023 21:26

Sizinle aynı durumdayım . Temmuz 2023 ihraç kasım beraat şuan istinafta . İdare mahkemesi aralıkta açtım hala bekliyorum . Ne olacak hala bekliyorum. 2019 Kasım gözaltımda.
astsubay15, 1 yıl önce
2015 jamyoluyum temmuz 2022 ihraç ilk derece mahkeme beraat 5 aydır istinafta, ayrıca idari dava 6aydir halen devam ediyor , bugün genel komutanlık ağır cezadan gerekçeli karar ve kesinleşme serhini istemiş 6 ay sonra dosyada bir hareket , herhangi bir şeye isaret olabilir mi bilen arkadaşlar yanitlarsa sevinirim

Boraaaaaaa
Şef
13 Mart 2023 21:27

İhracımı yanlış yazmışım temmuz 2022 yetkinin bitmesine bir gün kala.
Boraaaaaaa, 1 yıl önce
Sizinle aynı durumdayım . Temmuz 2023 ihraç kasım beraat şuan istinafta . İdare mahkemesi aralıkta açtım hala bekliyorum . Ne olacak hala bekliyorum. 2019 Kasım gözaltımda.

20212021
Memur
14 Mart 2023 23:44

Cendermeler sizin suçlar ne

hakmi4644
Aday Memur
17 Mart 2023 20:03

arkadaşlar ekim 2022 ye ankesör

nedeniyle davam başlamadı ve açığa alındım. 45 gün sonra ilk duruşmam oldu

aralık 2022 de, g.nl. k.lık ilk 2 celsede mahkemeden duruşma zaptını istedi

sonrasında 2 duruşmam daha oldu ve mahkemem sonuçlandı.mahkemede savcı

beraat istedi mahkemede 2/e den beraat verdi. gerekçeli karar yazıldı.

kesinleşme şerhini de aldım tamamlandı.

bir dilekçe ile uzaklaştırma kararımın kaldırılması için kararları ekleyip 16.03.23 te gönderdim

BENİM GİBİ BEKLEYEN VARMI YADA GÖREVİNE DÖNEN DUYDUĞUNUZ KİMSE VARMI bu durum için ne diyebilirsiniz

17 Mart 2023 22:18

İlk önce Genel komutanlık disiplin soruşturması kapsamında ifadeni alacak kardeş sonra savunmanı isteyecek meslekten çıkarma yönünde ve İçişleri yüksek disiplin kurulunda heyet önünde sözlü savunma vereceksin değerlendirmeler sonucu kurul kararı sonunda iade yada ihraç süreç bu şekilde ilerliyor

hakmi4644, 1 yıl önce

bir dilekçe ile uzaklaştırma kararımın kaldırılması için kararları ekleyip 16.03.23 te gönderdim

BENİM GİBİ BEKLEYEN VARMI YADA GÖREVİNE DÖNEN DUYDUĞUNUZ KİMSE VARMI bu durum için ne diyebilirsiniz

Haksizlik01
Aday Memur
18 Mart 2023 01:19

Asıl türk peki bu süreçte açıkta mi kalacak dönecek mi bende gerekçeli kararı ve kesinleşme yazısını bekliyorum bende dilekçe verecem bu saydığın işlemler aciktayken mi devem edecek yoksa çalışacak mi görev yaptığım ilde takipsizlik alanlar dilekçelerini verip komutan yetkisiyle başladılar görevlerine idari tahkikatlari devam ediyor genel komutanlikta
AsilTürk87, 1 yıl önce

İlk önce Genel komutanlık disiplin soruşturması kapsamında ifadeni alacak kardeş sonra savunmanı isteyecek meslekten çıkarma yönünde ve İçişleri yüksek disiplin kurulunda heyet önünde sözlü savunma vereceksin değerlendirmeler sonucu kurul kararı sonunda iade yada ihraç süreç bu şekilde ilerliyor

Haksizlik01
Aday Memur
18 Mart 2023 01:22

Kardeşim aynı durumdayiz bende beraat aldım 2-e savcıda beraat istedi kesinleşti ancak gerekçeli karar ve kesinleşme yazisi yazıldığında dilekçe verecem açığın kaldirilmasi için durumunda bir gelişme olursa buradan veya özelden bilgi vermeni isterim birde dilekce örneği varsa elinde gönderebilir misin
hakmi4644, 1 yıl önce

Toplam 9704 mesaj
«473474475476477478479480481482483484»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi